Kolejka 15. Mecz na szczycie!

ust1Orzeł po efektownym zwycięstwie w Chmielniku, tym razem będzie podejmował na własnym stadionie drużynę Włókniarza Rakszawa. Podopieczni trenera Gacy niedzielnym pojedynkiem rozpoczną serię trzech kolejnych spotkań z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Na pierwszy rzut przyjdzie się nam zmierzyć z aktualnym liderem. Rakszawianie w poprzedniej kolejce pokonali u siebie 3:0 Pogórze Bachórz notując tym samym jedenaste zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Włókniarz to jeden z najbardziej jak nie najbardziej niewygodny rywal dla Orła. Bilans dotychczasowych gier pomiędzy obiema drużynami jest zdecydowanie na korzyść gości, którzy wygrali pięć spotkań, cztery razy padł remis i tylko w jednym meczu zielono – brązowi byli lepsi. Pocieszający jest jednak fakt, że w ostatnim czasie raczej poprawialiśmy ten bilans, ponieważ wiosną ubiegłego roku odnieśliśmy to jak na razie  jedyne zwycięstwo, a w rundzie jesiennej tego sezonu w pojedynku w Rakszawie w samej końcówce meczu doprowadziliśmy do remisu, zdobywając cenny punkt.

Nasi fani zapewne zastanawiają się już jak będzie tym razem? Czy Orzeł pokrzyżuje plany Włókniarza dotyczące awansu i zgarnie komplet punktów? Czy może jednak padnie piąty remis w rywalizacji wólczańsko rakszawskiej? A może podopieczni trenera Rocheckiego zrewanżują się za zeszłoroczną porażkę? Pewne jest jedno! Kibice, którzy zdecydują się przybyć na stadion w Wólce w niedzielne popołudnie nie będą się nudzić, ponieważ mecz zapowiada się bardzo ekscytująco.

Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14:00. ZAPRASZAMY!!!

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter