3 pkt ze Stobierną

Klasa okręgowa – 27 kolejka
26.05.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – KS Stobierna 2-0 (1-0)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Orzeł rozpoczął spotkanie od mocnego uderzenia. Cztery dotknięcia i piłka zatrzepotała w siatce Stobiernej.  Do końca połowy niewiele działo się na boisku. Goście najlepszej okazji na wyrównanie nie wykorzystali po nieporozumieniu Smycza z Matusiakiem. Natomiast tuż przed przerwą Arek Bałut trafił w nogi Fabińskiego z ostrego kąta.

W drugiej odsłonie goście zagrali ofensywniej, ale to nasi zawodnicy długo marnowali doskonałe okazje na podwyższenie wyniku. Kibice tylko raz musieli nagrodzić brawami Matusiaka, który obronił uderzenie z rzutu wolnego. Po naszej stronie trzech setek nie wykorzystali kolejno: Śliż, Szwaja i Marcin Chorzępa. Przyjezdni przez cały mecz kwestionowali decyzje sędziego i zakończyli spotkanie w 10-osobowym składzie. Wreszcie w 77 min Rzeszutek dostał dobre podanie od Serafina. Nasz skrzydłowy wkręcił ostatniego obrońcę i ulokował piłkę w bramce.

ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – KS Stobierna 2-0 (1-0)

bramka 1-0 1′ Tomasz Szwaja (asysta Rzeszutek)

bramka 2-0 77 ‚ Mateusz Rzeszutek (asysta Rzeszutek)

Skład: Matusiak – D.Bałut (84′ B.Chorzępa), Smycz, Kuduk, Lorenc – Rzeszutek (89′ Cisek), Serafin, Krasoń, Śliż (79′ M.Chorzępa) – A.Bałut (89′ D.Iwanicki), Szwaja (87′ B.Kutyła)

Rezerwa: Ożóg i Gaca

Trener: Piotr Gaca

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter