Category Archives: WIADOMOŚCI

Znamy terminarz na najbliższą rundę.

techZnamy już terminarz rundy jesiennej w rzeszowskiej okręgówce. W pierwszej kolejce Orzeł zmierzy się na wyjeździe z Bratkiem Bratkowice. W czwartej serii gier czeka nas derbowy pojedynek z Sokołem Sokołów Młp.. Spotkanie odbędzie się w Wólce. Zmagania w pierwszej częściej sezonu 2018/2019 zakończymy domową rywalizacją z Włókniarzem Rakszawa. 

Cały terminarz znajduje się w rozwinięciu.

Sparing nr. 1

jaworJawor Krzemienica będzie pierwszym sparingpartnerem Orła przed nowym sezonem. Pierwotnie miała to być Sawa Sonina, jednak ostatecznie do konfrontacji z ligowym rywalem nie dojedzie. Mecz z ekipą z Krzemienicy odbędzie się na naszym stadionie w poniedziałek (16.07) od godziny 19:00.

Puchar Burmistrza 2018 – losowanie grup.

PBWczoraj w Sokołowie Młp. odbyło się losowanie grup rundy wstępnej Pucharu Burmistrza 2018. Nasza drużyna trafił do grupy B, w której zmierzy się ze Styrobudem Trzeboś oraz Herkulesem Trzebuska. W grupie A wystąpią natomiast zespoły z Sokołowa, Nienadówki oraz Górna. Przypominamy, że runda wstępna odbędzie się na naszym stadionie 22 lipca (niedziela). Pierwszy mecz został zaplanowany na godzinę 13:00. Pojedynki będą rozgrywane 2×20 minut. Poniżej cały plan turniejowych spotkań:

Godzina 13:00: Sokół Sokołów Młp. –  Plantator Nienadówka
Godzina 14:00: Herkules Trzebuska –  Styrobud Trzeboś
Godzina 15:00: Sokół Sokołów Młp. –  Górnovia Górno
Godzina 16:20: TECHFORM Orzeł W. N. –  Herkules Trzebuska
Godzina 17:20: Górnovia Górno. –  Plantator Nienadówka
Godzina 18:20: TECHFORM Orzeł W. N. –  Styrobud Trzeboś

W rozwinięciu znajduje się regulamin turnieju o PB. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Przygotowani do sezonu 2018/2019.

Poniżej przedstawiamy plan sparingów przed rundą jesienną sezonu 2018/2019. Nasz zespół rozegra cztery spotkania kontrolne, oraz weźmie udział w Turnieju o Puchar Burmistrza gm. Sokołów Młp.. Pierwszy sparing został zaplanowany na 14-tego lipca, a naszym przeciwnikiem będzie Sawa Sonina. Okres przygotowawczy zakończymy 4-tego sierpnia rywalizacją z Grunwaldem Budziwój.

10 lipiec– Pierwszy trening po letniej przerwie.
14 lipiec (sobota) – Sawa Sonina
22 lipiec (niedziela)– Turniej o PB – runda grupowa (Wólka Niedźwiedzka)
25 lipiec (środa) – Korona Rzeszów
29 lipiec (niedziela)– Turniej o PB – runda finałowa (Sokołów Młp.)
1 sierpień (środa) – KS Sarzyna
4 sierpień (sobota)– Grunwald Budziwój
11/12 sierpień – Pierwsza kolejka V ligi

Zakończenie sezonu.

techZarząd KS TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka pragnie zaprosić zawodników seniorów, sponsorów oraz wszystkie inne osoby, które wspierają nasz klub na podsumowanie sezonu 2017/2018. Spotkanie odbędzie się w sobotę (23.06) w budynku straży od godziny 18:00. ZAPRASZAMY!

Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Niedźwiedzkiej dziękujemy za udostępnienie swoich pomieszczeń.

Bezbramkowy remis w Dąbrówkach.

dabrowki - orzel

KS Dąbrówki – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Skład: P. Mączka – P. Kuduk (90′ T. Cymerys), P. Smycz, P. Gaca  B. Chorzępa – M. Serafin, W. Śliż (73′ M. Chorzępa), M. Krasoń, A. Szylar, M. Rzeszutek – T. Szwaja (81′ B. Kutyła)

Więcej w rozwinięciu.

Sprawiedliwy podział punktów w Dylągówce.

Dylagowka - OrzelTatyna Dylągówka – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Skład: P. Mączka – P. Kuduk, P. Smycz,  B. Chorzępa, D. Bałut – W. Śliż (70′ B. Kutyła), M. Krasoń, A. Szylar,  M. Chorzępa (85′ B. Słonina), A. Bałut – P. Gaca

Więcej w rozwinięciu.

W sobotę seniorzy podejmą Wisłok Czarna.

Orzeł- CzarnaTECHFORM Orzeł Wólka Niedz. – Wisłok Czarna

19 maj (sobota)
Godzina: 17:00

Do końca rozgrywek pozostało już tylko pięć kolejek. W najbliższej serii gier zielono – brązowi zmierzą się na własnym stadionie z Wisłokiem Czarna. Nasz najbliższy rywal po rozegrani 21 spotkań  z dorobkiem 41 punktów zajmuje czwartą pozycje w tabeli. W rundzie jesiennej podopieczni Piotra Gacy pokonali na wyjeździe Wisłok 0:2. Autorami bramek w tamtym pojedynku byli Arkadiusz Szylar oraz Mateusz Serafin. Miejmy nadzieję, że i tym razem nasi gracze pokuszą się o korzystny rezultat.

