Sparing nr 1

12.07.2019, 18:00, piątek
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – UNIA Nowa Sarzyna 0-4 (0-2)

Skład: Matusiak – Cisek, Smycz, D.Bałut, M.Chorzępa – Rzeszutek, Serafin, R.Lorenc, Szwaja – Śliż – A.Bałut oraz D.Iwanicki, D.Stopyra, B.Kutyła i Ożóg.

Trener: Piotr Gaca

Podział punktów w Rakszawie.

Włókniarz Rakszawa –  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-3 (3-1)

bramka 30′ Gol samobójczy
bramka  61′ Arkadiusz Bałut

bramka  90+2’Mateusz Serafin

Orzeł: A.Ożóg (46′ F. Matusiak) – D.Bałut, Smycz, B. Chorzępa (46′ Śliż), R. Lorenc – T.Szwaja, (80′ B.Kutyła), M. Serafin, M. Krasoń, M. Chorzępa – A. Bałut, D. Iwanicki

Nieobecni: M. Rzeszutek, P. Gaca, P. Kuduk, B. Cisek, A. Szylar, M. Frączek

Więcej o meczu wkrótce.

Kończymy sezon meczem w Rakszawie.

wlokniarz - orzelWłókniarz Rakszawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

15 czerwiec (sobota)
Godzina: 17:00

Trzecia wygrana z rzędu na własnym boisku

Klasa okręgowa – 29 kolejka
09.06.2019, 18:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – SAWA Sonina 1-0 (0-0)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatni domowy mecz w tym sezonie. Gramy z Sawą o godz.18:00!

orzel-sawa

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sawa Sonina

9 czerwiec (niedziela)
Godzina: 18:00

Bezbramkowy remis w Żołyni.

DSC_2109

Błękit Żołynia – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Orzeł: F. Matusiak – P. Kuduk, B. Chorzępa D. Bałut, R. Lorenc – M. Serafin, M. Rzeszutek, M. Chorzępa (89′ B. Kutyła), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja (90′ D. Iwanicki)

W rezerwie pozostali: P. Gaca, A. Ożóg, B. Cisek

Nieobecni: P. Smycz, W. Śliż, A. Szylar, M. Frączek

Więcej w rozwinięciu.

Błękit Żołynia kolejnym rywalem seniorów.

zolynia - orzel

Błękit Żołynia – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

2 czerwiec (niedziela)
Godzina: 14:00

3 pkt ze Stobierną

Klasa okręgowa – 27 kolejka
26.05.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – KS Stobierna 2-0 (1-0)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejka nr 27. Orzeł u siebie będzie podejmował Stobierną.

orzel - stobierna

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Stobierna

26 maj (niedziela)
Godzina: 14:00

Podział punktów w Malawie.

_20190518_204626

Strumyk Malawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 (1:1)

bramka 10′ Mateusz Serafin – rzut karny
bramka  90+2’Mariusz Krasoń

Orzeł: F. Matusiak – P. Smycz, P. Kuduk, B. Chorzępa (73′ M. Chorzępa), R. Lorenc – M. Serafin, M. Rzeszutek (94′ B. Cisek), W. Śliż (79′ B. Kutyła), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja

W rezerwie pozostali: P. Gaca, A. Ożóg, D. Iwanicki

Nieobecni: D. Bałut, A. Szylar, M. Frączek

Więcej w rozwinięciu.

Na prośbę gospodarzy mecz ze Strumykiem już w sobotę.

malawa - orzelStrumyk Malawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

18 maj (sobota)
Godzina: 17:00

Wyszarpane, niezwykle ważne zwycięstwo ze Strugiem Tyczyn

Klasa okręgowa – 25 kolejka
12.05.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – STRUG Tyczyn 2-1 (1-1)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

25 kolejka.

orzel- tyczyn

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Strug Tyczyn

12 maj (niedziela)
Godzina: 14:00

Orzeł bez szans w starciu z liderem.

glogow - orzelGłogowia Głogów Młp. – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7:0 (2:0)

Orzeł: F. Matusiak – P. Smycz, B. Chorzępa, M. Chorzępa), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż ( M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja oraz B. Kutyła, D. Iwanicki, A. Ożóg

Jedność zdecydowanie lepsza

Klasa okręgowa – 23 kolejka
01.05.2019, 14:00, środa
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – JEDNOŚĆ Niechobrz 1-4 (0-3)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter