SEZON 2007/08

10.07.08
Wyniki sondy! 

W dniu dzisiejszym została zakończona sonda, dotyczšca wyboru najlepszego zawodnika naszej drużyny w rundzie wiosennej, sezonu 2007/2008. Kibice odwiedzajšcy stronę Orła oddali łšcznie 169 głosów. Zwycięzcš okazał się nasz obrońca – Piotr Pomykała, który uzyskał 58 głosów. Dużš iloœć głosów zdobyli również Dariusz Kręcidło – 25, oraz Mateusz Fršczek – 24. Należy jednak podkreœlić, iż na dobry wynik, pracuje zawsze cały drużyna i każdy z zawodników ma swój wkład w osišgnięty sukces!!! Wszystkim głosujšcym dziękujemy za udział w sondzie.

Dodał: pico


26.06.08

Zapraszam do udziału w sondzie!!!

Zachęcam wszystkich odwiedzajšcych naszš stronę do oddania swojego głosu w nowej sondzie! Głosowanie na najlepszego zawodnika naszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2007/2008 potrwa przez dwa tygodnie!
Dziękuję za głosy!!!

Dodał: pico


19.06.08
Podsumowanie sezonu 2007/2008 

Sezon 2007/2008 miał przynieœć naszej drużynie upragniony awans do V ligi. Po rundzie jesiennej Techform Orzeł z dorobkiem 28 pkt. zajmował drugie miejsce w tabeli, które gwarantowało promocje do wyższej klasy rozgrywkowej. Nasz zespół miał 2 pkt. przewagi nad najgroŸniejszym rywalem do awansu – Stalš Łańcut. W rundzie wiosennej Techform Orzeł niestety nie zdołał utrzymać drugiej pozycji, właœnie na rzecz zespołu z Łańcuta, mimo, że zdobył w niej 27 pkt., czyli tylko 1 pkt. mniej w porównaniu do pierwszej częœci sezonu. Najprawdopodobniej awans zaprzepaœciliœmy tracšc pkt. w meczach z drużynami z czołówki tabeli. W trakcie rundy wiosennej, po niepowodzeniach w lidze nastšpiła również zmiana trenera w naszym zespole, dotychczasowego trenera Wojciecha Wawrzaszka, który prowadził Orła od lipca 2006 roku, zastšpił Dariusz Kręcidło. Miejmy nadzieję, że nowy trener swoim doœwiadczeniem pomoże zespołowi w uzyskaniu dobrego rezultatu w przyszłym sezonie.

Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na trzecim miejscu w tabeli A klasy. Techform Orzeł w 26 spotkaniach zdobył 55 pkt. Dużym atutem, zwłaszcza w rundzie jesiennej, był nasz stadion, gdzie nasi zawodnicy wygrali dziesięć spotkań, jedno zremisowali i dwa przegrali. W meczach wyjazdowych podopieczni Wojciecha Wawrzaszka a następnie Dariusza Kręcidło, siedmiokrotnie sięgali po komplet pkt., trzy razy podzielili się punktami z rywalem i trzykrotnie schodzili z boiska jako pokonani. Nasi zawodnicy we wszystkich tych meczach strzelili 63 gole – 39 na swoim stadionie, 24 na boiskach rywali (trzeci atak w lidze), natomiast stracili 23 gole – 7 na swoim obiekcie, 16 w meczach wyjazdowych (druga obrona w lidze). Najskuteczniejszym zawodnikiem Orła w minionym sezonie okazał się Mateusz Fršczek, strzelec 25 goli. Pozostali zawodnicy, którzy strzelali bramki dla naszego zespołu; Jerzy Rzeszutek- 8, Rafał Lech – 7, Mariusz Woœ- 6, Dariusz Kręcidło, Łukasz Fršczek – 4 Piotr Pomykała- 3, Mirosław Nowak- 2, Paweł Marut, Marek Mšczka, Paweł Szpunar, Wojciech Wawrzaszek – 1.

W imieniu Zawodników oraz Zarzšdu przekazuje również podziękowania dla Kibiców Orła, za wspaniały doping na meczach naszej drużyny!

Dodał:pico


15.06.08
3 pkt. na koniec sezonu!!! 

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 2:3 (1:2)

Mateusz Fršczek(17, 30, 68) 

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Warzybok (76 Mšczka), Pomykała, Kida (68 Wawrzaszek), Kuduk – Kręcidło, Fršczek Ł., Rzeszutek, Szpunar (59 Marut) – Woœ (80 Lech), Fršczek M.

Widzów: 200

W ostatnim spotkaniu w tym sezonie, Orzeł pokonał na wyjeŸdzie LKS 3:2. Klasycznym hat-trickiem w tym meczu popisał się Mateusz Fršczek, który wyraŸnie pod koniec sezonu odzyskał wysokš formę z rundy jesiennej. Pierwszy gol dla naszego zespołu padł w 17 minucie. Na silny strzał z ok. 25 zdecydował się Mariusz Woœ, bramkarz gospodarzy zdołał obronić uderzenie naszego młodzieżowca, jednak już przy dobitce Mateusza Fršczka nie miał szans na skutecznš interwencję. Radoœć naszych zawodników z prowadzenia nie trwała jednak długo, ponieważ zaledwie 3 minuty po bramce Mateusza miejscowi zdołali doprowadzić do remisu. Pomocnik LKS-u – Mroczy minšł trzech naszych zawodników, po czym strzałem w długi róg naszej bramki pokonał Artura Grabarza. Wynik remisowy utrzymał się do 30 minuty, wtedy to ponownie dał znać o sobie Mateusz Fršczek, który po raz drugi w tym meczu dał prowadzenie naszej drużynie. Po pierwszych 45 minutach spotkania, Orzeł prowadził 2:1. Już na poczštku drugiej połowy nasz zespół mógł podwyższyć prowadzenie, jednak w decydujšcych momentach naszych zawodników zawodziła skutecznoœć. W 59 minucie meczu na boisku pojawił się Paweł Marut i niespełna 10 minut po wejœciu na plac gry, nasz œrodkowy pomocnik popisał się prostopadłym podaniem do wychodzšcego na czystš pozycję Mateusza Fršczka. Napastnik Orła nie zmarnował swojej szansy i po raz trzeci w tym meczu pokonał bramkarza LKS-u. W 85 minucie, zdaniem sędziego, Dariusz Kręcidło nieprzepisowo w naszym polu karnym powstrzymywał zawodnika gospodarzy i arbiter odgwizdać „jedenastkę”. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Guzek, który jak póŸniej się okazało strzelił ostatniego gola w tym meczu. Mimo zwycięstwa Orzeł nie poprawił swojej pozycji w tabeli i z dorobkiem 55 pkt. zajšł ostatecznie 3 miejsce w lidze.

Gracz meczu: Mateusz Fršczek 

Dodał:pico


11.06.08
Ostatni mecz w sezonie 2007/2008! 

XXVI kolejka o Mistrzostwo Klasy A!

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka


15.06.2008(Niedziela) godz. 11.00 

Zachęcamy wszystkich Sympatyków Orła do wyjazdu na to spotkanie!!!

Dodał: pico


08.06.08
Zdecydowane zwycięstwo nad Leœnš!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Leœna Wólka Podleœna 6:0 (1:0)

Dariusz Kręcidło(33), Mariusz Woœ(54), Łukasz Fršczek(62), Rafał Lech(69), Mateusz Fršczek(87, 89) 

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Warzybok (67 Lech), Pomykała, Kida (62 Wawrzaszek), Kuduk – Kręcidło, Fršczek Ł., Rzeszutek, Mšczka (56 Szpunar), – Woœ (79 Burszta), Fršczek M.

Widzów: 250

W przedostatniej kolejce sezonu Orzeł podejmował na swoim stadionie Leœnš Wólkę Podleœnš. Już w pierwszych minutach spotkania nasz zespół opanował œrodek pola, zyskujšc optycznš przewagę. Próby wyjœcia na prowadzenie kończyły się jednak fiaskiem aż do 33 minuty, kiedy to faulowany w polu karnym został Dariusz Kręciło. Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podszedł sam poszkodowany i nie dał szans golkiperowi z Wólki Podleœnej. Bramka ta nieco uspokoiła grę naszej drużyny, która jeszcze przed zmianš stron chciała podwyższyć rezultat spotkania. Mimo wielu okazji do strzelenia gola, po pierwszych 45 minutach Orzeł prowadził różnicš tylko jednej bramki. Druga połowa to jeszcze większa przewaga miejscowych. W 54 minucie, Mariusz Woœ w indywidualnej akcji minšł bramkarza przyjezdnych i z ostrego kšta umieœcił piłkę w bramce goœci. Po strzeleniu drugiego gola Orzeł wcišż atakował, a Leœna ograniczała się jedynie do nielicznych kontrataków. W 58 minucie Jerzy Rzeszutek popisał się idealnym zagraniem na 7 metr do Łukasza Fršczka, który bez problemów skierował piłkę do siatki. Po niespełna 3 minutach na listę strzelców mógł wpisać się młodszy z braci Fršczków – Mateusz. W akcji „sam na sam” oszukał zwodem golkipera rywali, lecz wracajšcy obrońca zdołał wybić mu piłkę za linię końcowš boiska. W 68 minucie na placu gry pojawił się Rafał Lech i już przy pierwszym kontakcie z piłkš podwyższył wynik meczu na 4-0 dla naszego zespołu. Gra była jednostronna i nasza formacja obronna nie miała zbyt dużo pracy w przeciwieństwie do defensywy rywali. Orzeł cišgle starał się poprawić rezultat. Gdy gra dobiegała już końca, bezlitoœnie goœci potraktował Mateusz Fršczek. W przecišgu 2 minut dwukrotnie cieszył się ze strzelenia bramki. Meczu zakończył się wynikiem 6-0 dla Orła, a rywale musieli przełknšć gorycz wysokiej porażki. Wysoki wynik na pewno ucieszył licznie zgromadzonych fanów naszego zespołu, a szczególnie nasz „klub kibica”, który kolejny raz zgotował œwietnš atmosferę na stadionie. Za tydzień nasz zespół uda się do Bud Łańcuckich na ostatni mecz w tym sezonie

Gracz meczu: Artur Grabarz 

Dodał:lolek


01.06.08
Pogrom w drugich 45 minutach!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – LKS Wola Dalsza 4:0 (0:0)

Łukasz Fršczek(49), Mariusz WoŒ (60, 83), Mateusz Fršczek(73) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Warzybok, Pomykała, Rzeszutek(73 Kida), Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Kręcidło, Marut(68 Mšczka), – Lech(46 Szpunar), Fršczek M.(86 Kołodziej)


Widzów: 250

Spotkania z drużynš z Woli Dalszej zawsze były emocjonujšce i nie inaczej było tym razem. Poczštek meczu był bardzo wyrównany, gra toczyła się w œrodkowej częœci boiska. Z upływem minut Orzeł zaczšł stwarzać groŸne sytuacje pod bramkš Zadkowskiego. Dwukrotnie pokonać golkipera LKS-u próbował Rafał Lech, jednak za każdym razem w decydujšcych momentach naszemu napastnikowi brakowało precyzji. W 24 minucie ładnym strzałem z 16 metrów popisał się nasz drugi zawodnik z linii ataku – Mateusz Fršczek, lecz znakomicie bronišcy zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania, Zadkowski, sparował piłkę na rzut rożny. Goœcie w pierwszych 45 minutach dwa razy zagrozili naszej bramce. Za pierwszym razem, mocny strzał z rzutu wolnego pewnie wyłapał Mariusz Œlęczka, natomiast za drugim razem po błędzie naszego bramkarza, który wypuœcił piłkę z ršk w polu karnym, zawodnik przyjezdnych nie trafił w bramkę i Orzeł wznowił grę z pištego metra. Pierwsza połowa zakończyła się, więc bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie meczu, nasz zespół zagrał dużo skuteczniej. Już 4 minuty po wznowieniu gry Mateusz Fršczek, strzałem z 13 metrów starał się pokonać bramkarza goœci, który jednak skutecznie obronił jego uderzenie, lecz przy dobitce brata naszego napastnika – Łukasza był już bez szans. Po 60 minutach, było już 2-0 dla Orła. Tym razem strzelec pierwszego gola, Łukasz Fršczek, przejšł futbolówkę na 40 metrze i dokładnie podał do wbiegajšcego w pole karne LKS-u Mariusza Wosia, który bez problemów skierował piłkę do siatki. 13 minut póŸniej, po zespołowej akcji Marka Mšczki, Łukasza Fršczka i Mateusza Fršczka, ten ostatni strzałem głowš z ok. 12 metrów, po raz trzeci w tym spotkaniu zmusił bramkarza z Woli Dalszej do wycišgania piłki z siatki. Goœcie na trzeciego gola dla Orła odpowiedzieli groŸnym strzałem zza pola karnego, zmuszajšc naszego golkipera do wybicia piłki na rzut rożny. W końcówce meczu dwukrotnie odważniej zaatakowali jeszcze nasi zawodnicy. W 80 minucie po strzale Marka Mšczki, futbolówka trafiła w prawy słupek bramki Zadkowskiego, jednak już w kolejnej ofensywnej akcji naszego zespołu szczęœcie opuœciło przyjezdnych. Ładnym, długim podaniem w pole karne LKS-u popisał się Wacław Kida, po którym piłkę przejšł Mariusz Woœ. Nasz młodzieżowiec zwodem minšł bramkarza goœci i skierował futbolówkę do pustej bramki. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, tak, więc po meczu zawodnicy Orła, wraz z kibicami mogli się cieszyć z wysokiego zwycięstwa.

Gracz meczu: Mariusz Woœ 

Dodał:pico


27.05.08
Wielki sukces naszych młodych piłkarzy! 

Juniorzy naszego klubu reprezentujšcy gminę Sokołów zajęli I -sze miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”. Nasza młoda drużyna wzmocniona trzema zawodnikami z Trzebosi wygrała wszystkie mecze w turnieju i uzyskała awans do turnieju Makroregionalnego, w którym wystšpiš drużyny z województw: Małopolskiego, Œwiętokrzyskiego, Lubelskiego i Podkarpackiego. Dwie najlepsze ekipy zakwalifikujš się do Finału Ogólnopolskiego.

Dodał: no9


25.05.08
3 pkt. w Stobiernej! 

Marabunda Stobierna – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 0:1 (0:1)

Rafał Lech(13 – karny) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Warzybok, Pomykała, Rzeszutek, Kuduk – Fršczek Ł.(89 Kida), Woœ (76 Wawrzaszek), Kręcidło, Szpunar(72 Marut), – Lech, Fršczek M.

Widzów: 120 (50 z Wólki)

Spotkanie z drużynš ze Stobiernej okazało się prawdziwym meczem walki, w którym żadna z drużyn nie zdołała zyskać większej przewagi nad rywalem. W poczštkowej fazie gry Orzeł zyskał optycznš przewagę nad gospodarzem, starajšc się przypieczętować to bramkš. Marabunda skutecznie broniła się tylko do 13 min. Wtedy to w polu karnym miejscowych, Piotr Pomykała został nieprzepisowo powstrzymany przez obrońcę rywali i sędzia odgwizdał jedenastkę. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł Rafał Lech i mocnym strzałem pokonuje Drzała. Gra po strzeleniu bramki nie była dla naszych zawodników wcale łatwiejsza, gdyż rywale za wszelkš cenę starali się wyrównać stan meczu. W 39 min. po doœrodkowaniu z rzutu wolnego Dariusza Kręcidło, nasz stoper – Piotr Pomykała był bliski pokonania golkipera gospodarzy, jednak ostatecznie piłka po jego strzale, minimalnie minęła lewy słupek bramki Marabundy. Do przerwy utrzymał się, więc wynik 0-1. Po zmianie stron bardziej ofensywnie zaczęli grać gospodarze. W 62 min. z rzutu wolnego, Mariusza Œlęczkę próbował zaskoczyć pomocnik ze Stobiernej, lecz piłka przeleciała obok naszej bramki. W chwilę póŸniej ponownie gospodarze zagrozili z rzutu wolnego, lecz i tym razem wykonujšcy stały fragment gry zawodnik miejscowych niecelnie uderzył futbolówkę. Orzeł nie mógł być spokojny jednobramkowego prowadzenia z pierwszej połowy i cišgle musiał rozbijać kontrataki rywali i sam szukać okazji do podwyższenia wyniku. Szansa na to nadarzyła się w 69 min., gdy Rafał Lech wykorzystał swojš szybkoœć i znalazł się „sam na sam” z golkiperem Marabundy, niestety ostatecznie przegrał z nim pojedynek i Orzeł po tej akcji zyskał tylko rzut rożny. Gospodarze starali się walczyć do końca, szukajšc wyrównujšcego trafienia. Postawili wszystko na jednš kartę i przystšpili do coraz groŸniejszych ataków, jednak Orzeł mšdrze się bronił i dowiózł korzystny wynik do końca spotkania. W tym mecz naszym zawodnikom bardzo pomagali kibice, którzy nie szczędzili gardeł i byli 12 zawodnikiem. Kolejne spotkanie rozegrane zostanie na naszym stadionie z Wolš Dalszš.
Gracz meczu: Piotr Pomykała 

Dodał:lolek


18.05.08
Wysokie zwycięstwo!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Tatyna Dylšgówka 6:0 (2:0)

Wojciech Wawrzaszek(5), Mariusz Woœ(25), Rafał Lech(53), Mateusz Fršczek(65, 81), Jerzy Rzeszutek(72) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Warzybok, Kręcidło, Rzeszutek, Kuduk – Fršczek Ł., Wawrzaszek(56 Kida), Fršczek M., Szpunar (78 Burszta) – Lech, Woœ(70 Kołodziej)

Widzów: 300

Po dwóch porażka z rzędu zawodnicy Orła odnieœli w niedzielę wysokie zwycięstwo z niżej notowanš Tatynš. Od poczštku spotkanie gospodarze narzucili swój styl gry, co przyniosło już w 5 minucie efekt bramkowy. Na prawym skrzydle ładnie „szarpnš” Mariusz Woœ, po czym idealnie dograł do wbiegajšcego w pole karne Wojciecha Wawrzaszka, który pewnym strzałem pokonał bramkarza z Dylšgówki. W 25 minucie było już 2:0 dla Orła. Tym razem po doœrodkowaniu z narożnika boiska, najprzytomniej w polu karnym przyjezdnych zachował się bardzo aktywny w tym spotkaniu, Mariusz Woœ, pokonujšc golkipera Tatyny strzałem po ziemi. Goœcie w pierwszych 45 minutach tylko raz zagrozili naszej bramce, lecz obrońcy Orła pewnie wybili piłkę po doœrodkowaniu Idziniaka z rzutu rożnego. W drugiej połowie jeszcze bardzie uwidoczniła się przewaga miejscowych. Zaledwie 8 minut po wznowieni gry, Rafał Lech zaskoczył bramkarza goœci – Filipa, strzałem z ok. 25 metrów i Orzeł prowadził już trzema bramkami. W 65 minucie, strzelec trzeciego gola dla Orła – Lech, tym razem popisał się dokładnym podaniem do Mateusza Fršczka, który ładnym lobem po raz czwarty w tym meczu zmusił Filipa do kapitulacji. Kilka minut póŸniej licznie zgromadzeni kibice na trybunach, zobaczyli kolejne piękne trafienie zawodnika gospodarzy. Na strzał z ok. 30 metrów zdecydowała się Jerzy Rzeszutek. Futbolówka po jego uderzeniu trafiła w słupek, a następnie wpadła do siatki. Na 9 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego, kropkę na „i” postawił Mateusz Fršczek strzelajšc szóstego gola dla Orła w tym meczu. Już w najbliższš niedzielę, nasz zespół czeka wyjazd do Stobiernej na spotkanie z tamtejszš Marabundš.

Gracz meczu: Jerzy Rzeszutek 

Dodał:pico


11.05.08
V liga się oddala… 

Stal Łańcut – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 3:1 (1:1)

Rafał Lech(27) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Kręcidło, Pomykała, Kosina, Kuduk – Warzybok(76 Woœ), Rzeszutek, Marut, Szpunar(80 Mšczka), Fršczek M.(86 Kołodziej) – Lech

Widzów: 300

Meczem tym mogliœmy zrobić kolejny krok do przodu w walce o „okręgówkę”. Niestety nie zdołaliœmy wywieœć z Łańcuta choćby punktu. Spotkanie od poczštku nie układało się dla nas pomyœlnie. Już w 8 min. Stal objęła prowadzenie. Napastnik rywali wpadajšc w pole karne zwiódł naszych obrońców i dograł piłkę swojemu koledze, któremu nie pozostało już nic innego jak pozbawić Mariusza Œlęczkę szans na zachowanie czystego konta w meczu. Orzeł jednak pokazał chęć walki i w 27 min. zdołał doprowadzić do remisu. Na listę strzelców wpisał się Rafał Lech. Bramka ta odbudowała nieco morale drużyny, która przystšpiła do dalszych ataków. Ostatecznie jednak, ani Orzeł, ani Stal nie zdołały do przerwy strzelić gola. W 50 min. gospodarze zagrozili bramce strzeżonej przez Mariusza Œlęczkę, lecz ten popisał się dobrš interwencjš ratujšc tym samym nasz zespół przed utratš bramki. 63 min. przyniosła spore osłabienie w postaci czerwonej kartki dla naszego stopera Piotra Pomykały, chwilę póŸniej sędzia wyrzucił jeszcze z ławki rezerwowych drugiego golkipera Orła, Artura Grabarza. Orzeł grajšc w 10-tkę bronił się skutecznie przed atakami gospodarzy tylko przez 7 min. W umieszczeniu piłki w siatce bardzo duży wkład miało szczęœcie, które dopisało Stali. Piłka niefortunnie odbiła się tuż przez interweniujšcym bramkarzem Orła i wpadła do naszej bramki. Kilka minut póŸniej gospodarze zdołali podwyższyć jeszcze wynik na 3-1. Orzeł miał jeszcze dwie szansę na strzelenie kontaktowego gola. Pierwszym razem po dobrym dryblingu Mariusza Wosia, piłka po jego strzał minimalnie minęła prawy słupek bramki gospodarzy. PóŸniej w samej końcówce groŸniej z wolnego uderzył Rafał Lech, lecz futbolówka minimalnie poszybowała nad poprzeczkš. Rezultat spotkania do ostatniego gwizdka nie uległ już zmianie. Niestety na boisku zaprezentowaliœmy się gorzej niż rywale z Łańcuta, ale i niski poziom arbitrażu zaprezentowała trójka sędziowska. Ta porażka odebrała nam vice-lidera właœnie na rzecz Stali i do końca sezonu musimy liczyć na jej potknięcie, a sami przypomnieć sobie jak się wygrywa mecze.

Gracz meczu: Rafał Lech 

Dodał:lolek


10.05.08
Pewna wygrana juniorów! 

Jawor Krzemienica – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 0:3 (0:2)

Paweł Stopyra (12), Łukasz Rychel (37) , Bartłomiej Drozd (65) 

TECHFORM Orzeł: Bałut – Radomski, Smycz, Węglarz, Klimek (70 Miazga D.) – Kuna (55 Miazga B.), Rychel, Rzeszutek, Stopyra P. (Stopyra G.) – Krasoń, Drozd

Gracz meczu: Wojciech Bałut 

Dodał: no9


04.05.08
Dynovia lepsza w meczu na szczycie!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Dynovia Dynów 0:3 (0:1)

Kaniuczak (15), Bucyk(70), Bšk(90) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Warzybok, Pomykała, Kosina(72 Mšczka), Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Kręcidło, Szpunar (61 Marut) – Rzeszutek(57 Lech), Fršczek M.

Dynovia Dynów: Sówka – Gierula, Bšk, Chudzikiewicz, Słaby – Hadam, Kaniuczak, Łamasz, Bucyk (76 Szczepański), Rebizak – Paœciak

Widzów: 400 (50 z Dynowa)

W meczu na szczycie Orzeł podejmował na swoim stadionie lidera z Dynowa. Poczštek spotkania to odważne ataki gospodarzy, który już w 10 minucie stworzyli sobie dogodnš sytuacje do objęcia prowadzenia. Jerzy Rzeszutek znalazł się niemal „sam na sam” z bramkarzem Dynovii, jednak nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała wzdłuż bramki goœci. Całš akcję zamykał jeszcze nasz kapitan, Łukasz Fršczek, lecz i on nie potrafił skierować futbolówki do bramki przyjezdnych, mimo, że była ona pusta. W 15 minucie meczu, Kaniuczak po błędzie jednego ze stoperów Orła, znalazł się „sam na sam” z Mariuszem Œlęczkš. Pomocnik goœci nie zmarnował swojej szansy i strzałem po ziemi dał Dynovii prowadzenie. Stracona bramka podłamała gospodarzy, którzy zaczęli grać bardzo nerwowo. Musiało upłynšć aż 20 minut, aby Orzeł ponownie zagroził bramce Sówki. Po doœrodkowaniu z rzutu rożnego, obrońcy Dynovii niepewnie wybili piłkę, co starał się wykorzystać Jerzy Rzeszutek, jednak jego strzał z ok. 13 metrów w ostatniej chwili zablokował Chudzikiewicz. W 40 minucie meczu Orzeł miał kolejnš okazje do strzelenia wyrównujšcej bramki. Tym razem po doœrodkowaniu z narożnika boiska z prawej strony, najwyżej do piłki wyskoczył Piotr Pomykała, jednak jego strzał z głowy minimalnie przeleciał nad poprzeczkš bramki przyjezdnych. Mimo, że w pierwszej połowie nasza drużyna miała więcej okazji do strzelenia gola, to jednak zespół z Dynowa cieszył się z prowadzenia. Druga odsłona meczu wyglšdała bardzo podobnie jak pierwsza. Orzeł starał się atakować bramkę Sówki, lecz bardzo mšdrze grajšca obrona z Dynowa, pewnie przerywał nasze akcje ofensywne. W 70 minucie meczu, goœcie przeprowadzili szybkš kontrę, która przesšdziła losy tego spotkania. Rebizak przebiegł z piłkš ok. 25 metrów i dokładnie dograł do wbiegajšcego w nasze pole karne Bucyka. Pomocnik przyjezdnych przyjšł futbolówkę, po czym strzałem w krótki róg pokonał naszego bramkarza. Orzeł starł się walczyć do końca, jednak na przeszkodzie do strzelania kontaktowego gola, stał pewnie bronišcy w tym meczu Sówka, który zwłaszcza przy silnym strzale Rafała Lecha z ok. 17 metrów, pokazał swoje umiejętnoœci, parujšc piłkę na rzut rożny. W ostatniej minucie meczy Dynovia strzeli trzeciego gola, a jego strzelcem okazał się rosły obrońca przyjezdnych – Bšk, który najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu rożnego i ustalił wynik tego spotkania. Po tym zwycięstwie zespół z Dynowa może się już praktycznie cieszyć z awansu do V ligi, a naszym zawodnikom pozostało walczyć o drugie miejsce w tabeli, również premiowana awansem.

Gracz meczu: Rafał Sówka (Dynovia) 

Dodał:pico


03.05.08
Porażka juniorów! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – LKS Wola Dalsza 0:2 (0:1)

TECHFORM Orzeł: Bałut(75 Stopyra) – Marciniak, Miazga M., Radomski, Rychel – Rzeszutek, Krasoń, Kuna, Stopyra P. – Drozd, Miazga B. (55 Klimek)

Dodał: pico


01.05.08
Pewne zwycięstwo w Kraczkowej!!! 

Czarni Kraczkowa – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 1:6 (0:3)

Mariusz Woœ(28), Jerzy Rzeszutek(29), Mateusz Fršczek(35, 69, 80), Rafał Lech(89) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Warzybok, Pomykała, Kosina(85 Kida), Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Kręcidło(80 Marut), Szpunar (76 Mšczka) – Rzeszutek(68 Lech), Fršczek M.

Widzów: 50

Mecz z Kraczkowš był dla naszej drużyny wbrew pozorom ważnym spotkaniem, gdyż nie mogliœmy sobie pozwolić na potknięcie i stratę punktów. Orzeł wyszedł na boisko zmotywowany. Poczštek spotkania pokazał, że gospodarzenie łatwo nie będš chcieli oddać nam kompletu punktów. Już w 5 min. po niefortunnym zagraniu Pawła Szpunara goœcie zaatakowali naszš bramkę, lecz wracajšcy Piotr Pomykała skutecznie zneutralizował zagrożenie. Gra toczona głównie w œrodku boiska kończyła się często stratami z jednej jak i z drugiej strony. W 18 min. szansę na strzelenie bramki miał Mateusz Fršczek, lecz jego strzał niefortunnie trafił w słupek. W chwilę póŸniej szczęœcie przy strzale z pierwszej piłki nie dopisało również Pawłowi Szpunarowi, który trafił w spojenie słupka z poprzeczkš. To nie zniechęciło jednak naszych zawodników do dalszych ataków. W 28 min. prowadzenie naszemu zespołowi dał Mariusz Woœ, który œwietnie znalazł się w polu karnym i strzałem z głowy pokonał golkipera rywali. Gdy wszyscy cieszyliœmy się z tej bramki Jerzy Rzeszutek sprawił nam kolejny prezent doprowadzajšc do wyniku 0-2. To znacznie podbudowało naszš drużynę i przystšpiła ona do gry ofensywnej. Przyniosło to pożšdany skutek w 35 min. Włšczajšcy się do akcji ofensywnej Piotr Pomykała dokładnie dograł piłkę Mateuszowi Fršczkowi, a temu nie pozostało już nic innego, jak tylko skierowanie jej do bramki. Zawodnicy zeszli do szatni przy stanie 0-3. Po zmianie stron Czarni wcale nie odpuœcili naszym zawodnikom. W 59 min. po zagraniu rękš Michała Warzyboka w naszym polu karnym, sędzia podyktował „jedenastkę” dla gospodarzy, a konsekwencjš tego była stracona bramka. Gra Kraczkowej opierała się jednak na rozbijaniu cišgłych ataków ze strony Orła. W 69 min. jeden z kontrataków przyniósł kolejnš bramkę, a jej strzelcem był po raz drugi Mateusz Fršczek. To trafienie widocznie podłamało już zawodników gospodarzy, widać było, że oczekujš końca meczu. Nasi zawodnicy byli jednak bezlitoœni w polu karnym. 80 min. przyniosła kolejnš bramkę. W akcji „sam na sam” Mateusz Fršczek po raz trzeci w tym meczu zmusił bramkarza rywali do wycišgania piłki z siatki, kompletujšc tym samym „hat trick”. Na listę strzelców zdołał się jeszcze wpisać wprowadzony w drugiej połowie Rafał Lech. Wynik spotkania jest jak najbardziej zadowalajšcy, lecz pewnie wszyscy oddalibyœmy kilka z dzisiejszych trafień na rzecz niedzielnego spotkanie z liderem naszej grupy Dynoviš Dynów.

Gracz meczu: Mateusz Fršczek 

Dodał:lolek


27.04.08
Fantastyczna końcówka!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Palkovia Palikówka 2:0 (0:0)

Marek Mšczka (85), Mateusz Fršczek (89) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Warzybok, Kręcidło, Kida(70 Marut), Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Kosina(79 Kołodziej), Szpunar (81 Mšczka) – Rzeszutek, Fršczek M.

Widzów: 300

W meczu kolejki Orzeł pokonał goœci z Palikówki, co pozwoliło umocni się naszej drużynie na drugim miejscu w tabeli. Poczštek spotkania to przewaga naszego zespołu, który po ostatniej porażce z Astrš, za wszelkš cenę chciał pokazać kibicom, że stać go na awans do V ligi. Pierwszš dogodnš sytuacje Orzeł stworzył sobie w 10 minucie. Ładnš, dwójkowš akcję przeprowadzili Mateusz Fršczek i Jerzy Rzeszutek, lecz strzał tego pierwszego pewnie wyłapał golkiper goœci – Urbańczyk. Kolejnš okazję do objęcia prowadzenia nasza drużyna miała 7 minut póŸniej. Na prawym skrzydle, Mariusz Woœ minš obrońcę przyjezdnych i dokładnie dograł piłkę do wbiegajšcego w pole karne Palkovii, Pawła Szpunara, jednak strzał naszego pomocnika był zbyt lekki, aby zaskoczyć Urbańczyka. Po okresie przewagi, Orzeł zwolnił tempo gry, co pozwoliło goœciom kilkakrotnie zagrozić naszej bramce. Najlepszš okazję dla drużyny z Palikówki zmarnował w 32 minucie Gaweł, który przegrał pojedynek „sam na sam” z Mariuszem Œlęczkš. Ten sam zawodnik 5 minut póŸniej ponownie znalazł się w znakomitej sytuacji, jednak tym razem w ostatniej chwili jego strzał zablokował Michał Warzybok. W końcówce pierwszej połowy ponownie zaatakował Orzeł, jednak uderzenie Łukasza Fršczka z ok. 15 metrów pewnie wyłapał bramkarz z Palikówki, a chwilę póŸniej strzał brata naszego kapitana – Mateusza, zablokowali obrońcy Palkovii. Po pierwszych 45 minutach gry wynik, więc był bezbramkowy. Druga odsłona meczu była już tylko pod dyktando gospodarzy, którzy jednak cišgle nie potrafili udokumentować tego celnym trafieniem. Goœcie widzšc, że nasz zespół osišgnš przewagę, sterali się grać na czas. Jak póŸniej się okazało, przyjęta przez nich taktyka nie pomogła Palkovii wywieœć choćby jednego punktu z Wólki NiedŸwiedzkiej. W 85 minucie Orzeł strzelił upragnionego gola, a jego strzelcem był wprowadzony zaledwie 5 minut wczeœniej Marek Mšczka. Nasz doœwiadczony pomocnik otrzymał podanie z lewej strony boiska, po czym uderzył w długi róg bramki Urbańczyka, pewnie umieszczajšc futbolówkę w siatce. Na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego, przyjezdnych pogršżył jeszcze Mateusz Fršczek, wykorzystujšc sytuację „sam na sam” z bramkarzem z Palikówki. Kolejny mecz Orzeł rozegra na wyjeŸdzie w Kraczkowej, a spotkanie odbędzie się już 1 maja (czwartek).
Gracz meczu: Mariusz Œlęczka 

Dodał:pico


26.04.08
Podział punktów w meczu juniorów! 

Włókniarz Rakszawa – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 1:1

Dodał: pico


20.04.08
Druga porażka w rundzie wiosennej!!! 

Astra Medynia Głogowska – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 2:1 (2:1)

Paweł Szpunar (12) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło(55 Mšczka), Kosina(78 Kida), Kuduk – Fršczek Ł., Woœ(46 Lech), Warzybok, Szpunar – Rzeszutek, Fršczek M.

Widzów: 300

Mecz „na wodzie”, tak można ujšć spotkanie rozgrywane w Medyni Głogowskiej, gdzie zawodnikom skutecznie utrudniał grę fatalny stan boiska. Już w chwilę po rozpoczęciu meczu, Orzeł stanšł przed dogodna sytuacjš do objęcia prowadzenie, lecz ostatecznie Jerzy Rzeszutek nie zdołał pokonać golkipera Astry. Gra toczona była głównie w œrodkowej częœci boiska, gdzie trwała twarda walka o każdš piłkę. W 12 minucie Paweł Szpunar oddał piękny strzał z za pola karnego i zmusił golkipera gospodarzy do wycišgania piłki z siatki. Bramka ta spowodowała zbytnie rozluŸnienie w naszych szeregach, co miejscowi skutecznie wykorzystali. W 21 minucie po doœrodkowaniu z narożnika boiska najwyżej do piłki wyskoczył zawodnika Astry i dał gospodarzom wyrównanie. Orzeł widocznie oddał inicjatywę skupiajšc się jedynie na przerywaniu akcji zawodników z Medyni, którzy starali się objšć prowadzenie. Udało im się to w 33 minucie, kiedy to w zamieszaniu w polu karnym piłka niefortunnie trafiła pod nogi zawodnika Astry, a temu nie pozostało już nic innego, jak skierowanie jej do bramki. Do końca pierwszej połowy sporadyczne akcje Orła nie dały rezultatu w postaci wyrównania i przy stanie 2-1 zawodnicy zeszli na przerwę. Po zmianie stron na płycie boiska pojawił się Rafał Lech, który jeszcze w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Astry. Gra w po przerwie widocznie się zaostrzyła i sędzia wielokrotnie musiał interweniować. Akcje prowadzone z jednej jak i z drugiej strony często kończyły się zatrzymaniem piłki w kałużach wody, których było pod dostatkiem. Niestety Orzeł pomimo starań nie zdołał wywieœć z Medyni Głogowskiej choćby jednego punktu. Mecz zakończył się rezultatem 2-1 dla Astry. Teraz należy otrzšsnšć się po porażce i za tydzień pokazać w spotkaniu z Palikoviš, że stać nas na awans.

Gracz meczu: Piotr Pomykała

Dodał:lolek


19.04.08
Wysokie zwycięstwo juniorów!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka- Markovia Markowa 4:1 (1:1)

Mateusz Radomski(21), Paweł Stopyra (45, 60), Bartłomiej Drozd (54)

TECHFORM Orzeł: Bałut – Marciniak, Miazga M., Smycz (50 Klimek), Rychel – Rzeszutek, Krasoń (60 Miazga D.), Stopyra P. (65 Drozd F.), Radomski – Drozd B. (70 Naróg), Miazga B. (70 Stopyra G.)

Dodał: no9


13.04.08
Ostre strzelanie!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Polonia Hyżne 5:0 (2:0)

Dariusz Kręcidło (21, 33), Rafał Lech (75), Jerzy Rzeszutek (76), Łukasz Fršczek (81) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło, Kosina(46 Kida), Kuduk(83 Kołodziej) – Fršczek Ł., Woœ(77 Mšczka), Warzybok, Szpunar(58 Lech) – Rzeszutek, Fršczek M.

Widzów: 250

Orzeł odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w rundzie rewanżowej, pokonujšc tym razem autsajdera z Hyżnego, aż 5-0. Poczštek spotkanie nie był jednak szczęœliwy dla gospodarzy, ponieważ już w 7 minucie Dawid Kosina faulował w naszym polu karnym napastnika Polonii – Kopackiego i sędzia wskazał na jedenastkę. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł sam poszkodowany, lecz nie zdołał pokona Mariusza Œlęczkę i wynik meczu nadal był bezbramkowy. Pierwszego gola Orzeł strzelił w 21 minucie, a jego strzelcem był Dariusz Kręcidło, który pokonał golkipera przyjezdnych z ok. 37 metrów! Kolejne trafienie to ponownie dzieło naszego œrodkowego obrońcy, który po raz drugi w tym spotkaniu zaskoczył bramkarza Polonii – Warchoła. W pierwszej połowie groŸnie na bramkę goœci strzelali jeszcze Piotr Pomykała, Łukasz Fršczek oraz Michał Warzybok, lecz gola nie zdobyli. Druga połowa to nadal zdecydowana przewaga naszego zespołu, który przewyższał przeciwnika niemal w każdym elemencie gry. Tak, więc kolejne bramki dla Orła wydawały się tylko kwestia czasu. Beniaminek z Hyżnego jednak dzielnie się bronił i trzeciego gola dla gospodarzy, kibice Orła zobaczyli dopiero w 75 minucie, a jego strzelcem okazał się Rafał Lech. Zaledwie minutę póŸniej Jerzy Rzeszutek podwyższył na 4-0 dla naszej drużyny, a kropkę nad „i” postawił na 9 minut przed końcem spotkania Łukasz Fršczek ustalajšc wynik tego pojedynku. W najbliższa niedzielę, nasz zespół rozegra bardzo ważny mecz w Medyni Głogowskiej z tamtejszš Astrš. Już teraz zachęcamy wszystkich sympatyków naszej drużyny do wyjazdu na to spotkanie.

Gracz meczu: Dariusz Kręcidło

Dodał:pico


12.04.08
Remis juniorów! 

LKS Budy Łańcuckie – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 1:1

Dodał: pico


06.04.08
3 pkt. w Kosinie!!! 

Dšb Kosina – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 0:3 (0:1)

Dariusz Kręcidło (33), Jerzy Rzeszutek (67), Rafał Lech (83) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło, Kosina, Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Warzybok, Szpunar – Rzeszutek (80 Kołodziej), Fršczek M.(62 Lech)

Widzów: 150

Po nieudanej inauguracji rundy wiosennej, Orzeł swój kolejny mecz rozegrał w Kosinie. Nasz zespół podszedł do tego spotkania bardzo poważnie i za wszelkš cenę chciał zdobyć 3 pkt. Już na poczštku pojedynku naszych zawodników spotkała niezbyt miła niespodzianka. Murawa na stadionie, w Kosinie była w bardzo fatalnym stanie i było wiadomo, że będzie to na pewno dodatkowe utrudnienie dla piłkarzy. Poczštek meczu to uważna gra obu dużych. Pierwszš dogodna sytuacja do strzelenia gola dla Orła, nadarzyła się w 10 minucie. Po ładnej zespołowej akcji, Mateusz Fršczek z ok. 15 metrów od bramki gospodarzy, próbował zaskoczyć golkipera Dębu – Koniecznego, jednak ten popisał się efektownš paradš i sparował futbolówkę na rzut rożny. Kolejne minuty spotkania, obfitowały w dużo walki, zwłaszcza w œrodkowej częœci boiska. W 33 minucie pojedynku, faulowany na 30 metrze od bramki Dębu został Łukasz Fršczek. Wykonawcš rzutu wolnego był Dariusz Kręcidło i to właœnie po zaskakujšcym strzale tego zawodnika, Orzeł prowadził 1-0. Chwilę póŸniej gospodarze zdołali doprowadzić do remisu, jednak gol nie został uznany, ponieważ zawodnik miejscowych był na spalonym. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie. Drugie 45 minut meczu to wyraŸna przewaga Orła. Nasi zawodnicy bardzo często atakowali bramek Koniecznego, lecz w decydujšcych momentach akcji, brakowało im skutecznoœci. W tym czasie gospodarze jedyne zagrożenie pod naszš bramkš stwarzali po stałych fragmentach gry, jednak pewnie w bramce Orła spisywał się Mariusz Œlęczka, nie dajšc się zaskoczyć zawodnikom z Kosiny. W 67 minucie spotkania, Orzeł podwyższył prowadzenie, a strzelcem gola był Jerzy Rzeszutek, który zaskoczył golkipera miejscowych strzałem z ostrego konta. Po tej bramce jeszcze bardzie uwidoczniła się przewaga naszego zespołu. Okazje do strzelenia kolejnego gola miał nasz kapitan, Łukasz Fršczek, lecz piłka po jego strzale z ok. 10 metrów od bramki Koniecznego poszybowała nad poprzeczkš. Na 7 minut przed końcem meczu Orzeł zdobył trzeciego gola. Jego strzelcem okazał się wprowadzony w 62 minucie na boisko, Rafał Lech. Nasz zawodnik wykorzystał swojš szybkoœć i „urwał” się obrońcom gospodarzy, po czym w sytuacji „sam na sam”, nie dał szans bramkarzowi miejscowych na skutecznš interwencję. Po końcowym gwizdku sędziego, zawodnicy Orła nie ukrywali radoœci ze zdobycia 3 pkt. na tak trudnym terenie. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra na własnym stadionie z Poloniš Hyżne.

Gracz meczu: Paweł Szpunar

Dodał:pico


05.04.08
Pewne zwycięstwo na poczštek rundy!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka- Palkovia palikówka 3:0 (1:0)

Łukasz Rychel (35), Bartłomiej Drozd (54, 80)

TECHFORM Orzeł:Bałut – Marciniak, Radomski, Smycz (45 B. Miazga), Węglarz (60 Klimek) – Rzeszutek, Krasoń, Rychel, Miazga B. (73 Drozd F.) – Stopyra (73 Miazga D.), Drozd B. 

Na inaugurację rundy wiosennej juniorzy Orła wysoko pokonali swoich rówieœników z Palikówki. Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach, na grzšskiej murawie przy nieustannie sišpišcym deszczu. Poczštkowo obie drużyny miały problemy z przystosowaniem się do tych warunków, z czasem jednak nasi młodzi piłkarze zaczęli osišgać przewagę. Udokumentowali jš trzema bramkami, choć trzeba przyznać, że przy dwóch z nich spory udział miał bramkarz przyjezdnych, który w tym spotkaniu bronił dosyć niepewnie. Goœcie mieli swoje szanse w tym meczu, ale w decydujšcych momentach fatalnie pudłowali.

Gracz meczu: Mateusz Radomski

Dodał: no9


30.03.08
Falstart Orła! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Sawa Sonina 0:1 (0:0)

Graczyk (78- karny) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło, Kosina, Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Warzybok, Szpunar(46 Lech) – Rzeszutek, Fršczek M.

Widzów: 250

Pierwszy mecz rundy wiosennej drużyna Orła rozegrała z Sawš Sonina, zajmujšcš do tej pory czwarte miejsce w tabeli. Pierwsze minuty spotkania to nerwowa gra obu drużyn. Jednak z upływam minut nasz zespół osišgnš lekkš przewagę. W 16 minucie miała miejsce groŸna akcja Mariusza Wosia i Mateusza Fršczka, ostatecznie jednak temu pierwszemu zabrakło precyzji w polu karnym goœci. Dwie minuty póŸniej drużyna z Soniny przeprowadziła niebezpiecznš kontrę. Babiarz otrzymał prostopadłe podanie ze œrodka pola i znalazł się niemal „sam na sam” z naszym golkiperem, na szczęœcie udanš interwencjš w ostatniej chwili popisał się Piotr Pomykała, wybijajšc piłkę na aut. Najciekawsza akcja pierwszych 45 minucie, miała miejsce w 39 minucie spotkania. Jeden z obrońców Sawy, faulował we własnym w polu karnym Mariusza Wosia i sędzia bez wahania odgwizdał „jedenastkę”. Do piłki ustawianej na „wapnie” podszedł Mateusz Fršczek, jednak jego strzał zdołał obronić bramkarz goœci. Niewykorzystana sytuacja nie zniechęciło jednak zawodników gospodarzy, którzy w końcówce pierwszej połowy przeprowadzili jeszcze kilka akcji. NajgroŸniejszš z nich, był strzał Dariusza Kręcidło z ok. 20 metrów, lecz i tym razem Orzeł nie mógł się cieszyć ze zdobycia gola. Druga połowa spotkania zwiastowała walkę obu drużyn o 3 punkty. Już od poczštku do ataku ruszyli zawodnicy Orła. Kilka groŸnych akcji w pobliżu bramki przeciwnika przeprowadził Rafał Lech. W 78 minucie meczu doœć niespodziewanie goœcie przeprowadzili ofensywnš akcję, która niestety zakończyła się rzutem karnym dla Sawy. Szarżujšcego w naszym polu karnym Babiarza nieprzepisowo zatrzymał Michał Warzybok. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Graczyk i Sawa prowadziła 1-0. W 81 minucie w efekcie dwóch żółtych, czerwonš kartkę otrzymał zawodnik Sawy, Dołęga. Zawodnicy Orła próbowali odrobić straconego gola, co jednak niezbyt im wychodziło. W drużynie brakowało wykańczania akcji. Końcówka spotkania stała się nerwowa, czego efektem były 4 żółte kartki, a także czerwona, którš otrzymał Rafał Lech (po drugiej żółtej). Orzeł rozpoczšł tš rundę pechowo, jednak pamiętajšc poczštek sezonu, który również nie był udany, nie należy wštpić w naszš drużynę! Kolejne spotkanie podopieczni Wojciecha Wawrzaszka rozegrajš na wyjeŸdzie, w Kosinie.

Gracz meczu(w naszej drużynie): Mariusz Woœ

Dodał:lolek


25.03.08
Orzeł zdecydowanie lepszy od Rotundy!!! 

Rotunda Krzeszów – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 1:4 (0:2)

Piotr Pomykała(12, 54), Jerzy Rzeszutek(25), Rafał Lech(80) 

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Pomykała, Kręcidło, Kosina, Kuduk – Fršczek Ł., Woœ, Warzybok, Szpunar – Rzeszutek, Fršczek M. oraz Lech, Kida, Kołodziej, Mšczka

W ostatnim meczu kontrolnym przed ligš Orzeł pewnie pokonał na wyjeŸdzie Rotundę Krzeszów. Nasz dzisiejszy przeciwnik to lider A klasy stalowowolskiej. Poczštek spotkanie nie zapowiadał, że nasz zespół tak łatwo ogra drużynę z Krzeszowa, ponieważ to gospodarze w pierwszych minutach meczu częœciej atakowali bramkę Grabarza. Orzeł starał się grać z „kontry”. Taki styl gry przyniósł już w 12 minucie efekt bramkowy. Mateusz Fršczek popisał się dokładnym prostopadłym podaniem do Jerzego Rzeszutka, który znalazł się „sam na sam” z golkiperem gospodarzy. Strzał naszego napastnika zdołał obronić bramkarz Rotundy, jednak już przy dobitce Piotra Pomykał był bezradny i Orzeł prowadził 1-0. Po strzeleniu gola nasz zespół osišgnš przewagę i to teraz my częœciej zagrażaliœmy bramce drużyny z Krzeszowa. Drugie trafienie dla Orła padło w 25 minucie. Jerzy Rzeszutek przyjšł piłkę w szesnastce gospodarzy, po czym idealnie uderzył futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki Rotundy, podwyższajšc prowadzenie naszej drużyny. W drugiej połowie spotkania Orzeł osišgnš jeszcze większš przewagę, o czym œwiadczy fakt, że dopiero w 70 minucie meczu gospodarze oddali pierwszy strzał w kierunku naszej bramki. Trzeciego gola Orzeł strzelił po stałym fragmencie gry. Rzut rożny z prawej strony boiska wykonywał Łukasz Fršczek. Po jego doœrodkowaniu najprzytomniej w polu karnym Rotundy zachował się nasz œrodkowy obrońca – Piotr Pomykała i strzelił swojš drugš bramkę w tym meczu. Należy jednak zaznaczyć, że duży błšd przy tym trafianiu Piotrka, popełnił bramkarz gospodarzy, który chcšc wypišstkować piłkę, Ÿle obliczył jej lot i się z niš minš. W 75 minucie meczu drużyna z Krzeszowa strzeliła honorowš bramkę, lecz ich radoœć nie trwała długo, ponieważ już pięć minut póŸniej Rafał Lech ustalił wynik tego spotkania, strzelajšc czwartego gola dla Orła. Miejmy nadzieję, że nasz zespół równie skutecznie zaprezentuje się w niedzielnym meczu z Sawš Sonina i tym samym dobrze wznowi rozgrywki ligowe po zimowej przerwie.

Dodał: pico


22.03.08

Wszystkim Zawodnikom, Członkom Zarzšdu oraz Kibicom naszego klubu; życzymy zdrowych, pogodnych Œwišt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłoœci. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wœród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”!


21.03.08

Piotr Tereba wypożyczony do LKS-u Łowisko! 

Piotr Tereba został wypożyczony do końca sezonu 2007/2008 do V-to ligowego LKS-u Łowisko. W rundzie jesiennej Piotrek w barwach Orła rozegrał osiem spotkań, w tym trzy razy od pierwszej minuty. Niestety w żadnym z tych oœmiu meczów nie zdołał strzelić gola. Do Orła trafił on z Górnovii Górno, przed sezonem 2004/2005.

Dodał: pico


19.03.08
Wysokie zwycięstwo tuż przed ligš!!! 

Azalia Wola Zarczycka – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 0:4 (0:3)

Mateusz Fršczek(12, 23, 31), Mariusz Woœ(68) 

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło , Kosina, Kida – Fršczek Ł., Woœ, Warzybok, Mšczka – Rzeszutek, Fršczek M.

Orzeł odniósł drugie z rzędu pewne zwycięstwo w meczach kontrolnych przed rundš wiosennš. W dzisiejszym spotkaniu naszym przeciwnikiem była drużyna z Woli Zarczyckiej, która występuje w A klasie stalowowolskiej. Mecz nie był wielkim widowiskiem, ponieważ murawa na jakiej przyszło nam grać była w bardzo fatalnym stanie. Bohaterem spotkania został niewštpliwie Mateusz Fršczek, który strzelił w tym pojedynku „hat tricka”. Pierwsze jego trafienie to duża zasługa Jerzego Rzeszutka, który idealnie z lewej strony boiska posłał piłkę wzdłuż lini bramkowej Azali, a Mateusz tylko dołożył nogę strzelajšc do pustej bramki. Druga bramka dla Orła padła w bardzo podobnych okolicznoœciach. Tym razem jednak asystš popisał się Łukasz Fršczek, który również z lewej strony boiska dokładnie dograł piłkę do wbiegajšcego w pole karne Mateusz, a ten bez problemów umieœcił piłkę w siatce. W 31 minucie Orzeł ponownie przeprowadził bramkowš akcję. Ładnym dryblingiem na 16 metrze od bramki gospodarzy popisał się Dariusz Kręcidło, a następnie dokładnie podał do Mateusza Fršczka, który nie zmarnował sytuacji „sam na sam” z golkiperem Azali i strzelił trzeciego gola dla naszej drużyny. Druga połowa spotkania to zdecydowana przewaga Orła, który bardzo często atakował bramkę gospodarzy. Drużyna z Woli Zarczyckiej ograniczyła się do wyprowadzania kontrataków, jednak pewnie spisywała się nasza defensywa, a także Mariusz Œlęczka w bramce, nie dopuszczajšc do straty gola. W 68 minucie Orzeł wykonywał rzut wolny. Do piłki ustawionej na ok. 20 metrze od bramki gospodarzy podszedł Mariusz Woœ i ładnym, technicznym strzałem pokonał golkipera Azali. Po strzeleniu czwartego gola, nasz zespół miał jeszcze kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku, lecz naszym zawodnikom brakował skutecznego wykończenia pod bramkš gospodarzy. Ostatecznie Orzeł zasłużenie wygrał ten mecz 4:0.

Dodał: pico


17.02.08

Rafał Lech oficjalnie wypożyczony do Orła! 

Po długich rozmowach z Astrš Medynia Głogowska, Orzeł zdecydował się pozyskać do końca obecnego sezonu, Rafała Lecha. Nasz nowy zawodnik jest szybkim napastnikiem i na pewno będzie wzmocnieniem tej formacji w naszej drużynie. Rafał w lidze jako piłkarz Astry, rozegrał w tym sezonie pięć spotkań, strzelajšc w nich aż 6 goli. Zawodnik ten w rundzie wiosennej, sezonu 2005/2006, był zawodnikiem Resovii Rzeszów, w której wystšpił jednak tylko trzy razy, po czym zdecydował się na powrót do drużyny z Medyni Głogowskiej. W dotychczasowych sparingach naszego zespołu, Rafał Lech grał w czterech meczach, strzelajšc w nich 6 bramek. Miejmy nadzieję, że nasz nowy zawodnik będzie równie skuteczny w lidze.

Dodał: pico


16.03.08
Hokejowy wynik… 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Start Brzóza Stadnicka 5:3

Łukasza Fršczek(9), Mariusz Woœ(17), Rafał Lech(61, 64, 73)

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło , Kuduk, Warzybok – Fršczek Ł., Woœ, Marut, Szpunar – Rzeszutek, Fršczek M. oraz Lech, Kida, Burszta, Grabarz, Mšczka, Kołodziej

Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy rewanżowej Orzeł na swoim terenie podejmował Start Brzózę Stadnickš. Mecz nie rozpoczšł się dla nas zbyt dobrze, gdyż już w 4 minucie straciliœmy bramkę po błędzie naszego bramkarza. Jednak już minutę póŸniej Dariusz Kręciło mógł doprowadzić do wyrównania stanu gry, lecz uderzona przez niego piłka z ok. 16 metrów minimalnie poszybowała nad poprzeczkš. W 9 minucie do piłki ustawionej w narożniku boiska podszedł Łukasz Fršczek. Po jego doœrodkowaniu piłka minęła golkipera Startu i po zamieszaniu w polu karnym goœci wpadła do siatki. Po zdobyciu gola Orzeł cišgle atakował, czego dowodem była kolejna bramka strzelona tym razem przez Mariusza Wosia, który pozostawiony bez opieki w polu karnym Startu strzałem głowš nie dał szans bramkarzowi z Brzózy Stadnickiej. Nie cieszyliœmy się jednak długo z tego prowadzenia, gdyż już chwilę póŸniej goœcie przeprowadzili składnš akcję i napastnik rywali będšc w sytuacji „sam na sam” z Mariuszem Œlęczkš mocnym strzałem pod poprzeczkę umieœcił piłkę w siatce. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2-2. Po zmianie stron Orzeł nadal starał się strzelić bramkę dajšcš ponowne prowadzenie w meczu, jednak nasze akcje kończyły się zazwyczaj niefrasobliwoœciami w polu karnym przeciwnika. W drugiej częœci spotkania na murawie pojawił się Rafał Lech. Było to dobre posunięcie trenera Wojciecha Wawrzaszka, gdyż w 61 minucie zawodnik ten po strzale w długi róg bramki goœci wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, a chwilę póŸniej dołożył kolejnš bramkę na 4-2 dla Orła. Drużyna z Brzózy Stadnickiej nie straciła jednak nadziei choćby na remis. W 67 minucie goœcie wyprowadzali groŸny kontratak, lecz akcję zdołał przerwać faulem Michał Warzybok. Rzut wolny wykonywany z ok. 20 metrów zaskoczył naszego bramkarza i został on zmuszony po raz trzeci do wycišgania futbolówki z siatki. Gdy goœcie próbowali przy stanie 4-3 doprowadzić do remisu Rafał Lech, odebrał im nadzieję na dobry wynik strzelajšc pištego gola dla Orła i kompletujšc tym samym klasyczny „hat trick”. Hokejowy wynik niedzielnego meczu nie jest zbyt zadowalajšcy, gdyż, mimo że strzeliliœmy wiele bramek to aż 3 straciliœmy.

Dodał: lolek


14.03.08
Poważna kontuzja Mirosława Nowaka 

Mimo, że liga rusza już niebawem, to Mirosław Nowak nadal nie wznowił treningów po przerwie zimowej. Nasz pomocnik nabawił się groŸnej kontuzji pleców i już niemal pewnie jest, że trener Wojciech Wawrzaszek nie będzie mógł brać pod uwagę tego zawodnika przy ustalaniu składu na pierwsze mecze rundy wiosennej. Poczštkowo kontuzja ta nie wydawał się aż tak groŸna i Mirek miał wznowić treningi w połowie lutego. Niestety póŸniej okazało się, że jest to niemożliwe. Nasz pomocnik cišgle przechodzi rehabilitację i nikt nie potrafi odpowiedzieć, kiedy dokładnie będzie mógł wrócić na boisko. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dodał: pico 09.03.08

Tylko remis w Łowisku! 

LKS Łowisko- TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 1:1 (1:0)

Rafał Lech(63)

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Warzybok, Kuduk, Kosina – Fršczek Ł., Woœ, Kręcidło, Szpunar – Rzeszutek, Fršczek M. oraz Lech, Kida, Burszta, Grabarz, Kołodziej

Spotkanie z LKS-em Łowisku w wykonaniu naszej drużyny możemy nazwać- „meczem niewykorzystanych sytuacji”. Mimo, że zawodnicy LKS-u w pierwszej połowie tylko dwa razy zagrozili bramce Mariusza Œlęczki, to i tak prowadzili 1-0. W naszej drużynie brakowało przede wszystkim po raz kolejny skutecznoœci. W pierwszych 45 minutach meczu dwukrotnie znakomitych okazji do strzelenia gola nie wykorzystał Paweł Szpunar. W pierwszej z nich; nasz zawodnik nie zdołał z ok 7 metrów skutecznie skierować futbolówki do pustej bramki, natomiast w drugiej; piłka po jego strzale minimalnie minęła prawy słupek bramki LKS-u. W 31 minucie w sytuacji sam na sam w golkiperem gospodarzy znalazł się Mateusz Fršczek, jednak i tym razem nie udało się strzelić gola. Okazje do strzelenia gola w pierwszej połowie mieli również Jerzy Rzeszutek i Piotr Pomykała, lecz i tym zawodnikom także zabrakło precyzji w decydujšcych momentach. Druga połowa to nadal przewaga Orła, natomiast zawodnicy z Łowiska w tej częœci gry ograniczyli się do wyprowadzania kontrataków. W 63 minucie padła wyrównujšca bramka. Jej autorem był Rafał Lech, który wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem LKS-u i pewnym strzałem skierował piłkę do siatki gospodarzy. Po strzelaniu gola Orzeł nadal atakował bramkę V-to ligowca. Najlepszej okazji to strzelenia drugiego gola dla naszej drużyny, zmarnował Mateusz Fršczek, który w 85 minucie meczu nie potrafił pokonać z ok 5 metrów bramkarza z Łowiska, strzelajšc daleko obok bramki gospodarzy. Kolejny sparing nasz zespół rozegra ze Startem Brzóza Stadnicka.

Dodał: pico


01.03.08
Przyzwoita gra tylko do przerwy… 

Sokół Sokołów Młp.- TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 3:0 (0:0)

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło, Kuduk, Kida – Fršczek Ł., Woœ, Marut, Szpunar – Rzeszutek, Fršczek M. oraz Mšczka, Burszta, Grabarz, Tereba, Kołodziej, Kurasiński 

Mecz z Sokołem był jakby próbš zrewanżowania się gospodarzy po wysokiej porażce sprzed miesišca, kiedy to nasz zespół rozbił rywali 1-4. Pogoda również jak wtedy nie dopisała. W poczštkowych minutach meczu gra była prowadzona głównie w œrodkowej strefie boiska. Pierwszš dogodnš sytuację na uzyskanie prowadzenia mieliœmy w 12 minucie, kiedy to po doœrodkowaniu z narożnika boiska, obrońcom uciekł Piotr Pomykała, lecz po jego uderzeniu z „główki” piłka poszybowała tuż nad bramkš rywali. Nasza defensywa spisywała się dobrze, skutecznie przerywajšc akcje przeciwników. W 40 minucie dobrej sytuacji nie wykorzystał ponownie nasz stoper, który otrzymał piłkę na 8 metrze, lecz ponownie futbolówka po jego strzale poszybowała wysoko nad bramkš. Chwilę póŸniej to zawodnicy Sokoła ruszyli w nasze pole karne, wymieniajšc kilka podań doprowadzili do sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Zawodnik Sokoła – Karol Nowak zdołał minšć Mariusza Œlęczkę, lecz piłka odskoczyła mu od nogi i opuœciła plac gry. Po zmianie stron nasi zawodnicy nadal mieli nieznacznš przewagę, starajšc się udokumentować to bramkš. Brakowało jednak ostatecznego zakończenia akcji strzałem w œwiatło bramki. W 64 min. sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Strzał z ponad 20 metrów minšł nasz mur i piłka wylšdowała w siatce. Orzeł chciał szybko odrobić straty, lecz angażujšc się w ofensywę doprowadziliœmy do kontrataku. Piotr Pomykała powalił tuż przed polem karnym Karola Nowaka, lecz sędzia podjšł kontrowersyjnš decyzję wskazujšc na „wapno”. Gospodarze nie zmarnowali sytuacji pewnie pokonujšc Artura Grabarza, który chwilę wczeœniej zastšpił podstawowego bramkarza Mariusza Œlęczkę. Gospodarze prowadzili już 2-0. W tym momencie zaostrzyła się też gra na boisku. W 70 minucie Sokół po składnej akcji strzelił 3 bramkę. Sędzia prowadzšcy spotkanie, a raczej jego decyzje przyczyniły się do niezdrowych emocji, a gra momentami przypominała polowanie na nogi. W tej sytuacji zdecydowano o wczeœniejszym zakończeniu spotkania ok. 15 minut przed czasem. Mecz ten uœwiadomił, że gra nie wyglšda jeszcze tak, jakbyœmy sobie tego życzyli, ale drużyna zrobi wszystko żeby przed sezonem skorygować te niedocišgnięcia.

Dodał: lolek


28.02.08
30 marca wznowienie rozgrywek! 

W dniu 26.II.2008, w Łańcucie odbyło się spotkanie przedstawicieli klubów Klasy A, gr. II. Na spotkaniu ustalono, że nasza klasa rozgrywki wznowi – 30.III.2008 (niedziela). Ustalono również, że Orzeł mecze na swoim stadionie podobnie jak w rundzie jesiennej będzie rozgrywał o godzinie 15.00. Nasza drużyna pierwszy mecz rundy wiosennej rozegra na swoim obiekcie, a naszym przeciwnikiem będzie zajmujšca 4 miejsce w tabeli – Sawa Sonina.

Dodał: pico


28.02.08
Kolejne wzmocnienie Orła!!! 

Orzeł pozyskał z Resovii Rzeszów Michała Warzyboka. Nasz nowy zawodnik jest dobrze wyszkolonym technicznie œrodkowym pomocnikiem. Dużym atutem Michała jest również fakt, że do końca sezonu 2008/2009 jest on zawodnikiem młodzieżowym. Miejmy nadzieję, że nasz nowy nabytek będzie dużym wzmocnieniem Orła i skutecznie pomoże naszej drużynie w walce o awans do V ligi.

Dodał: pico


23.02.08
Porażka z Włókniarzem! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – Włókniarz Rakszawa 1:3 (1:1)

Jerzy Rzeszutek(13)

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło, Kołodziej, Fršczek Ł. – Kurasiński, Szpunar, Kosina, Fršczek M. – Rzeszutek, Woœ oraz Burszta, Grabarz

Mecz z Włókniarzem był wyrównany, mimo to Orzeł przegrał go aż 1:3. Poczštek spotkania to przewaga naszej drużyny, która grała ładnš, szybkš piłkę. Efektem dobrej gry był gol strzelony już w 13 minucie meczu przez Jerzego Rzeszutka. Po objęciu prowadzenia przez Orła gra się wyrównała a także niestety bardzo zaostrzyła, głównie ze strony goœci, którzy byli najwyraŸniej zaskoczenia dobrš postawš Orła. W końcówce pierwszych 45 minut, piłkarze z Rakszawy osišgnęli lekkš przewagę. Ich akcje ofensywne coraz częœciej kończyły się groŸnymi strzałami w kierunku bramki Mariusza Œlęczki. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy, goœcie zdołali strzelić wyrównujšcš bramkę. W zamieszaniu pod bramkš Orła najprzytomniej zachował się Kostewicz i to właœnie po jego strzale futbolówka odbiła się od poprzeczki, po czym uderzyła w plecy interweniujšcego Mariusza Œlęczki i wtoczyła się do naszej bramki. Poczštek drugiej połowy to uważna gra z obu stron. Zarówno Orzeł jak i goœcie starali się przede wszystkim nie stracić gola. W 76 minucie, Włókniarz wyprowadził szybkš kontrę, zakończonš niestety golem. Strzelcem ponownie okazał się Kostewicz, który strzałem z ostrego konta zaskoczył naszego rezerwowego bramkarza – Artura Grabarza. Po stracie gola nasza drużyna rzuciła się do odrabiania strat. GroŸnie na bramkę Włókniarza strzelali m. in. Jerzy Rzeszutek, Mateusz Fršczek i Piotr Pomykała. Kiedy wydawało się, że Orzeł zaraz strzeli drugš bramkę, Włókniarz ponownie zaatakował z „kontry”. Szarżujšcego w naszym polu karnym jednego z napastników goœci, nieprzepisowo zatrzymał Artur Grabarz, któremu wyraŸnie w tej sytuacji zabrakło doœwiadczenia. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się grajšcy trener Włókniarza – Górka i jak póŸniej się okazało strzelił on ostatniego gola w tym meczu. Pomimo porażki, Orzeł dobrze zaprezentował się na tle pištej drużyny V ligi. Należy również wspomnieć, że w tym spotkaniu trener Orła – Wojciech Wawrzaszek nie mógł skorzystać aż z 7 zawodników, w tym 4 z podstawnego składu. Kolejny sparing nasz zespół rozegra za tydzień z Sokołem Sokołów Młp.

Dodał: pico


17.02.08
Orzeł gromi Łowisko w sparingu!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka – LKS Łowisko 5:0 (4:0)

Jerzy Rzeszutek(12), Dariusz Kręcidło(20), Mateusz Fršczek(28), Paweł Szpunar(40), Marek Mšczka(68)

TECHFORM Orzeł: Œlęczka – Pomykała, Kręcidło, Tereba, Kida – Fršczek Ł., Szpunar, Kosina, Woœ – Rzeszutek, Fršczek M. oraz Kuduk, Mšczka, Kołodziej, Kurasiński, Burszta, Grabarz

Kolejny przedsezonowy sprawdzian nasz zespół rozegrał na swoim terenie z V-to ligowym LKS-em Łowisko. Pomimo niesprzyjajšcej aury i œniegu zalegajšcego na murawie, Orzeł zdołał odnieœć wysokie zwycięstwo. Od poczštku spotkania przewagę osišgnęła nasza drużyna, czego wynikiem była bramka strzelona już w 12 minucie przez Jerzego Rzeszutka, który w sytuacji sam na sam zachował zimnš krew i nie dał szans golkiperowi LKS-u. Kilka minut póŸniej bramkę numer dwa dla Orła strzelił sprowadzony w przerwie zimowej z Unii Nowa Sarzyna – Dariusz Kręciło, który popisał się ładnym strzałem z ok. 20 metrów. W kolejnych minutach meczu gra Orła była nadal składna i zgrana, co zaowocowało kolejnymi bramkami. W 28 min. Mateusz Fršczek sprytnym lobem pokonał bramkarza rywali, a wynik I połowy ustalił w 40 minucie Paweł Szpunar. Wynik po pierwszych 45 minutach meczu, był odzwierciedleniem obrazu gry, czyli zdecydowanej przewagi zawodników z Wólki NiedŸwiedzkiej. Po zmianie stron nasz zespół zdołał w 68 minucie podwyższyć wynik spotkania na 5:0. Po mocnym strzale z ok. 6 metrów piłka uderzona przez doœwiadczonego Marka Mšczkę odbiła się od słupka bramki Łowiska, po czym wpadła do siatki. Zawodnik ten chwilę póŸniej mógł cieszyć się z drugiego celnego trafienia, lecz sędzia dopatrzył się wštpliwego spalonego. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie. Gra w drugiej połowie spotkania nie wyglšdała już tak, jakby oczekiwał tego trener Wojciech Wawrzaszek. Raziła przede wszystkim niefrasobliwoœć napastników w polu karnym rywali. W meczu tym z różnych przyczyn nie wystšpili Mirosław Nowak, Paweł Marut oraz Michał Warzybok. Kolejny mecz kontrolny drużyna Orła rozegra z Włókniarzem Rakszawa.

Dodał: lolek


14.02.08

Dariusz Kręcidło zawodnikiem Orła!!! 

Dariusz Kręcidło jest doœwiadczonym obrońcom i na pewno będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny. Występował on ostatnio w IV-to ligowej Unii Nowa Sarzyna. Orzeł starał się o tego zawodnika już przed tym sezonem, jednak dopiero teraz udało się osišgnšć porozumienie z Uniš w sprawie transferu.

Dodał: pico


09.02.08
Minimalna porażka 

Start Brzóza Stadnicka – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 3:2 (2:2)

Paweł Marut (30- karny), Łukasza Fršczek (39)

TECHFORM Orzeł: Grabarz- Pomykała, Kosina, Kuduk, Kręcidło – Fršczek Ł., Szpunar, Marut, Warzybok- Woœ, Rzeszutek oraz Kida, Tereba, Lech, Fršczek M., Mšczka, Kołodziej, Burszta

Drugi mecz kontrolny przed rundš rewanżowš Orzeł rozegrał w Brzózie Stadnickiej z tamtejszym Startem. Nasz zespół znał już tš drużynę, gdyż jeszcze sezon wczeœniej walczył z niš w lidze. Mecz nie zaczšł się dla Orła pomyœlnie, gdyż już w 3 min. po doœrodkowaniu z lewej strony boiska do piłki najszybciej doskoczył napastnik gospodarzy i płaskim strzałem nie dał szans bronišcemu w tym meczu Arturowi Grabarzowi. Kilka chwil póŸniej nasz zespół mógł doprowadzić do wyrównania, lecz po strzale Dariusza Kręcidło z ok. 25 m. piłka trafiła w słupek bramki gospodarzy. Jednak nie było to koniec akcji Orła. Futbolówka po „ostemplowaniu” słupka trafiła po nogi Jerzego Rzeszutka. Stojšcy na 7 metrze nasz napastnik, również nie trafił do siatki, strzelajšc tym razem w drugi słupek bramki golkipera Startu- Filipa. W myœl powiedzenia „niewykorzystane sytuacje się mszczš” w 9 min. po uderzeniu głowš grajšcego trenera gospodarzy – Sroki, straciliœmy drugš bramkę. To nie zniechęciło jednak Orła do próby odrobienia strat. W 23 min. prostopadłe podanie w pole karne Startu otrzymał Mariusz Woœ. Jego strzał w „krótki róg”, nie zaskoczył jednak Filipa i bramkarz gospodarzy sparował futbolówkę na rzut rożny. Znakomita szansa na strzelenie gola pojawiła się w 30 min., kiedy to Paweł Marut został faulowany w polu karnym. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł sam poszkodowany i nie zmarnował okazji, umieszczeniu piłki w siatce Startu. Ta bramka dodała naszym zawodnikom skrzydeł, gdyż 9 min. póŸniej piłka po doœrodkowaniu z prawej strony boiska, trafiła do niepilnowanego Łukasza Fršczka, który pewnym strzałem doprowadził do wyrównania stanu meczu. W przerwie meczu nasz trener postanowił przeprowadził zmiany, głównie w ofensywie. Od poczštku drugiej połowy Orzeł starał się strzelić bramkę, która dałaby naszemu zespołowi prowadzenie w tym spotkaniu. Jednak składne akcje naszej drużyny były przerywane przez obrońców rywali bšdŸ też kończyły się niecelnymi strzałami. W 60 min. Piotr Tereba faulował w naszym polu karnym Srokę. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny dla gospodarzy. Pewnym egzekutorem „jedenastki” był Czech, dajšc tym samym prowadzenie Brzózie Stadnickiej. Orzeł po stracie trzeciego gola, miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji do wyrównania, jednak żadnej nie udało się wykorzystać. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Startu 3:2. Wynik na pewno nie może cieszyć, ponieważ nasz zespół na tle V-to ligowca prezentował się lepiej, grajšc ładnš kombinacyjnš piłkę.

Dodał: lolek


07.02.08
Wyniki sondy! 

W dniu dzisiejszym została zakończona sonda, dotyczšca ewentualnych wzmocnień naszej drużyny przed rundš wiosennš w sezonie 2007/2008. Kibice odwiedzajšcy stronę Orła oddali 162 głosów. Ich zdaniem w naszym zespole powinna zostać wzmocniona pomoc, na którš oddano 58 głosów. Wszystkim głosujšcym dziękujemy za udział w sondzie.

Dodał: pico


02.02.08
Pewne zwycięstwo w Sokołowie!!! 

Sokół Sokołów Młp. – TECHFORM Orzeł Wólka NiedŸwiedzka 1:4 (0:0)

Paweł Szpunar (48), Rafał Lech (57, 65), Mariusz Woœ (81)

TECHFORM Orzeł: Œlęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Kręcidło – Fršczek Ł., Kozak, Marut, Warzybok- Fršczek M., Rzeszutek oraz Kida, Szpunar, Lech, Woœ, Mšczka, Kołodziej, Burszta

Spotkanie w Sokołowie Młp. było pierwszym meczem kontrolnym Orła przed rundš rewanżowš. Pierwsze 45 minut nie przyniosły żadnego gola. Piłkarzom obu drużyn skutecznie przeszkadzała murawa boiska w Sokołowie, które była fatalna. Gospodarze głównie zagrażali naszej bramce po stałych fragmentach gry, jednak nie przynosiły one żadnego efektu. Nasz zespół w pierwszej połowie meczu czterokrotnie zagroził bramce Sokoła. Dwa razy groŸnie z rzutu wolnego doœrodkowywał Łukasz Fršczek w pole karne gospodarzy, jednak za każdym razem obrońcy z Sokołowa w ostatniej chwili zdołali zapobiec utracie gola. GroŸnie pod bramkš Sokoła było w 33 minucie, kiedy dokładnš „wrzutkš” popisał się Krzysztof Kozak, jednak strzał Mateusza Fršczka z ok. 13 metrów pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy. Dobrej okazji nie wykorzystał również Paweł Marut, który na 7 minut przed końcem pierwszej połowy przegrał pojedynek „sam na sam” z golkiperem Sokoła. Drugie 45 minut meczu to zdecydowana przewaga Orła. W 48 minucie meczu po trójkowej akcji Mariusza Wosia. Rafała Lecha i Pawła Szpunara, ten ostatnie ładnym strzałem po ziemi dał prowadzenie naszej drużynie. Znakomitej okazji do strzelenia wyrównujšcej bramki Sokół zmarnował chwilę póŸniej. W naszym polu karnym Wacław Kida faulował Karola Nowaka. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł sam poszkodowany, jednak uderzył nad poprzeczkš bramki Mariusza Œlęczki. Kolejne dwie bramki dla Orła były autorstwa Rafała Lecha, który był testowany w tym spotkaniu i spisał się bardzo dobrze. Przy stanie 3-0 dla Orła drużyna gospodarzy strzeliła honorowš bramkę. Ostatnie słowo należało jednak do naszego zespołu. W 81 minucie meczu po błędzie bramkarza Sokoła czwartego gola strzelił Mariusz Woœ. W meczu nie wystšpił Mirosław Nowak, który leczy kontuzję. Natomiast W składzie Orła na ten mecz pojawiło się czterech nowych zawodników: Dariusz Kręcidło (Unia Nowa Sarzyna), Miachał Warzybok (Resovia Rzeszów), Krzysztof Kozak (Górnovia Górno) i Rafał Lech (Astra Medynia Głogowska). Nie jest jednak jeszcze pewne czy któryœ z tych zawodników wzmocni nasz zespół przed rundš wiosennš, mimo że dwóch z nich jest już bardzo blisko Orła. Kolejny sparing nasz zespół rozegra również z V-to ligowcem; Startem Brzóza Stadnicka.

Dodał: pico


26.01.08
Plan sparingów przed runda rewanżową!

02.02.2008: Sokół Sokołów Młp. – Techform Orzeł 1:4
09.02.2008: Start Brzóza Stadnicka – Techform Orzeł 3:2
16.02.2008: Techform Orzeł – LKS Łowisko 5:0
23.02.2008: Techform Orzeł – Włókniarz Rakszawa 1:3
01.03.2008: Sokół Sokołów Młp. – Techform Orzeł 3:0
09.03.2008: LKS Łowisko – Techform Orzeł 1:1
16.03.2008: Techform Orzeł – Start Brzóza Stadnicka 5:3
19.03.2008: Azalia Wola Ż. – Techform Orzeł 0:4
25.03.2008: Rotunda Krzeszów – Techform Orzeł 1:4

Dodał: pico


17.01.08

Orzeł już trenuje!

Piłkarze TECHFORM Orzeł w dniu 15.01.08 wznowili treningi po przerwie zimowej. Zajęcia będš odbywały się na sali gimnastycznej w Wólce NiedŸwiedzkie, stadionie KS Orzeł i w terenie. Zawodnicy będš trenowali trzy razy w tygodniu, w niedalekiej przyszłoœci dojdš również mecze kontrolne. Miejmy nadzieje, że Orzeł pod „okiem” Wojciecha Wawrzaszka solidnie przygotuje się do rundy rewanżowej i potwierdzi to dobrymi wynikami w lidze.

Dodał: pico


07.01.08

Zapraszam do udziału w sondzie!!!

Zachęcamy wszystkich odwiedzajšcych nasza stronę do oddania swojego głosu w sondzie dotyczšcej ewentualnych wzmocnień naszej drużyny przed rundš wiosennš w sezonie 2007/08.
Dziękujemy!

Dodał: pico


08.12.07
Leżajska amatorska liga halowej piłki nożnej im. Andrzeja Baja 

W przerwie zimowej nasi zawodnicy nie zapominajš o piłce nożnej i biorš udział w turnieju rozgrywanym w Leżajsku. TECHFORM uczestniczy w tych zawodach już po raz czwarty. Drużyny występujšce w tegorocznych rozgrywkach sš podzielone na trzy grupy; I liga, II liga i III liga. Nasz zespół występuje w I lidze, gdzie zawodnicy prezentujš najwyższy poziom.

Dodał: pico 07.12.07

Podsumowanie rundy jesiennej w sezonie 2007/08 

Pierwsza część sezonu 2007/08 w wykonaniu zawodników Orła była udana. Nasza drużyna realizuje przed sezonowe założenie, jakim jest historyczny awans do V ligi.

Orzeł po rundzie jesiennej zajmuje 2 miejsce w tabeli Klasy A, które jest premiowane awansem. Nasz zespół w 13 meczach zgromadziła na swoim koncie 28 pkt. Dużym atutem w tej rundzie był nasz stadion, gdzie Orzeł wygrał pięć spotkań, jedno zremisował i nie poniósł żadnej porażki. W meczach wyjazdowych podopieczni trenera Wojciecha Wawrzaszka, trzy razy sięgali po komplet pkt., trzy krotnie podzielili się punktami z rywalem i tylko raz schodzili z boiska jako pokonani. W lidze Orzeł może pochwalić się „drugim atakiem”- 25 goli strzelonych (16 na swoim stadionie, 9 na boiskach rywali), a także „drugą obroną”- 11 bramek straconych (3 na swoim obiekcie, 8 w meczach wyjazdowych). Najlepszym strzelcem po pierwszej rundzie w naszym zespole jest Mateusz Frączek, strzelec 13-tu goli. Pozostali zawodnicy, którzy strzelali bramki dla naszego zespołu; Jerzy Rzeszutek- 4, Piotr Pomykała- 3, Mirosław Nowak- 2, Paweł Marut, Łukasz Frączek, Mariusz Woś- 1.


04.11.07
Kolejne 3 pkt.!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- LKS Budy Łańcuckie/ Korniaktów 2:0 (1:0)

Mateusz Frączek(23- karny, 79)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Nowak – Frączek Ł., Woś, Szpunar (58 Wawrzaszek), Rozmyślak(46 Mikołajczyk)(82 Kołodziej) – Frączek M., Rzeszutek

Widzów: 250

W meczu zamykającym rundę jesienną sezonu 2007/08 Orzeł pewnie pokonał autsajdera z Bud Łańcuckich 2:0. Gospodarze od początku spotkania narzucili swój styl gry, natomiast goście ograniczyli się do kontrataków. W 23 minucie meczu w polu karnym LKS-u faulowany był Jerzy Rzeszutek. Sędzi bez wahania zagwizdał rzut karny. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł Mateusz Frączek i pewnym strzałem pokonał golkipera z Bud Łańcuckich. W 79 minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Mateusz Frączek, ustalają tym samym wynik meczu. Była to ósma wygrana Orła w tym sezonie a zarazem piątą na swoim stadionie.

Gracz meczu: Mateusz Frączek


31.10.07

Podsumowanie rundy jesiennej 2007, juniorów młodszych. 

Runda jesienna, była udana dla naszych juniorów. Zajmują oni pierwsze miejsce w tabeli klasy okręgowej- Rzeszów z dorobkiem 17 pkt. . Nasi młodzi piłkarze wygrali pięć spotkań, dwa zremisowali i tylko raz schodzili z boiska jako pokonani. W ośmiu meczach strzelili aż 21 goli, jednocześnie tracąc 10. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej drużynie jest Bartłomiej Drozd, który strzelił 8 goli.

TABELA:

1. TECHFORM Orzeł 8 17 21-10
2. LKS Wola Dalsza 8 16 26-8
3. Głuchowianka Gł. 8 12 10-6
4. Jawor Krzeminica 8 12 12-9
5. KS Arka Albigowa 8 12 10-8
6. Włókniarza Raksz. 8 12 9-8
7. Markovia Markowa 8 7 6-16
8. Budy Łańcuckie/Kr. 8 5 8-14
9. Palkovia Palikówka 8 3 4-27


28.10.07
Zasłużona wygrana z Leśną!!! 

Leśna Wólka Podleśna- TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:4 (0:1)

Mariusz Woś(45), Mateusz Frączek(50, 67, 77)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Nowak- Frączek Ł., Mikołajczyk (46 Rozmyślak), Szpunar (60 Wawrzaszek), Woś- Rzeszutek(80 Mączka), Frączek M.(87 Kołodziej)

Widzów: 70

W ostatnim wyjazdowym meczu tej rundy Orzeł pewnie sięgną po 3 pkt. Na początku spotkania drużyna z Wólki Podleśnej bardzo dzielnie się broniła przed atakami Orła. Pierwszą dogodną okazje do objecie prowadzenia nasz zespół miał w 13 minucie meczu. Po dośrodkowaniu Andrzeja Mikołajczyka z prawej strony boiska, piłkę w polu karnym opanował Jerzy Rzeszutek. Nasz napastnik szybkim zwodem zgubił obrońcę gospodarzy i z ok. 8 metrów oddał strzał w kierunku bramki Leśnej. Piłka niestety nie wpadła do siatki, ponieważ dobrą interwencją popisał się golkiper gospodarzy- Bojda, wybijając instynktownie piłkę nogami. 10 minut później, tuż przed polem karnym Leśnej faulowany został Mariusz Woś. Rzut wolny wykonywał Mirosław Nowak. Po jego bardzo mocnym uderzeniu piłka trafiła niestety tylko w poprzeczkę bramki Bojdy. Gospodarze swojej szansy próbowali w kontrataku, jednak ich strzały ostatecznie były bardzo niecelne, lub z ich wyłapaniem nie miał problemów Mariusz Ślęczka. Bliski zdobycia pierwszej bramki dla Orła, był zawsze groźny przy stałych fragmentach w polu karnym przeciwnika Piotr Pomykała. Rzut rożny z prawej strony boiska wykonywał Łukasz Frączek. Po jego dośrodkowaniu najwyżej do piłki wyskoczył wcześniej wspomniany Piotr Pomykała, jednak po jego strzale futbolówka poszybował minimalnie nad poprzeczką Leśnej. W ostatniej minucie pierwszej odsłony spotkania, nasz zespół ponownie wykonywał rzut rożny z prawej strony. Tym razem dośrodkowanie naszego kapitana na gola zamienił Mariusz Woś, dając prowadzenie naszej drużynie. Druga połowa pomyślenie zaczęła się dla Orła. Już po 5 minutach od wznowienia gry, Matusz Frączek otrzymał bardzo dobre podanie od Jerzego Rzeszutka i z 7 metrów wpakował piłkę do pustej bramki, strzelając tym samym drugiego gola dla naszego zespołu. W 61 minucie meczu drużyna z Wólki Podleśnej zdołała uzyskać kontaktowe trafienie. Po nieporozumieniu w naszym polu karnym do piłki dopadł nie pilnowany Urban i strzałem z bliskiej odległości pokonał Mariusza Ślęczkę. Radość gospodarzy nie trwał jednak długo. Zaledwie 3 minuty później swoją drugą bramkę w tym meczu ładnym lobem zdobył Mateusz Frączek. W 77 minucie nasz napastnik ponownie podwyższył wynik spotkania, kompletując tym samym klasyczny „hat trick”. Ambitnie grający zawodnicy gospodarzy zdołał strzelić drugiego gola. Na 6 minut przed końcem meczu w naszym polu karnym, Dawid Kosina faulował jednego z napastników gospodarzy. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kłonicki i silnym strzałem nie dał szans na skuteczną interwencje naszemu golkiperowi. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Orła 4-2. W najbliższa niedzielę nasza drużyna rozegra ostatni mecz w tej rundzie. Na swoim stadionie Orzeł podejmował będzie LKS Budu Łańcuckie i już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz!

Gracz meczu: Mateusz Frączek


27.10.07
Pewne zwycięstwo juniorów w ostatnim meczu rundy!!! 

TECHFORM Orzeł- Arka Albigowa 2-0


21.10.07
3 pkt. dla Orła!!! 

LKS Wola Dalsza- TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:2 (0:1)

Mirosław Nowak(20), Jerzy Rzeszutek (90)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Marut- Frączek Ł., Woś(73 Wawrzaszek), Nowak, Szpunar(68 Rozmyślak)- Rzeszutek, Frączek M.(84 Mączka)

Widzów: 200

Niedzielny mecz z drużyną z Woli Dalszej była dla naszego zespołu bardzo ważny. Nasi zawodnicy wyszli na to spotkanie bardzo zmotywowani, chcąc za wszelką cenę zdobyć 3 pkt. Od początku meczu Orzeł starał się narzucić swój styl gry. Już w 7 minucie spotkania w dobrej sytuacji do zdobycia gola znalazł się Mateusz Frączek. Otrzymał on prostopadłe podanie w pole karne od swojego brata Łukasza, ładnym zwodem miną obrońcę gospodarzy, jednak jego strzał z ostrego konta wyłapał bramkarz z Woli Dalszej- Zadkowski. Kolejne minuty to dużo ostrych pojedynków w środku pola, gdzie bardzo aktywny był zwłaszcza Mirosław Nowak, który przerywał wiele akcji LKS-u. W 14 minucie kolejną groźną akcje przeprowadził Mateusz Frączek. Po podaniu ze środka pola, przyjął piłkę na 16-tym metrze od bramki Zadkowskiego i zdecydował się na mocny strzał na bramkę gospodarzy. Jednak ponownie golkiper z Woli nie dał się zaskoczyć, wybijając futbolówkę na rzut rożny. Zawodnicy z Woli Dalszej odpowiedzieli dwoma groźnymi kontratakami, lecz zarówno za pierwszym jak i drugim razem zabrakło im precyzji pod bramką Mariusza Ślęczki. W 20 minucie meczu Orzeł wykonywał rzut wolny z ok. 25 metrów. Do piłki podszedł Mirosław Nowak i bardzo mocnym strzałem zaskoczył golkipera LKS-u, dają prowadzenie naszej drużynie. Odpowiedź Woli mogła być natychmiastowa. Po błędzie naszych obrońców w znakomitej sytuacji do zdobycia wyrównującej bramki, znalazł się pomocnik gospodarzy- Kluz, jednak jego strzał minimalnie przeleciał nad poprzeczką naszej bramki. W 36 minucie kolejną dobrą okazje mieli gospodarze. Tym razem po strzale jednego z zawodników LKS-u naszą drużynę od utraty gola, uratował słupek. W końcówce pierwszej odsłony spotkania na szybkie wyjście z piłką zdecydował się nasz stoper- Piotr Pomykała. Po przebiegnięciu ok. 40 metrów popisał się dokładnym podaniem do Jerzego Rzeszutka. Niepilnowany napastnik Orła spokojnie opanował piłkę, lecz za długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie uprzedził go Zadkowski. Druga połowa meczu, należała zdecydowanie do gości, którzy z każdą minutą osiągali coraz większą przewagę. W 60 minucie meczu lewą stroną boiska ładnym rajdem z piłką popisał się Łukasz Frączek. Jego dokładne dośrodkowanie w pole karne Woli, nie zdołał jednak zamienić na gola Mariusz Woś. Futbolówka po jego strzale poszybowała nasz poprzeczką LKS-u. W kolejnych minutach spotkania mimo zdecydowanej przewagi i kilku dobrych okazji do zdobycia bramki Orzeł nie potrafił podwyższyć prowadzenia. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się minimalnym zwycięstwem naszej drużyny, w 90 minucie prostopadłym podaniem w pole karne gospodarzy popisała się Wojciech Wawrzaszek. Piłkę przejął Jerzy Rzeszutek, który strzałem w długi róg bramki Zadkowskiego nie dał mu szans na dobrą interwencję, ustalając tym samym wynik tego spotkania. Było to drugie zwycięstwo Orła w tym sezonie na wyjeździe.

Gracz meczu: Piotr Pomykała


20.10.07
Podział punktów w meczu juniorów! 

Głuchowianka Głuchów- TECHFORM Orzeł 2-2 (0-1)

Piotr Stopyra (5), Bartłomiej Drozd (55- karny)


14.10.07
Remis po słabej grze!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Marabunda Stobierna 1:1 (1:0)

Piotr Pomykała (35)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Marut- Frączek Ł., Woś, Nowak, Rzeszutek- Frączek M., Tereba

Widzów: 200

Mecz ze spadkowiczem, stał na bardzo niskim poziomie. Akcje z obu stron były szarpane, brakowało gry z pierwszej piłki. Pierwszą dobrą sytuację do objęcia prowadzenia nasza drużyna miał w 7 min. Po zamieszaniu w polu karnym, piłka trafiła pod nogi Piotra Tereby. Nasz napastnik spokojnie przyjął piłkę, jednak jego uderzenie na rzut rożny sparował bardzo dobrze spisujący się w tym meczu golkiper Marabundy. W 27 minucie spotkania w polu karnym faulowany był Łukasz Frączek, sędzia bez wahania odgwizdał „jedenastkę”. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł młodszy brat Łukasza, Mateusz. Jednak jego strzał w dobrym stylu obronił bramkarz drużyny ze Stobiernej. Kolejna akcja gospodarzy miała miejsce w 35 minucie meczu. Rzut wolny z lewej strony boiska wykonywał Mirosław Nowak. Po jego dośrodkowaniu najwyżej do piłki wyskoczył Piotr Pomykała i strzałem głową dał prowadzenie naszemu zespołowi. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Na początku drugiej odsłony meczu, sędzia odgwizdał drugi rzut karny w tym meczu. Tym razem 100% okazje do zdobycia gola, mieli jednak goście i niestety pewnym strzełem z prawy róg naszej bramki- wyrównali. Po strzeleniu gola przez Marabunde na boisku nie działo się nic ciekawego aż do 90 minuty, kiedy to ponownie bliski strzelenia bramki był Piotr Pomykał. Niestety tym razem gości uratowała poprzeczka… Mecz zakończył się podziałem punktów.

Gracz meczu: Mirosław Nowak


07.10.07
Uciekły dwa cenne punkty… 

Tatyna Dylągówka- TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Marut- Nowak, Frączek Ł. (76 Mikołajczyk), Rozmyślak, Rzeszutek(67 Wawrzaszek)- Woś, Frączek M.

Widzów: 50

Od początku meczu zdecydowaną przewagę miała nasz drużyna. Już w 3 min. mogło być 1-0 dla Orła. Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy, najwyżej do piłki wyskoczył Piotr Pomykała, jednak po jego strzale piłka poszybowała tuż nad porzeczką. Kolejne minuty to nadal zdecydowane ataki gości. W 27 minucie spotkania indywidualnym rajdem z piłką w polu karnym popisał się Mariusz Woś. Oddał niestety zbyt lekki strzał i golkiper Tatyny- Filip, nie miał problemów z wyłapaniem piłki. Pod koniec pierwszej połowy gra się trochę wyrównała. Gospodarze przeprowadzili dwa szybkie kontrataki, jednak na posterunku była nasza defensywa i pewnie broniący w tym meczu nasz bramkarz- Mariusz Ślęczka. Najlepszą okazje do objęcia prowadzenia w pierwszej połowie nasz zespół miał w 40 minucie. W sytuacji sam na sam z golkiperem drużyny z Dylągówki, znalazł się Mateusz Frączek. Oddał strzał z ok. 15 metrów, niestety zbyt słaby żeby zaskoczyć Filipa. Obraz gry w drugiej połowie był podobny do tego z pierwszych 45 minut gry, czyli kolejne ataki Orła na bramkę gospodarzy. W 65 i 72 minucie dwa razy groźnie w polu karnym Tatyny „główkował” Paweł Marut. Za pierwszym razem po jego strzale bramkarz gospodarzy sparował piłkę na rzut rożny, w drugiej zaś sytuacji piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Filipa. W końcówce meczu Orzeł miał jeszcze dwie dogodne sytuacje do strzelenia upragnionego gola. W 86 minucie znajdujący się bez krycia na 7 metrze od bramki gospodarzy Mariusz Woś niedokładnie przyjmował piłkę nie dając sobie szansy na skuteczny strzał. Dwie minuty później z 20 metrów uderzał Wojciech Wawrzaszek. Futbolówka po jego strzale minimalnie minęła „okienko” bramki Filipa, któremu gospodarze mogą zawdzięczać ten remis…

Gracz meczu: Mirosław Nowak


06.10.07
Nasza młodzież zmazała plamę z Woli Dalszej!!! 

Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Jawor Krzemienica 4-0


30.09.07
Minimalne zwycięstwo!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Stal Łańcut 1:0 (0:0)

Frączek Mateusz(57- karny)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Nowak- Frączek Ł. (78 Tereba), Szpunar (68 Wawrzaszek), Rozmyślak (78 Mikołajczyk), Rzeszutek- Woś(46 Marut), Frączek M.

Widzów: 300

Mecz z byłym V-to ligowcem wzbudził spore zainteresowanie, o czym świadczy duża liczba kibiców zgromadzonych na trybunach. Od początku spotkania przewagę osiągnęła nasza drużyna. Grała jednak bardzo nieskutecznie w ataku. Dobre okazje do strzelenia gola marnowali kolejno; Mateusz Frączek, Mariusz Woś oraz Piotr Pomykała. Goście ograniczyli się do szybki kontrataków. Pod koniec pierwszej połowy, po jednej z takich kontr w znakomitej sytuacji znalazł się napastnik Stali, jednak jego strzał z ostrego konta na rzut rożny sparował nasz golkiper. Druga połowa to lepsza gra naszej drużyny, zwłaszcza w ataku. W 57 minucie spotkania, w polu karnym gości faulowany przez bramkarza Stali został Mateusz Frączek. Sędzia nie wahając się długo odgwizdał rzut karny dla naszego zespołu. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem w prawy róg bramki Drozda nie dał mu szans na skuteczną interwencje. Po zdobyciu gola, Orzeł nadal kontrolował sytuacje na boisku. W 78 minucie po strzale Mateusza Frączka z ok. 20 metrów piłka wylądowała na słupku bramki Stali, poczym poleciała w kierunku dwóch naszych zawodników; Jerzego Rzeszutka i Łukasza Frączka, którzy jednak nie zrozumieli się który z nich ma skierować piłkę do pustej bramki i obaj odprowadzili futbolówkę tylko wzrokiem… Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Po tym zwycięstwie nasza drużyna z dorobkiem 17 pkt. awansowała na drugie miejsce w tabeli.

Gracz meczu: Piotr Pomykała


29.09.07
Blamaż juniorów! 

LKS Wola Dalsza- Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7-1


23.09.07
Wywalczony punkt w Dynowie!!! 

Dynovia Dynów- TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:0

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Marut- Nowak, Rozmyślak(73 Mikołajczyk), Frączek Ł., Szpunar, Rzeszutek(46 Tereba)- Frączek M.(88 Kołodziej W.)

Widzów: 400

Mecz na szczycie dostarczył wiele emocji licznie zgromadzonym kibicom. Początek meczu to wyrównana gra, wiele pojedynków toczyło się głównie w środku pola. Z czasem przewagę uzyskała Dynovia, która stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Bardzo dobrze tego dnie bronił jednak Mariusz Ślęczka, który w pierwszej połowie dwa razy uratował nasz zespół od straty bramki. W czasie pierwszej połowy na uwagę zasługują tylko dwie akcje naszej drużyny. W 27 minucie meczu po prostopadłym podaniu Pawła Szpunara w pole karne Mateusz Frączek znalazł się w dobrej sytuacji do zdobycia gola, jednak niedokładnie przyjmował piłkę, którą w ostatniej chwili spod nóg wybili mu ofiarnie interweniujący obrońcy gospodarzy. Druga sytuacja to indywidualny rajd z piłką Pawła Maruta zakończony niestety nie celnym strzałem z ok. 17 metrów. Druga połowa to nadal przewaga Dynovii, nasz zespół ograniczał się do wyprowadzania szybkich kontr. Po jednej z nich Łukasz Frączek znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy, jednak sędzia dopatrzył się minimalnego spalonego. Końcówka meczu to nadal zdecydowane ataki piłkarzy z Dynowa i mądra gra naszej defensywy, która za wszelką cenę starała się nie dopuścić do straty gola. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem dając tym samym bardzo cenny punkt naszej drużyny.

Gracz meczu: Mariusz Ślęczka


22.09.07
Bezbramkowy remis juniorów! 

Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Włókniarz Rakszawa 0-0


16.09.07
Wynik dobry, gra jeszcze nie do końca… 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Czarni Kraczkowa 4:0 (1:0)

Frączek Łukasz (37), Frączek Mateusz(65, 80), Nowak Mirosław(75)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Marut- Nowak, Rozmyślak(80 Kołodziej W.), Frączek Ł., Rzeszutek- Frączek M.(85 Burszta), Tereba(60 Mikołajczyk)

Widzów: 200

Po wysokiej porażce w Palikówce drużyna Orła przystąpiła do meczu z Czarnymi bardzo zmotywowana. Na początku spotkania w grze gospodarzy widać jednak było sporo nerwowości. Akcje były szarpane i często kończyły sie niedokładnymi podaniami, natomiast drużyna gości grała bardzo odważnie. Do momentu zdobycia gola w 35 minucie przez Łukasza Frączka, który zaskoczył golkipera gości strzałem z narożnika pola karnego, gra toczyła się głównie w środku pola. Obie drużyny starały sie zabezpieczać dostęp do własnej bramki. Po objęciu prowadzenia Orzeł w pierwszej połowie miał jeszcze jedną bardzo dogodną sytuacje do podwyższenia wyniku. W 40 minucie Jerzy Rzeszutek nie wykorzystał wytuacji sam na sam z Kisałą . Goście odpowiedzieli trzy minuty później bardzo groźną kontrą. Po dośrodkowaniu wzdłuż bramki Mariusza Ślęczki zamykający akcję jeden z napastników Czarnych został zablokowany w ostatniej chwili przez Piotra Kuduka. Druga połowa toczyła sie już pod dyktando piłkarzy Orła, którzy zdominowali środek pola i stwarzali sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Dwa kolejne gole dla gospodarzy padły po stałych fragmentach gry. Za pierwszym razem po „wrzutce” z rzutu wolnego Piotra Pomykały z piłką minął się jeden z obrońców gości, co skrzętnie wykorzystał Mateusz Frączek. W drugiej sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasza Frączka, najprzytomniej w polu karnym zachował sie Mirosław Nowak, który strzałem głową z ok 12 metrów nie dał szans Kiśale . Wynik spotkania w 80 minucie ustalił Mateusz Frączek strzałem z ok 10 metrów, uzyskując tym samym drugą bramkę w tym meczu. Zwycięstwo to pozwoliło drużynie z Wólki ponownie powrócić na pozycję vicelidera.

Gracz meczu: Kuduk Piotr


15.09.07
Juniorzy znowu gromią!!! 

Markovia Markowa – Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4 (0-2)

Bartłomiej Drozd (25 – karny, 58) , Bartłomiej Miazga (32) , Łukasz Rychel (53)

TECHFORM Orzeł: Bałut – Marciniak, Radomski, Smycz (48 Miazga M.), Stopyra P. – Kuna (70 Klimek), Rzeszutek (65 Matuła), Krasoń, Rychel – Drozd (70 Stopyra G.) Miazga B. (60 Miazga D.)

Trzecie z rzędu efektowne zwycięstwo młodych piłkarzy z Wólki. Przewyższali oni zawodników Markovii w każdym elemencie gry. Wystarczy wspomnieć, że gospodarze nie zdołali oddać ani jednego celnego strzału w światło bramki strzeżonej przez Wojtka Bałuta. Najładniejszą bramkę w meczu zdobył Bartek Miazga, który z ok. 20 m idealnie przymierzył w „okienko”.

Gracz meczu: Mariusz Krasoń


09.09.07
Porażka w fatalnym stylu!!! 

Palkovia Palikówka- TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:0 (2:0)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Nowak- Szpunar(54 Marut), Rozmyślak(82 Kołodziej W.), Frączek Ł.,Woś – Frączek M., Rzeszutek

Widzów: 100

Porażka w meczu z beniaminkiem aż 4-0 jest na pewno dużą niespodzianką. Palkovia zagrała w tym meczu bardzo ambitnie, grali bardzo ostrą piłkę i niestety dla naszej drużyny skuteczną. W naszej drużynie zabrakło mobilizacji i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po pierwszych 45 min. gry Orzeł przegrywał 2-0. Druga połowa równie nie potoczyła się po naszej myśli i piłkarze z Palikówki dołożyli kolejne dwa gole. Miejmy nadzieje, że ten „zimny prysznic” podziało pozytywnie na naszych zawodników i już w następnym meczu z Kraczkową zdobędą 3 pkt.

Gracz meczu( w naszej drużynie): Mirosław Nowak


08.09.07
Juniorzy nadal bez straty punktów!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- LKS Budy Łańcuckie 4:1 (0:1)

Kurasiński (45), Krasoń(60), Drozd(64), Rzeszutek(72)

TECHFORM Orzeł:Bałut – Marciniak, Radomski, Smycz (67 B. Miazga), Piotr Stopyra – Kuna (75 G. Stopyra), Rzeszutek (73 D. Miazga), Krasoń, Rychel – Paweł Stopyra (40 Kurasiński), Drozd (75 Naróg) 

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie grający z wiatrem goście przeważali, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Druga odsłona to już popis naszych młodych zawodników, którzy zachowali więcej sił. Strzelili 4 gole i stworzyli jeszcze kilka groźnych sytuacji. Ozdobą meczu był gol Mateusza Rzeszutka z rzutu wolnego z 25 metrów.

Gracz meczu: Mateusz Rzeszutek


02.09.07
Wygrana w meczu na szczycie!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Astra Medynia Głogowska 2:0 (0:0)

Frączek Mateusz(70- karny), Rzeszutek Jerzy(85)

TECHFORM Orzeł: Ślęczka- Pomykała, Kosina, Kuduk, Nowak- Marut(67 Szpunar), Rozmyślak(85 Kołodziej W.), Frączek Ł., Woś- Frączek M.(76 Tereba), Rzeszutek

Widzów: 300

Mecz dwóch czołowych drużyn Klasy A stał na wysokim poziomie. Kibice obejrzeli bardzo ciekawe widowisko obfitujące w wiele składnych akcji i sytuacji podbramkowych. Pierwsza połowa była wyrównana. W naszej drużynie jak zwykle groźny pod bramką przeciwnika przy stałych fragmentach gry był Piotr Pomykała, który trzykrotnie był bliski pokonania bramkarza Astry. Dobrej sytuacji nie wykorzystał również Mateusz Frączek, którego strzał z ok. 7 metrów zablokował jeden z obrońców gości, zaś dobitka głową minimalnie minęła słupek bramki Sylwanowicza. Groźnie z dystansu uderzał także Paweł Marut, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Goście mieli w I połowie dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki. Za pierwszym razem piłka po strzale z 20 metrów o centymetry mineła słupek bramki Orła, w drugiej zaś sytuacji „oko w oko” z naszym bramkarzem znalazł się napastnik gości, jednak niepotrzebnie decydował się na jego mijanie i w rezultacie „wygonił” się pod linię końcową boiska i nie miał już możliwości oddania strzału z bardzo ostrego kąta. Na drugą połowe bardziej zmotywowani wyszli zawodnicy Orła, co zaowocowało uzyskaniem przez nich przewagi na boisku. Goście ograniczali się do szybkich kontr. Po jednej z nich w idealnej sytuacji znalazł się zawodnik Astry, jednak fatalnie spudłował z 5 metrów. Ta niewykorzystana sytuacja zemściła się na nich w 70 minucie W polu karnym gości faulowany był Łukasz Frączek, a pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się jego młodszy brat Mateusz. Po objęciu prowadzenia gospodarze uspokoili grę nie dając gościom możliwości stworzenia dogodnych sytuacji pod bramką debiutującego w barwach naszej drużyny Mariusza Ślęczki. Efektem tej mądrej gry była druga bramka dla Orła strzelona w 85 minucie. Po dokładnym dorodkowaniu Łukasza Frączka z lewej strony boiska piłkę do bramki z 7 metrów skierował Jerzy Rzeszutek. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Było to trzecie z rzędu zwyciestwo piłkarzy Techform Orzeł. Jednocześnie należy wspomnieć, że gospodarze pozostają niepokonani na swoim stadionie od prawie półtora sezonu.

Gracz meczu: Łukasz Frączek


01.09.07
Pewne zwycięstwo juniorów!!! 

Palkovia Palikówka -TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:4 (0:4)

Tomasz Kuna (11), Bartłomiej Drozd (15), Łukasz Rychel (25), Mariusz Krasoń (32)

TECHFORM Orzeł: Bałut – Marciniak, Radomski, Smycz (45 M. Miazga), Piotr Stopyra – Rzeszutek (50 B. Miazga), Krasoń, Rychel, Kuna (60 D. Miazga)- Drozd, Paweł Stopyra (75 G. Stopyra)

Na inaugurację nowego sezonu juniorzy z Wólki odnieśli efektowne zwycięstwo w Palikówce. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie spotkania. W drugiej nasi młodzi piłkarze nieco spuścili z tonu, chociaż mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie prowadzenia.

Gracz meczu: Łukasz Rychel


26.08.07
Kolejne 3 punkty!!! 

Polonia Hyżne -TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 (0:0)

Pomykała Piotr(85)

TECHFORM Orzeł: Gumieniak- Pomykała, Kosina(90 Kołodziej W.), Kuduk, Nowak- Marut, Rozmyślak, Frączek Ł., Tereba(67 Szpunar)- Frączek M., Woś

Widzów: 150

Pojedynek z beniaminkiem okazał się ciężką przeprawą dla naszego zespołu. Chociaż od początku spotkania posiadaliśmy zdecydowaną przewagę, to jednak długo nie potrafiliśmy udokumentować jej bramką. Dwukrotnie po rzutach rożnych uderzał na bramkę gospodarzy Piotr Pomykała w 12 i 23 min. jednak ze pierwszym razem minimalnie przestrzelił, zaś drugi jego strzał w dobrym stylu obronił bramkarz Polonii Warchoł. W 30 min. w sytuacji sam na sam Mateusz Frączek uderzył obok słupka. Gospodarze ograniczyli się do szybkich kontrataków, z czego dwa były bardzo groźne, lecz dobrze interweniował nasz golkiper. W 45 min najlepszą okazje dla naszej drużyny zmarnował Mariusz Woś, który z ok. 10 m. nie trafił w światło bramki Warchoła. W II połowie nasz zespół jeszcze bardziej podkręcił tempo gry, czego wynikiem były kolejne groźne sytuacje pod bramką beniaminka. Niestety kolejno marnowali je Mateusz Frączek, Mariusz Woś i Mirosław Nowak. M.in. piłka po naszych uderzeniach dwukrotnie trafiała w słupek bramki gospodarzy. Wreszcie nadeszła 85 min meczu. Rzut wolny z prawej strony boiska z ok. 40 m. wykonywał Mirosław Nowak. Po dokładnym dośrodkowaniu najprzytomniej w polu karnym zachował się nasz stoper – Piotr Pomykała, który wyprzedził obrońców gospodarzy i strzałem głową z 6 m. nie dał szans bramkarzowi Polonii. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Było to drugie z rzędu zwycięstwo piłkarzy Techform Orzeł, którzy z dorobkiem 7 pkt. po III kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli.

Gracz meczu: Piotr Pomykała


19.08.07
Wysokie zwycięstwo!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Dąb Kosina 6:2 (3:1)

Marut Paweł(34), Rzeszutek Jerzy(36,83), Frączek Mateusz(42-karny, 78, 88)

TECHFORM Orzeł: Gumieniak- Nowak, Pomykała (65 Kołodziej W.), Kuduk, Marut- Szpunar(62 Wawrzaszek), Kosina(56 Tereba), Frączek Ł., Woś(89 Rozmyślak)- Frączek M., Rzeszutek

Widzów: 200


12.08.07
Podział punktów w Soninie!!! 

Sawa Sonina -TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 (1:0)

Frączek Mateusz(51), Pomykała Piotr(84)

TECHFORM Orzeł: Gumieniak- Nowak, Kołodziej W.(46 Pomykała), Kosina, Marut- Szpunar(68 Wawrzaszek), Rozmyślak(73 Tereba), Frączek Ł. , Woś- Frączek M., Rzeszutek

Widzów: 300


01.08.07

Wysoka porażka w ostatnim meczu kontrolnym przed sezonem!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Start Brzóza Stadnicka 0:3 (0:1)

TECHFORM Orzeł: Marut T.- Kosina, Kołodziej W., Marut P., Nowak- Szpunar, Rozmyślak, Tereba, Woś- Frączek M., Rzeszutek oraz Burszta, Kurasiński


29.07.07 

Puchar Prezesa KS Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Staromieszczanka Stare Miasto 5:4 (3:0)

Marut Paweł, Woś Mariusz, Frączek Mateusz- 2, Rzeszutek Jerzy

TECHFORM Orzeł: Mikołajczyk- Kręcidło, Kosina, Marut, Nowak- Szpunar, Frączek Ł., Rozmyślak, Woś- Frączek M., Rzeszutek oraz Tereba, Burszta, Kurasiński, Kołodziej W.

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- Victoria Giedlarowa 3:1 (2:0)

Rozmyślak Adrian-2, Kurasiński Mariusz

TECHFORM Orzeł: Mikołajczyk- Kręcidło, Kosina, Marut, Nowak- Szpunar, Frączek Ł., Rozmyślak, Woś- Frączek M., Rzeszutek oraz Tereba, Burszta, Kurasiński, Kołodziej W.

Staromieszczanka Stare Miasto- Victoria Giedlarowa 4:5- rzuty karne

Pierwsze miejsce:
Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Drugie miejsce:
Victoria Giedlarowa

Trzecie miejsce:
Staromieszczanka Stare Miasto


25.07.07
Pewne zwycięsto w Głogowie!!! 

Głogovia Głogów- TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:3 (0:2)

Frączek Mateusz(27, 76), Rzeszutek Jerzy (41)

TECHFORM Orzeł: Grabarz- Kołodziej T., Kołodziej W., Marut, Kosina- Szpunar, Frączek Ł., Tereba, Woś- Frączek M., Rzeszutek oraz Rozmyślak, Burszta, Kurasiński, Mazurkiewicz

W drugim meczu kontrolnym przed sezonem 2007/08, piłkarze Techform Orzeł odnieśli zasłużone zwycięstwo z wyżej notowanym zespołem z Głogowa. Pierwszą groźną akcje przeprowadzili gospodarze. W 10 min. jeden z piłkarzy Głogovii przegrał jednak pojedynek sam na sam z Arturem Grabarzem. Ta dobra interwencja naszego młodego bramkarza dodała mu pewności siebie i do końca meczu bronił bardzo pewnie. W 27 min. prowadzenie dla Techform Orzeł uzyskał Mateusz Frączek, strzelejąc z ok. 15 m. w długi róg bramki Głogovii nie dając szans na dobrą interwencję golkiperowi gospodarzy. Po tym golu nasz zespół nadal kontrolował sytuację na boisku, zwłaszcza pewnie grając w obronie, nie dopuszczając do groźnych sytuacji pod swoją bramką. Rezultatem tej dobraj gry, był drugi gol strzelony w 41 min. przez Jerzego Rzeszutka, po zespołowej akcji naszej drużyny. W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, jednak nie grakowało również sytuacji podbramkowych. W 77 min. po jednej z takich akcji błąd popełnił bramkarz Głogovii, który bezlitośnie wykorzystał Mateusz Frączek strzelejąc swojego drugiego gola w tym meczu i tym samaym dając naszej drużynie wysokie, trzybramkowe prowadzenie z V-to ligowcem. Jak się później okazało niestety nie udało sie utrzymać tego bardzo korzystnego wyniku. Na ok. 5 min. przed końcem meczu napastnik Głogovii strzelił honorowego gola dla swojej drużyny, pokonując tym razem Artura Grabarza w sytuacji sam na sam.


20.07.07
Sparing z ŁKS Łowisko!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka- ŁKS Łowisko 2:2 (0:0)

Rzeszutek Jerzy (54, 70)

TECHFORM Orzeł: Grabarz- Kosina, Kołodziej W., Marut, Nowak- Szpunar, Frączek Ł., Rozmyślak, Woś- Frączek M., Rzeszutek oraz Burszta, Kurasiński

Mecz z ŁKS Łowisko był pierwszym sprawdzianem piłkarzy Techform Orzeł przed sezonem 2007/08. Drużyna gospodarzy zagrała w osłabionym składzie, z różnych przyczyn zabrakło aż 5 podstawowych zawodników, którzy w poprzednim sezonie na boisko wychodzili w podstawowej jedenastce. Mimo to nasza drużyna lepiej prezentowała sie od V-to ligowców, zwłaszcza dzięki dobrej grze Jerzego Rzeszutka, który wzmocnił Techform Orzeł przed tym sezonem przechodząc do nas z Górnovii Górno, a także Mirosława Nowaka, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do IV ligi z Unią Nowa Sarzyna. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na porowadzenie- 1:0 i 2:1, mimo tego nie zdołali wygrać meczu, tracąc dwa gole po indywidualnych błędach naszych zawodników.


08.07.07
Zapowiedź sezonu 2007/08 

W sezonie 2007/08 Techform Orzeł będzie występował w Klasie A, gr. Rzeszów II- Łańcut. Grupa ta liczy 14 zespołów. Do naszej grupy z B Klasy awansowały dwie nowe drużyny- Polonia Hyżne i Palkovia Palikówka, natomiast z V ligi spadły Stal Łańcut i Marabunda Stobierna. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 12 sierpnia, naszą drużynę czeka wyjazd do Soniny na mecz z tamtejszą Sawą. Rundę jesienną zakończymy 4 listopada meczem na swoim stadionie z LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów.

Pierwsza kolejka A klasy w sezonie 2007/08:

12 sierpień
Leśna Wólka Podleśna – LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
Sawa Sonina – Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Dąb Kosina – Wola Dalsza
Polonia Hyżne – Marabunda Stobierna
Astra Medynia Głogowska – Tatyna Dylągówka
Palkovia Palikówka – Stal Łańcut
Czarni Kraczkowa – Dynovia Dynów

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter