Blamaż z Czarną.

DSC02569
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – WISŁOK Czarna 0-4 (0-1)

Orzeł przegrał trzeci mecz z rzędu i tym samym na 4 kolejki przed końcem rozgrywek walka o awans do klasy okręgowej rozpoczyna się na nowo.

Więcej o meczu w rozwinięciu.

Od początku spotkanie mogło się podobać. Obie drużyny ładnie wychodziły spod wysokiego pressingu rywali, grając krótkim podaniem po ziemi.  Gdy wydawało się, że zaczyna się zarysowywać niewielka przewaga naszego zespołu, ponownie w tej rundzie zaspali nasi obrońcy. Zupełnie niepokryty Paweł Nowak trafia głową do siatki po dośrodkowaniu ze stojącej piłki. Stałe fragmenty były naszą najgroźniejszą bronią jesienią, ale w tej rundzie obracają się przeciwko nam. W kolejnych minutach mieliśmy sporo szczęścia. Najpierw po strzale Weresa z dystansu piłka z impetem odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Jeszcze bliżej drugiego gola było w 35 min. Futbolówka po uderzeniu Kojdera z narożnika pola karnego, ponownie odbiła się od poprzeczki i wylądowała tuż przed linią bramkową. Pierwsza połowa z pewnością była toczona w dobrym tempie. Jednak nasi zawodnicy poza kilkoma kombinacyjnymi podaniami w środku pola, nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Wisłoka.

Druga odsłona rozpoczęła się od ,,przepychanek”. W efekcie czego w 50 min obrońca Czarnej wyleciał z boiska z bezpośrednią czerwoną kartką, a Mateusz Rzeszutek po drugiej żółtej. Od tego momentu całkowicie załamała się gra naszego zespołu. Pomimo, że druga połowa dopiero się rozpoczęła a na boisku zrobiło się więcej miejsca, nasi gracze zaczęli grać bardzo chaotycznie i niedokładnie. Natomiast spokojnie grający rywale czekali na swoje okazje i wypunktowali nas w końcówce spotkania. Gracze z Czarnej z kilku dobrych okazji wykorzystali trzy. Dwukrotnie z lewej nogi po dłuższym słupku przymierzył Adrian Kojder, a w doliczonym czasie gry po klasycznej kontrze, efektownym uderzeniem w okienko popisał się Jancarz.

Tabela pokazuje, że wciąż mamy minimalną przewagę punktową nad dwoma kolejnymi drużynami, jednak nie możemy sobie pozwolić już na żadne potknięcie, bo mamy gorszy bilans bezpośrednich spotkań zarówno ze Stalą Łańcut jak i Wisłokiem Czarna.

Orzeł- CzarnaORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – WISŁOK Czarna 0-4 (0-1)

Skład: B.Kutyła – D.Bałut (85′ Gaca), Smycz, F.Drozd (78′ Słonina), B.Chorzępa – Rzeszutek (50′ kartka_czerwona), Krasoń, Szwaja (82′ Cymerys), Szylar – Śliż (75′ M.Chorzępa) – A. Bałut

Rezerwa: Cisek

Trener: Piotr Gaca

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter