Wyszarpane, niezwykle ważne zwycięstwo ze Strugiem Tyczyn

Klasa okręgowa – 25 kolejka
12.05.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – STRUG Tyczyn 2-1 (1-1)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza połowa nie zapowiadała końcowego triumfu Orła. Przyjezdni długimi fragmentami grali w dziadka z naszymi zawodnikami. Efektem tego był gol strzelony w 30 min. Minutę później goście mogli praktycznie zakończyć to spotkanie. Nasza defensywa tylko odprowadziła piłkę wzrokiem, ta jednak o pół metra minęła bramkę. W 35 min szczęśliwie udało się doprowadzić do remisu. Mateusz Rzeszutek dorzucał futbolówkę z połowy boiska, a gracz rywali zaliczył swojaka. W 40 min piłka po strzale snajpera Strugu odbiła się od słupka i przeszła wzdłuż linii bramkowej.

Druga odsłona miała zupełnie inny przebieg. Nasz drużyna była równorzędnym przeciwnikiem dla tyczynian. Pewna gra w obronie obu ekip spowodowała, że na klarowne sytuacje bramkowe trzeba było czekać do samej końcówki meczu. Wtedy do goście zmarnowali dwie piłki meczowe. Najpierw 82 min zupełnie nie pokryty Maciej Nizioł główkował minimalnie nad bramką. 2 min później goście wyszli z kontrą, ale Kamil Żuczek przegrał pojedynek sam na sam z Matusiakiem. W 87 min Mateusz Rzeszutek ograł lewego obrońcę i dograł do Mateusza Serafina, który z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki. Zaraz po wznowieniu gry rywale stworzyli idealną okazję do wyrównani. Jednak ponownie Matusiak wspaniale obronił potężne uderzenie z 16 metrów.

ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – STRUG Tyczyn 2-1 (1-1)

bramka 1-1 35 ‚ (samobój)

bramka 2-1 87 ‚ Mateusz Serafin (asysta Rzeszutek)

Skład: Matusiak – D.Bałut, Smycz, Kuduk, B.Chorzępa – Rzeszutek (90′ Gaca), Serafin, Krasoń, Śliż (82′ D.Iwanicki) – R.Lorenc (65′ B.Kutyła), Szwaja

Rezerwa: Ożóg

Trener: Piotr Gaca

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter