Trzebownisko przerywa fatalną serię wygrywając w Wólce

DSC03120Klasa okręgowa – 18 kolejka
31.03.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – LKS Trzebownisko 1-3 (0-1)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Orzeł nie zapunktował w starciu z Trzebowniskiem, które fatalnie rozpoczęło rundę wiosenną. Goście od początku nastawili się na grę z kontry i trzymali się tej taktyki przez pełne 90 min spotkania.

W pierwszej połowie nasza drużyna wolno rozgrywała swoje akcje, ale stworzyła sobie kilka okazji do zdobycia gola. W 10 min Mariusz Krasoń wypuścił Arka Bałuta w sytuację ,,sam na sam” z bramkarzem przyjezdnych. Nasz napastnik uderzał na siłę i golkiper zdołał sparować ten strzał. Ponadto po stałych fragmentach gry dwukrotnie niecelnie główkował Piotr Smycz. W 40 min goście oddali pierwszy strzał na bramkę. Gracz Trzebowniska dopadł do sytuacyjnej piłki i pewnym kopnięciem pokonał Matusiaka. W końcówce pierwszej odsłony po składnych akcjach dwa razy na bramkę uderzał świeżo wprowadzony Wiktor Śliż. Jednak jego próby bez problemu wybronił bramkarz rywali.

W drugiej odsłonie nasz zespół nadal grał w ataku pozycyjnym, a goście bronili się całą drużyną na własnej połowie. Gracze Trzebowniska po raz pierwszy skutecznie skontrowali, w momencie gdy Piotr Gaca powędrował do ataku. W 75 min kontaktową bramkę zdobył niezawodny Mateusz Rzeszutek. Nasz pomocnik ładnie przymierzył z rzutu wolnego. Ostatecznie całkowita ofensywa Orła w ostatnich 30 min nie powiodła się. Goście w ostatnich minutach wyprowadzili kilka kontr, z których jedna przyniosła im trzecią bramkę.

Nasa drużyna w drugiej połowie zagrała bezkompromisowo. Zarówno zaangażowanie jak i styl gry powinny zostać docenione przez wólczańskich kibiców. Goście dobrze rozgrywali nadarzające się kontrataki i w czystych sytuacjach zdobyli dwa gole.

ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – LKS Trzebownisko 1-3 (0-1)

bramka 1-2 75 ‚ Mateusz Rzeszutek (rzut wolny)

Skład: Matusiak – D.Bałut (85′ Cisek), Smycz, Gaca, B.Chorzępa (77′ M.Chorzępa) – Rzeszutek, Serafin, Krasoń, R.Lorenc – A.Bałut (35′ Śliż), Szwaja

Ławka rezerwowych: Ożóg i D.Iwanicki.

Trener: Piotr Gaca

 


Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter