Juniorzy z kolejną porażką

DSC03120Junior młodszy – 6 kolejka
29.09.2018, 11:00, sobota

ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – MARKOVIA Markowa 1-2 (0-0)

bramka 1-1 74′ Paweł Mikołajczyk

Skład: A.Ożóg – K.Urban, D.Stopyra, M.Świątecki, Wybieralski – Twardowski – D.Kutyła (73′ C.Kasprzak), P.Mikołajczyk, M.Rzeszutek, M.Słonina (78′ K.Świątecki) – M.Hajder

Trener: Łukasz Frączek

Juniorom nie udało się zrewanżować Markovii Markowa za wysoką porażkę z pierwszej kolejki. W pierwszej połowie lepiej grali nasi zawodnicy, ale zabrakło wykończenia w kilku sytuacjach bramkowych. Druga odsłona miała wyrównany przebieg lecz goście mądrzej zagrali końcówkę spotkania i sięgnęli po komplet punktów. Rywale objęli prowadzenie w 65 min po niecodziennej akcji nawet na młodzieżowych boiskach. Nasi gracze źle rozegrali rzut rożny po którym skrzydłowy Markovii przejął piłkę w swoim polu karnym i popędził przez całe boisko. Po drodze minął kilku naszych zawodników i dograł na pustą bramkę do swojego kolegi. W 74 min po indywidualnej akcji i strzale z 20 metrów do remisu doprowadził Paweł Mikołajczyk. Po tym golu nasza drużyna zaatakowała większą ilością zawodników, ale efekt był zupełnie odwrotny od oczekiwanego. Goście wybili piłkę ze swojego pola karnego a ta trafiła do napastnika, który miał przed sobą tylko Antka Ożoga. Gracz Markovii minął naszego bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter