Jedność zdecydowanie lepsza

Klasa okręgowa – 23 kolejka
01.05.2019, 14:00, środa
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – JEDNOŚĆ Niechobrz 1-4 (0-3)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyna Jedności Niechobrz potwierdziła, że w tym sezonie lepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych.

Spotkanie od samego początku toczone było w dobrym tempie. Oba zespoły rozgrywały piłkę po ziemi. W 15 min goście objęli prowadzenie po indywidualnym błędzie Bartka Chorzępy. Stracony gol podciął skrzydła naszym zawodnikom. Przyjezdni do końca połowy całkowicie dominowali na boisku. W 30 min gracz Jedności ograł obu naszych stoperów i spokojnym strzałem podwyższył wynik meczu. W 35 min nie popisał się Matusiak, który przepuścił uderzenie z 25 metrów. Rywale nie zadowolili się trzy bramkowym prowadzeniem, jednak dalsze ataki nie przyniosły zmiany rezultatu.

W drugiej odsłonie nasi zawodnicy zagrali ambitniej, dzięki czemu udało się uniknąć blamażu. Spotkanie wyrównało się, a obie drużyny zdobyły po jednym golu. W 75 min Serafin zanotował honorowe trafienie z rzutu karnego. Wynik meczu został ustalony w 85 min, gdy Matusiak nie zdołał obronić mocnego strzału w krótki róg bramki.

Niechobrzanie trzeci raz w historii gościli na stadionie w Wólce i wywieźli trzecie zwycięstwo.

ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – JEDNOŚĆ Niechobrz 1-4 (0-3)

bramka 1-3 75 ‚ Mateusz Serafin (rzut karny)

Skład: Matusiak – D.Bałut, Smycz, Kuduk, B.Chorzępa (46′ R.Lorenc) – Rzeszutek, Serafin, Krasoń, Śliż – A.Bałut, Szwaja oraz Cisek, B.Kutyła, D.Iwanicki i M.Chorzępa

Rezerwa: Ożóg

Trener: Piotr Gaca

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter