Category Archives: WIADOMOŚCI

Kończymy sezon meczem w Rakszawie.

wlokniarz - orzelWłókniarz Rakszawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

15 czerwiec (sobota)
Godzina: 17:00

Ostatni domowy mecz w tym sezonie. Gramy z Sawą o godz.18:00!

orzel-sawa

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sawa Sonina

9 czerwiec (niedziela)
Godzina: 18:00

Bezbramkowy remis w Żołyni.

DSC_2109

Błękit Żołynia – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Orzeł: F. Matusiak – P. Kuduk, B. Chorzępa D. Bałut, R. Lorenc – M. Serafin, M. Rzeszutek, M. Chorzępa (89′ B. Kutyła), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja (90′ D. Iwanicki)

W rezerwie pozostali: P. Gaca, A. Ożóg, B. Cisek

Nieobecni: P. Smycz, W. Śliż, A. Szylar, M. Frączek

Więcej w rozwinięciu.

Błękit Żołynia kolejnym rywalem seniorów.

zolynia - orzel

Błękit Żołynia – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

2 czerwiec (niedziela)
Godzina: 14:00

Kolejka nr 27. Orzeł u siebie będzie podejmował Stobierną.

orzel - stobierna

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – KS Stobierna

26 maj (niedziela)
Godzina: 14:00

Podział punktów w Malawie.

_20190518_204626

Strumyk Malawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 (1:1)

bramka 10′ Mateusz Serafin – rzut karny
bramka  90+2’Mariusz Krasoń

Orzeł: F. Matusiak – P. Smycz, P. Kuduk, B. Chorzępa (73′ M. Chorzępa), R. Lorenc – M. Serafin, M. Rzeszutek (94′ B. Cisek), W. Śliż (79′ B. Kutyła), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja

W rezerwie pozostali: P. Gaca, A. Ożóg, D. Iwanicki

Nieobecni: D. Bałut, A. Szylar, M. Frączek

Więcej w rozwinięciu.

Na prośbę gospodarzy mecz ze Strumykiem już w sobotę.

malawa - orzelStrumyk Malawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

18 maj (sobota)
Godzina: 17:00

25 kolejka.

orzel- tyczyn

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Strug Tyczyn

12 maj (niedziela)
Godzina: 14:00

Orzeł bez szans w starciu z liderem.

glogow - orzelGłogowia Głogów Młp. – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7:0 (2:0)

Orzeł: F. Matusiak – P. Smycz, B. Chorzępa, M. Chorzępa), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż ( M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja oraz B. Kutyła, D. Iwanicki, A. Ożóg

23 kolejka. Jedności Niechobrz przyjeżdża do Wólki.

orzel - niechobrz

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jedność Niechobrz

1 maj (środa)
Godzina: 14:00

Przy obfitych opadach deszczu Orzeł przegrał w Błażowej.

Błażowianka Błażowa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:1 (1:0)

bramka 90+2′ Mateusz Serafin – rzut karny

Orzeł: F. Matusiak – P. Smycz, P. Kuduk, M. Chorzępa (67′ B. Chorzępa), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (80′ B. Cisek), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja

W rezerwie pozostali: A. Ożóg, D. Iwanicki

Nieobecni: P. Gaca, R. Lorenc, B. Kutyła

Więcej w rozwinięciu.

W ostatnim meczu 22 kolejki Orzeł zmierzy się na wyjeździe z Błażowianką.

blazowa orzel

Błażowianka Błażowa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

28 kwiecień (niedziela)
Godzina: 17:00

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2018

Orzeł przełamał passę porażek. 3 punkty pozostały w Wólce!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka  – Wisłok Strzyżów 1:0 (1:0)

bramka 23′ Arkadiusz Bałut

Orzeł: F. Matusiak – P.Smycz, P. Kuduk, M. Chorzępa (58′ R. Lorenc), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (88′ B. Chorzępa), M. Krasoń – A. Bałut (81′ B. Cisek),  T. Szwaja (84′ D. Iwanicki)

Więcej w rozwinięciu.

W Wielką Sobotę Orzeł powalczy o przełamanie złej passy.

orzel- strzyzwoTECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Wisłok Strzyżów

20 kwiecień (sobota)
Godzina: 14:00

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter