Orzeł jedzie do Brzózy Stadnickiej.

zoW niedzielne popołudnie zawodnicy Orła rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w ramach 16 kolejki zielono – brązowych czeka wyjazd do Brzózy Stadnickiej. Mecz z aktualnie siódmą ekipą A klasy zapowiada się bardzo ciekawie. Zespół naszego najbliższego rywala to drużyną złożona w większości ze swoich wychowanków, a co za tym idzie niemal w każdym meczu przysłowiowo „gryzie trawę”, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Tradycyjnie w rywalizacji z nami na pewno właśnie tak będzie, dlatego też musimy być przygotowani na ciężką przeprawę.

W zimowej przerwie u naszego niedzielnego przeciwnika doszło do jednej bardzo istotnej zmiany. Dotychczasowego trenera B. Frącza zastąpił M. Walkowicz, który obecnie łączy funkcję trenera z jednoczesnymi występami na boisku. Start w poprzedniej kolejce niespodziewanie tylko zremisował w Bachórzu z tamtejszym Pogórzem 0:0, co kolejny raz potwierdziło, że mecze wyjazdowe w tym sezonie nie są ich najmocniejszą stroną. Zdecydowanie groźniejsi są na swoim stadionie gdzie zdobyli już 18 oczek (6 zwycięstw, 1 porażka) z 26 dotychczas zgromadzonych.

Kibiców Orła zachęcamy do licznego wyjazdu do Brzózy Stadnickiej i gorącego wspierania naszej drużyny. Podopieczni Piotra Gacy mimo bardzo ciężkiego zadania na pewno są wstanie pokusić się o pokrzyżowanie planów rywalowi, dlatego też wszyscy pełni wiary we własne możliwości dajmy z siebie w niedzielę wszystko!

Start Brzóza Stadnicka – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
15 kwiecień (niedziela)
Godzina 16:00

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter