Markovia kolejnym rywalem Orła

Weekend tuż tuż, a co za tym idzie kolejny mecz z udziałem zawodników Orła. Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie tegoroczny beniaminek klasy A – Markovia Markowa. Rywal po dość słabym początku sezonu ( 1 pkt. w trzech meczach) w ostatnich dwóch kolejkach zdecydowanie poprawił swoje grę czego efektem są dwa zwycięstwa.

Nie ma co ukrywać, że poza statystykami z obecnego sezonu nie wiemy za wiele o drużynie z Markowej. Na uwagę na pewno zasługuje ich napastnik Damian Gargała, który grając w trzech meczach strzelił już 4 gole. Zdecydowanie najbardziej doświadczonym zawodnikiem w tej dość młodej ekipie jest 41- letni Tomasz Dobosz.

Jak można wyczytać na stronie Markovii zespół ten chce w niedzielne popołudnie pokusić się o niespodziankę i przerwać zwycięska passę Orła. Kibice naszego klubu powinni jednak spać raczej spokojnie, ponieważ podopieczni Piotra Gacy są w bardzo dobrej formie, którą zresztą potwierdzają od początku sezonu.

W meczu z Markovią na boisku najprawdopodobniej nie zobaczymy naszego kapitana – Mateusza Frączka (wyjazd) oraz Krzysztofa Partyki (praca-wyjazd). Do składu wróci natomiast nieobecny w Palikówce Wojciech Wawrzaszek.

Wszyscy zawodnicy oraz zarząd naszego klubu liczy w niedzielę na kolejny głośny doping dla Orła ze strony najwierniejszych kibiców!!!

  • kibic

    Tylko zwyciestwo, Orzelek tylko zwyciestwo! Sialala lala;);)

  • kso

    oby tylko Markowa nie kończyła w dziesiątke to będzie dobrze:) TYLKO KSO!

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter