Znamy terminarz na najbliższą rundę.

techZnamy już terminarz rundy jesiennej w rzeszowskiej okręgówce. W pierwszej kolejce Orzeł zmierzy się na wyjeździe z Bratkiem Bratkowice. W czwartej serii gier czeka nas derbowy pojedynek z Sokołem Sokołów Młp.. Spotkanie odbędzie się w Wólce. Zmagania w pierwszej częściej sezonu 2018/2019 zakończymy domową rywalizacją z Włókniarzem Rakszawa. 

Cały terminarz znajduje się w rozwinięciu.

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Strumyk Malawa Wisłok Strzyżów
KS Stobierna Strug Tyczyn
Błękit Żołynia Głogovia Głogów Małopolski
Sawa Sonina Jedność Niechobrz
Włókniarz Rakszawa Błażowianka Błażowa
Bratek Bratkowice Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Zaczernie Resovia II
LKS Trzebownisko Sokół Sokołów Małopolski
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
Wisłok Strzyżów Sokół Sokołów Małopolski
Resovia II LKS Trzebownisko
Orzeł Wólka Niedźwiedzka KS Zaczernie
Błażowianka Błażowa Bratek Bratkowice
Jedność Niechobrz Włókniarz Rakszawa
Głogovia Głogów Małopolski Sawa Sonina
Strug Tyczyn Błękit Żołynia
Strumyk Malawa KS Stobierna
 Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
KS Stobierna Wisłok Strzyżów
Błękit Żołynia Strumyk Malawa
Sawa Sonina Strug Tyczyn
Włókniarz Rakszawa Głogovia Głogów Małopolski
Bratek Bratkowice Jedność Niechobrz
KS Zaczernie Błażowianka Błażowa
LKS Trzebownisko Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Sokół Sokołów Małopolski Resovia II
 Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Wisłok Strzyżów Resovia II
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Sokół Sokołów Małopolski
Błażowianka Błażowa LKS Trzebownisko
Jedność Niechobrz KS Zaczernie
Głogovia Głogów Małopolski Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn Włókniarz Rakszawa
Strumyk Malawa Sawa Sonina
KS Stobierna Błękit Żołynia
 Kolejka 5 – 1-2 września
Błękit Żołynia Wisłok Strzyżów
Sawa Sonina KS Stobierna
Włókniarz Rakszawa Strumyk Malawa
Bratek Bratkowice Strug Tyczyn
KS Zaczernie Głogovia Głogów Małopolski
LKS Trzebownisko Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski Błażowianka Błażowa
Resovia II Orzeł Wólka Niedźwiedzka
 Kolejka 6 – 8-9 września
Wisłok Strzyżów Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błażowianka Błażowa Resovia II
Jedność Niechobrz Sokół Sokołów Małopolski
Głogovia Głogów Małopolski LKS Trzebownisko
Strug Tyczyn KS Zaczernie
Strumyk Malawa Bratek Bratkowice
KS Stobierna Włókniarz Rakszawa
Błękit Żołynia Sawa Sonina
 Kolejka 7 – 15-16 września
Sawa Sonina Wisłok Strzyżów
Włókniarz Rakszawa Błękit Żołynia
Bratek Bratkowice KS Stobierna
KS Zaczernie Strumyk Malawa
LKS Trzebownisko Strug Tyczyn
Sokół Sokołów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski
Resovia II Jedność Niechobrz
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błażowianka Błażowa
 Kolejka 8 – 22-23 września
Wisłok Strzyżów Błażowianka Błażowa
Jedność Niechobrz Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Głogovia Głogów Małopolski Resovia II
Strug Tyczyn Sokół Sokołów Małopolski
Strumyk Malawa LKS Trzebownisko
KS Stobierna KS Zaczernie
Błękit Żołynia Bratek Bratkowice
Sawa Sonina Włókniarz Rakszawa
 Kolejka 9 – 29-30 września
Włókniarz Rakszawa Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice Sawa Sonina
KS Zaczernie Błękit Żołynia
LKS Trzebownisko KS Stobierna
Sokół Sokołów Małopolski Strumyk Malawa
Resovia II Strug Tyczyn
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Głogovia Głogów Małopolski
Błażowianka Błażowa Jedność Niechobrz
 Kolejka 10 – 6-7 października
Wisłok Strzyżów Jedność Niechobrz
Głogovia Głogów Małopolski Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Strumyk Malawa Resovia II
KS Stobierna Sokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia LKS Trzebownisko
Sawa Sonina KS Zaczernie
Włókniarz Rakszawa Bratek Bratkowice
 Kolejka 11 – 13-14 października
Bratek Bratkowice Wisłok Strzyżów
KS Zaczernie Włókniarz Rakszawa
LKS Trzebownisko Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski Błękit Żołynia
Resovia II KS Stobierna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Strumyk Malawa
Błażowianka Błażowa Strug Tyczyn
Jedność Niechobrz Głogovia Głogów Małopolski
 Kolejka 12 – 20-21 października
Wisłok Strzyżów Głogovia Głogów Małopolski
Strug Tyczyn Jedność Niechobrz
Strumyk Malawa Błażowianka Błażowa
KS Stobierna Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błękit Żołynia Resovia II
Sawa Sonina Sokół Sokołów Małopolski
Włókniarz Rakszawa LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice KS Zaczernie
 Kolejka 13 – 27-28 października
KS Zaczernie Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski Włókniarz Rakszawa
Resovia II Sawa Sonina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa KS Stobierna
Jedność Niechobrz Strumyk Malawa
Głogovia Głogów Małopolski Strug Tyczyn
 Kolejka 14 – 3-4 listopada
Wisłok Strzyżów Strug Tyczyn
Strumyk Malawa Głogovia Głogów Małopolski
KS Stobierna Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Włókniarz Rakszawa Resovia II
Bratek Bratkowice Sokół Sokołów Małopolski
KS Zaczernie LKS Trzebownisko
 Kolejka 15 – 10-11 listopada
LKS Trzebownisko Wisłok Strzyżów
Sokół Sokołów Małopolski KS Zaczernie
Resovia II Bratek Bratkowice
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Włókniarz Rakszawa
Błażowianka Błażowa Sawa Sonina
Jedność Niechobrz Błękit Żołynia
Głogovia Głogów Małopolski KS Stobierna
Strug Tyczyn Strumyk Malawa
Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter