dabrowki - orzel

KS Dąbrówki – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Skład: P. Mączka – P. Kuduk (90′ T. Cymerys), P. Smycz, P. Gaca  B. Chorzępa – M. Serafin, W. Śliż (73′ M. Chorzępa), M. Krasoń, A. Szylar, M. Rzeszutek – T. Szwaja (81′ B. Kutyła)

Więcej w rozwinięciu.

Orzeł zremisował dziś bezbramkowo z KS-em Dąbrówki i można powiedzieć zrealizował plan minimum na to spotkanie. Pierwsza połowa nie zachwyciła. Okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Pierwszy groźny strzał na bramkę gospodarzy oddał w 20 minucie pojedynku Mateusz Serafin, lecz futbolówka po jego uderzeniu minimalnie przeleciał nad porzeczką. Zarówno nasz zespół jak i miejscowi w pierwszej części rywalizacji wywalczyli po kilka rzutów rożnych, lecz większego zagrożenia po ich rozegraniu nie było. Po zmianie stron gra się nieco ożywiła. Zielono brązowi zaczęli częściej gościć na połowie przeciwnika zyskując optyczną przewagę. Najlepszej sytuacji na objęcia prowadzenia nie wykorzystał w 53 minucie Mateusz Rzeszutek, który przegrał pojedynek „sam na sam” z golkiperem Dąbrówek. W samej końcówce spotkania gospodarzom najprawdopodobniej należał się rzut karny. Długie podanie ze środka pola minęło naszych defensorów i trafiło wprost pod nogi skrzydłowego KS-u. Będący niemali „oko w oko” z Pawłem Mączkom zawodnik miejscowych uprzedził naszego golkipera po czym się z nim zderzył i upadł na murawę. Arbiter dzisiejszych zawodów jednak nie zdecydował się wskazać na „wapno” i kilka chwil później zakończył mecz. Za tydzień zostanie rozegrana ostatnia kolejka w tym sezonie. Nasi gracze zmierzą się u siebie z Leśną Wólka Podleśna. Zwycięstwo w tym pojedynku da naszej drużynie awans do Klasy Okręgowej. Już dziś zachęcamy kibiców do licznego przybycia na stadion. Początek meczu o godzinie 11:00.