Orzeł przełamał passę porażek. 3 punkty pozostały w Wólce!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka  – Wisłok Strzyżów 1:0 (1:0)

bramka 23′ Arkadiusz Bałut

Orzeł: F. Matusiak – P.Smycz, P. Kuduk, M. Chorzępa (58′ R. Lorenc), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (88′ B. Chorzępa), M. Krasoń – A. Bałut (81′ B. Cisek),  T. Szwaja (84′ D. Iwanicki)

Więcej w rozwinięciu.

Po trzech przegranych z rzędu Orzeł za wszelką cenę chciał zapunktować w dzisiejszym spotkaniu z Wisłokiem Strzyżów. Sztuka ta udała się bezbłędnie i po golu Arka Bałuta wygrywamy 1:0 z ubiegłorocznym IV-to ligowcem. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszych graczy, którzy niestety mylili się z dogodnych sytuacjach i dlatego mieliśmy tylko jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron zdecydowanie odważniej zaatakowali goście, przez co Filip Matusiak przynajmniej dwa razy musiał ratować nas przed utratą gola. Ostatnie 10 minut pojedynku zielono- brązowi grali z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartką za celowy faul na Dominiku Bałucie otrzymał jeden z graczy Wisłoka. Podopieczni Piotra Gacy grając w przewadze kontrolowali końcowe minuty meczu, w których mogli spokojnie pokusić się o podwyższenie wyniku, lecz podobnie jak w pierwszej odsłonie tego spotkania nasza skuteczność pozostawiał wiele do życzenia. Ostatecznie Orzeł sięgnął po komplet punktu i w dobrych nastrojach może przeżywać trwające Święta!