Błękit Żołynia – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

Orzeł: F. Matusiak – P. Kuduk, B. Chorzępa D. Bałut, R. Lorenc – M. Serafin, M. Rzeszutek, M. Chorzępa (89′ B. Kutyła), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja (90′ D. Iwanicki)

W rezerwie pozostali: P. Gaca, A. Ożóg, B. Cisek

Nieobecni: P. Smycz, W. Śliż, A. Szylar, M. Frączek

Więcej w rozwinięciu.

W niedzielne, upalne popołudnie Orzeł bezbramkowo zremisował w Żołyni. Mecz miał wyrównany przebieg ze wskazaniem na nasz zespół, który zwłaszcza w pierwszej połowie rywalizacji sprawiał lepsze wrażenie. Już w pierwszej minucie zielono – brązowi mogli objąć prowadzenie, lecz silny strzał Tomka Szwaji z ok 20 metrów z trudem na rzut rożny sparował golkiper miejscowych. W 30 minucie powinno być 0:1, jednak ponownie swoim kunsztem wykazał się bramkarz Błękitu instynktownie broniąc strzał Arka Bałuta. W samej końcówce pierwszej odsłony spotkania minimalnie niecelnie główkował jeszcze Marcin Chorzępa po dośrodkowaniu Mateusza Rzeszutka. Gospodarze dzisiejszych zawodów w pierwszej połowie nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji do strzelania gola. Kilka razy strzałów z dystansu próbował najaktywniejszy dziś w drużynie Błękitu M. Sobuś, lecz jego uderzenia były zbyt lekkie żeby zaskoczyć Filipa Matusiaka. Po zmianie stron mecz się bardziej wyrównał. Okazji bramkowych było jednak jak na lekarstwo. W 62 minucie pojedynku po rzucie rożnym bliscy szczęścia byli miejscowi, jednak piłka po strzele głową jednego z graczy Błękitu wylądowała tylko na poprzeczce nasz bramki. W ostatniej minucie bohaterem meczu mógł zostać Bartek Kutyła, który z ok 6 metrów niestety niecelnie uderzył w kierunku bramki rywala i ostatecznie mecz w Żołynia zakończył się wynikiem 0:0.