ZAPRASZAMY!

Kolejka 21

Łańcut- Orzeł

Stal Łańcut – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:1 (0:1)

bramka 8′ Piotr Smycz
bramka 86′ Gospodarze
bramka 90+4′ Gospodarze

Skład: B. Kutyła – P. Kuduk, P. Smycz,  T. Szwaja, D. Bałut – M. Serafin, M. Krasoń, A. Szylar, M. Rzeszutek , M. Mokrzycki  (90′ M. Chorzępa)– A. Bałut(81′ W. Śliż)

Opis w rozwinięciu.

Zimny prysznic w Medyni Głogowskiej.

Medynia - Orzel

Astra Medynia Głogowska – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:1 (1:1) 

bramka 25′ Gospodarze 
bramka 44′ Arkadiusz Szylar
bramka 64′ Gospodarze
bramka 71′ Gospodarze

Skład: B. Kutyła – P. Kuduk, P. Smycz,  T. Szwaja(73′ W. Śliż), D. Bałut – M. Serafin(81′ M. Chorzępa), M. Krasoń, A. Szylar, M. Rzeszutek , M. Mokrzycki – A. Bałut

Więcej w rozwinięciu.

Wyjazd do Medyni Głogowskiej.

Astra Medynia Głogowska – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka

5 maj (sobota)
Godzina 15:30

Kolejny komplet dla Orła!

Brzeg Białobrzegi – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 (0:1) 

bramka 13′ Arkadiusz Szylar 
bramka 54′ Mateusz Rzeszutek
bramka 67′ Piotr Gaca
bramka 82′ Gospodarze
bramka 90+1′ Gospodarze

Skład: B. Kutyła – P. Gaca (72′ P. Kuduk), P. Smycz,  B. Chorzępa, D. Bałut – M. Serafin(63′ T. Szwaja), M. Krasoń, A. Szylar (89′ M. Chorzępa), M. Rzeszutek , M. Mokrzycki (80′ W. Śliż) – A. Bałut (83′ B. Słonina)

Więcej w rozwinięciu.

Zmiany terminów spotkań.

techfrom herb dobryW ostatnim czasie nastąpiła zmiana terminów rozegrania dwóch spotkań z udziałem Orła. Wyjazdowy mecz ze Stalą Łańcut, który pierwotnie był zaplanowany na 13 maja, ostatecznie zostanie rozegrany 12 maja (sobota) o godz. 17:00. Drugim pojedynkiem, w którym została zmieniona data jego rozegrania jest rywalizacja Orła z Wisłokiem Czarna. Mecz zamiast 20 maja odbędzie się 19 maja (sobota), początek o godz. 17:00 w Wólce Niedźwiedzkiej.

Orzeł jedzie do beniaminka z Białobrzeg.

bialobrzegiNiedzielnym późnym popołudniem seniorów Orła czeka wyjazd od Białobrzeg na pojedynek z tamtejszym Brzegiem. Ekipa beniaminka po siedemnastu rozegranych kolejkach plasuje się na dwunastej pozycji w ligowej tabeli. Na takie miejsce zapracowali gromadząc dotychczas 13 punktów. W ubiegłym tygodniu nasz najbliższy rywal poległ na wyjedzie w Bachórzu 3:0.

W rundzie jesiennej podopieczni trenera Gacy pokonali na własnym stadionie Brzeg 3:0. Gole w tamtym spotkaniu strzelali kolejno Mateusz Serafin, Filip Drozd oraz Piotr Smycz. Choć wynik tamtej rywalizacji wskazuje na pewne zwycięstwo Orła, to należy jednak przypomnieć, że dwa ostatnie gole strzeliliśmy w samej końcówce meczu, a przy jednobramkowym prowadzeniu goście mocno się stawiali. W niedzielę również musimy się przygotować na zaciętą walkę, ponieważ rywal mając przed sobą widmo spadku, na pewno będzie dążył do poprawy swojej nie najlepszej sytuacji w tabeli.

Brzeg Białobrzegi – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
29 kwiecień (niedziela)
Godzina 17:00

Orzeł podejmie Szarotkę w sobotnie popołudnie.

Orzel - RogoznoJuż w sobotę zawodnicy Orła zmierzą się na własnym  stadionie z Szarotką Rogóżno. Nasz jutrzejszy rywal to aktualnie czwarta siła naszej ligi. Szarotka niespodziewanie jednak w poprzedniej kolejce uległ u siebie 2:4 drużynie Pogórza Bachórz. W dwóch poprzednich spotkaniach rozgrywanych w Wólce pomiędzy Orłem a ekipą prowadzoną przez trenera R. Domarskiego padał remis 1:1.

W meczu z Szarotką trener Piotr Gaca niestety nie będzie mógł skorzystać z wszystkich zawodników. W kolejnym już pojedynku zabraknie B. Ciska, który jeszcze przez trzy tygodnie będzie przybywał w Niemczech. Z powodu obowiązków zawodowych zabraknie również T. Szwai. Do kadry meczowej po dłuższej przerwie wróci natomiast T. Cymerys.

Oprócz meczu Seniorów, jutro na naszym stadionie swoje mecze rozegrają również nasze grupy młodzieżowe. Już przed południe na bocznym boisku wzmagania rozpoczną Orlicy, natomiast na główniej płycie o godz. 13:45 swój mecz rozegrają Juniorzy. ZAPRASZAMY!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Szarotka Rogóżno
21 kwiecień (sobota)
Godzina 17:00

 

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter