SEZON 2013/14

Tabela sezon 2014/15

Pos   Zespół M W T L Goals+/- Pkt
1 TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 18 3 5 63:3528 57
2 Start Brzóza Stadnicka 26 15 3 8 52:4012 48
3 Błażowianka Błażowa 26 11 8 7 42:357 41
4 Błękit Żołynia 26 12 4 10 44:377 40
5 Wisłok Czarna 26 12 4 10 47:425 40
6 Szarotka Rogóżno 26 12 3 11 47:425 39
7 Palkovia Palikówka 26 11 3 12 47:443 36
8 Markovia Markowa 26 10 6 10 34:43-9 36
9 Grom Handzlówka 26 8 9 9 39:354 33
10 Arka Albigowa 26 9 5 12 33:37-4 32
11 Tatyna Dylągówka 26 9 5 12 37:42-5 32
12 Leśna Wólka Podleśna 26 9 3 14 31:56-25 30
13 Zorza Trzeboś 26 7 5 14 30:41-11 26
14 ŁKS Łukawiec 26 7 3 16 40:57-17 24

Wyniki sezon 2014/15


Mecz Score
11 sierpnia 2013 11:00
Szarotka Rogóżno TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0 - 2
11 sierpnia 2013 14:00
Grom Handzlówka ŁKS Łukawiec
2 - 2
11 sierpnia 2013 14:00
Błażowianka Błażowa Arka Albigowa
4 - 1
11 sierpnia 2013 14:00
Błękit Żołynia Zorza Trzeboś
1 - 0
11 sierpnia 2013 14:00
Leśna Wólka Podleśna Wisłok Czarna
3 - 1
11 sierpnia 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka Tatyna Dylągówka
1 - 1
11 sierpnia 2013 14:00
Palkovia Palikówka Markovia Markowa
2 - 1
18 sierpnia 2013 14:00
ŁKS Łukawiec Markovia Markowa
1 - 1
18 sierpnia 2013 14:00
Tatyna Dylągówka Palkovia Palikówka
3 - 1
18 sierpnia 2013 14:00
Wisłok Czarna Start Brzóza Stadnicka
3 - 3
18 sierpnia 2013 14:00
Zorza Trzeboś Leśna Wólka Podleśna
1 - 2
18 sierpnia 2013 14:00
Arka Albigowa Szarotka Rogóżno
1 - 3
18 sierpnia 2013 14:00
Grom Handzlówka Błażowianka Błażowa
0 - 1
18 sierpnia 2013 16:00 W Wólce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błękit Żołynia (Report)
4 - 2
25 sierpnia 2013 14:00
Błażowianka Błażowa ŁKS Łukawiec
1 - 3
25 sierpnia 2013 14:00
Szarotka Rogóżno Grom Handzlówka
2 - 4
25 sierpnia 2013 14:00
Błękit Żołynia Arka Albigowa
2 - 0
25 sierpnia 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka Zorza Trzeboś
3 - 2
25 sierpnia 2013 14:00
Palkovia Palikówka Wisłok Czarna
2 - 4
25 sierpnia 2013 14:00
Markovia Markowa Tatyna Dylągówka
1 - 2
25 sierpnia 2013 15:00
Leśna Wólka Podleśna TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0 - 2
1 września 2013 14:00
ŁKS Łukawiec Tatyna Dylągówka
0 - 1
1 września 2013 14:00
Wisłok Czarna Markovia Markowa
1 - 2
1 września 2013 14:00
Zorza Trzeboś Palkovia Palikówka
1 - 0
1 września 2013 14:00
Arka Albigowa Leśna Wólka Podleśna
0 - 1
1 września 2013 14:00
Grom Handzlówka Błękit Żołynia
1 - 1
1 września 2013 14:00
Błażowianka Błażowa Szarotka Rogóżno
3 - 6
1 września 2013 16:00 W Wólce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Start Brzóza Stadnicka
7 - 3
8 września 2013 11:00
Palkovia Palikówka TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2 - 4
8 września 2013 14:00
Szarotka Rogóżno ŁKS Łukawiec
1 - 2
8 września 2013 14:00
Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa
1 - 2
8 września 2013 14:00
Leśna Wólka Podleśna Grom Handzlówka
2 - 0
8 września 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka Arka Albigowa
2 - 1
8 września 2013 14:00
Markovia Markowa Zorza Trzeboś
4 - 1
8 września 2013 14:00
Tatyna Dylągówka Wisłok Czarna
0 - 2
15 września 2013 14:00
ŁKS Łukawiec Wisłok Czarna
1 - 2
15 września 2013 14:00
Zorza Trzeboś Tatyna Dylągówka
3 - 1
15 września 2013 14:00
Arka Albigowa Palkovia Palikówka
0 - 0
15 września 2013 14:00
Grom Handzlówka Start Brzóza Stadnicka
2 - 1
15 września 2013 14:00
Błażowianka Błażowa Leśna Wólka Podleśna
1 - 0
15 września 2013 14:00
Szarotka Rogóżno Błękit Żołynia
5 - 1
15 września 2013 16:00 W Wólce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Markovia Markowa
3 - 0
22 września 2013 12:00
Tatyna Dylągówka TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2 - 5
22 września 2013 14:00
Błękit Żołynia ŁKS Łukawiec
3 - 2
22 września 2013 14:00
Leśna Wólka Podleśna Szarotka Rogóżno
2 - 3
22 września 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka Błażowianka Błażowa
0 - 2
22 września 2013 14:00
Palkovia Palikówka Grom Handzlówka
2 - 2
22 września 2013 14:00
Markovia Markowa Arka Albigowa
1 - 0
22 września 2013 14:00
Wisłok Czarna Zorza Trzeboś
1 - 3
29 września 2013 14:00
ŁKS Łukawiec Zorza Trzeboś
4 - 0
29 września 2013 14:00 W Wólce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Wisłok Czarna
0 - 3
29 września 2013 14:00
Arka Albigowa Tatyna Dylągówka
2 - 1
29 września 2013 14:00
Grom Handzlówka Markovia Markowa
1 - 1
29 września 2013 14:00
Błażowianka Błażowa Palkovia Palikówka
2 - 2
29 września 2013 14:00
Szarotka Rogóżno Start Brzóza Stadnicka
2 - 1
29 września 2013 14:00
Błękit Żołynia Leśna Wólka Podleśna
1 - 0
6 października 2013 14:00
Leśna Wólka Podleśna ŁKS Łukawiec
3 - 1
6 października 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka Błękit Żołynia
2 - 1
6 października 2013 14:00
Palkovia Palikówka Szarotka Rogóżno
1 - 3
6 października 2013 14:00
Markovia Markowa Błażowianka Błażowa
1 - 0
6 października 2013 14:00
Tatyna Dylągówka Grom Handzlówka
1 - 0
6 października 2013 14:00
Wisłok Czarna Arka Albigowa
2 - 4
6 października 2013 14:00
Zorza Trzeboś TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1 - 2
13 października 2013 14:00
ŁKS Łukawiec TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1 - 3
13 października 2013 14:00
Arka Albigowa Zorza Trzeboś
1 - 1
13 października 2013 14:00
Grom Handzlówka Wisłok Czarna
1 - 3
13 października 2013 14:00
Błażowianka Błażowa Tatyna Dylągówka
3 - 0
13 października 2013 14:00
Szarotka Rogóżno Markovia Markowa
1 - 2
13 października 2013 14:00
Błękit Żołynia Palkovia Palikówka
1 - 4
13 października 2013 14:00
Leśna Wólka Podleśna Start Brzóza Stadnicka
0 - 3
20 października 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka ŁKS Łukawiec
2 - 1
20 października 2013 14:00
Palkovia Palikówka Leśna Wólka Podleśna
0 - 3
20 października 2013 14:00
Markovia Markowa Błękit Żołynia
3 - 0
20 października 2013 14:00
Tatyna Dylągówka Szarotka Rogóżno
1 - 2
20 października 2013 14:00
Wisłok Czarna Błażowianka Błażowa
3 - 1
20 października 2013 14:00
Zorza Trzeboś Grom Handzlówka
0 - 1
20 października 2013 15:00 W Wólce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Arka Albigowa
3 - 0
27 października 2013 14:00
ŁKS Łukawiec Arka Albigowa
1 - 4
27 października 2013 14:00
Grom Handzlówka TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0 - 0
27 października 2013 14:00
Błażowianka Błażowa Zorza Trzeboś
1 - 1
27 października 2013 14:00
Szarotka Rogóżno Wisłok Czarna
4 - 0
27 października 2013 14:00
Błękit Żołynia Tatyna Dylągówka
1 - 1
27 października 2013 14:00
Leśna Wólka Podleśna Markovia Markowa
2 - 3
27 października 2013 14:00
Start Brzóza Stadnicka Palkovia Palikówka
3 - 2
3 listopada 2013 14:00
Palkovia Palikówka ŁKS Łukawiec
2 - 0
3 listopada 2013 14:00
Markovia Markowa Start Brzóza Stadnicka
1 - 2
3 listopada 2013 14:00
Tatyna Dylągówka Leśna Wólka Podleśna
1 - 1
3 listopada 2013 14:00
Wisłok Czarna Błękit Żołynia
3 - 0
3 listopada 2013 14:00
Zorza Trzeboś Szarotka Rogóżno
0 - 0
3 listopada 2013 14:00 W Wólce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błażowianka Błażowa
0 - 0
3 listopada 2013 14:00
Arka Albigowa Grom Handzlówka
2 - 0
30 marca 2014 14:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Szarotka Rogóżno
2 - 1
30 marca 2014 14:00
ŁKS Łukawiec Grom Handzlówka
0 - 2
30 marca 2014 14:00
Arka Albigowa Błażowianka Błażowa
0 - 0
30 marca 2014 14:00
Zorza Trzeboś Błękit Żołynia
2 - 4
30 marca 2014 14:00
Wisłok Czarna Leśna Wólka Podleśna
3 - 2
30 marca 2014 14:00
Tatyna Dylągówka Start Brzóza Stadnicka
0 - 1
30 marca 2014 14:00
Markovia Markowa Palkovia Palikówka
2 - 0
6 kwietnia 2014 14:00
Markovia Markowa ŁKS Łukawiec
0 - 3
6 kwietnia 2014 14:00
Palkovia Palikówka Tatyna Dylągówka
5 - 0
6 kwietnia 2014 14:00
Start Brzóza Stadnicka Wisłok Czarna
0 - 0
6 kwietnia 2014 14:00
Leśna Wólka Podleśna Zorza Trzeboś
1 - 1
6 kwietnia 2014 14:00
Szarotka Rogóżno Arka Albigowa
0 - 0
6 kwietnia 2014 14:00
Błażowianka Błażowa Grom Handzlówka
3 - 3
6 kwietnia 2014 15:00
Błękit Żołynia TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1 - 1
13 kwietnia 2014 14:00
ŁKS Łukawiec Błażowianka Błażowa
2 - 1
13 kwietnia 2014 14:00
Grom Handzlówka Szarotka Rogóżno
2 - 0
13 kwietnia 2014 14:00
Arka Albigowa Błękit Żołynia
2 - 1
13 kwietnia 2014 14:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Leśna Wólka Podleśna
4 - 0
13 kwietnia 2014 14:00
Zorza Trzeboś Start Brzóza Stadnicka
4 - 0
13 kwietnia 2014 14:00
Wisłok Czarna Palkovia Palikówka
0 - 2
13 kwietnia 2014 14:00
Tatyna Dylągówka Markovia Markowa
7 - 1
19 kwietnia 2014 12:00 0
Start Brzóza Stadnicka TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2 - 0
19 kwietnia 2014 14:00
Tatyna Dylągówka ŁKS Łukawiec
6 - 2
19 kwietnia 2014 14:00
Markovia Markowa Wisłok Czarna
2 - 2
19 kwietnia 2014 14:00
Palkovia Palikówka Zorza Trzeboś
2 - 0
19 kwietnia 2014 14:00
Leśna Wólka Podleśna Arka Albigowa
0 - 1
19 kwietnia 2014 14:00
Błękit Żołynia Grom Handzlówka
2 - 1
19 kwietnia 2014 14:00
Szarotka Rogóżno Błażowianka Błażowa
4 - 2
27 kwietnia 2014 14:00
ŁKS Łukawiec Szarotka Rogóżno
3 - 0
27 kwietnia 2014 14:00
Błażowianka Błażowa Błękit Żołynia
1 - 0
27 kwietnia 2014 14:00
Grom Handzlówka Leśna Wólka Podleśna
8 - 0
27 kwietnia 2014 14:00
Arka Albigowa Start Brzóza Stadnicka
0 - 1
27 kwietnia 2014 14:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Palkovia Palikówka
3 - 2
27 kwietnia 2014 14:00
Zorza Trzeboś Markovia Markowa
0 - 1
27 kwietnia 2014 14:00
Wisłok Czarna Tatyna Dylągówka
1 - 2
4 maja 2014 14:00
Wisłok Czarna ŁKS Łukawiec
1 - 1
4 maja 2014 14:00
Tatyna Dylągówka Zorza Trzeboś
2 - 0
4 maja 2014 14:00
Markovia Markowa TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0 - 2
4 maja 2014 14:00
Palkovia Palikówka Arka Albigowa
2 - 0
4 maja 2014 14:00 0
Start Brzóza Stadnicka Grom Handzlówka
1 - 0
4 maja 2014 14:00
Leśna Wólka Podleśna Błażowianka Błażowa
2 - 1
4 maja 2014 14:00
Błękit Żołynia Szarotka Rogóżno
4 - 0
11 maja 2014 14:00
ŁKS Łukawiec Błękit Żołynia
0 - 4
11 maja 2014 14:00
Szarotka Rogóżno Leśna Wólka Podleśna
2 - 1
11 maja 2014 14:00
Błażowianka Błażowa Start Brzóza Stadnicka
2 - 0
11 maja 2014 14:00
Grom Handzlówka Palkovia Palikówka
1 - 3
11 maja 2014 14:00
Arka Albigowa Markovia Markowa
0 - 2
11 maja 2014 14:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Tatyna Dylągówka
4 - 1
11 maja 2014 14:00
Zorza Trzeboś Wisłok Czarna
0 - 2
18 maja 2014 11:00
Wisłok Czarna TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1 - 2
18 maja 2014 14:00
Zorza Trzeboś ŁKS Łukawiec
3 - 0
18 maja 2014 14:00
Tatyna Dylągówka Arka Albigowa
0 - 1
18 maja 2014 14:00
Markovia Markowa Grom Handzlówka
1 - 1
18 maja 2014 14:00
Palkovia Palikówka Błażowianka Błażowa
0 - 1
18 maja 2014 14:00 0
Start Brzóza Stadnicka Szarotka Rogóżno
1 - 0
18 maja 2014 14:00
Leśna Wólka Podleśna Błękit Żołynia
1 - 1
25 maja 2014 14:00
ŁKS Łukawiec Leśna Wólka Podleśna
5 - 1
25 maja 2014 14:00
Błękit Żołynia Start Brzóza Stadnicka
3 - 0
25 maja 2014 14:00
Szarotka Rogóżno Palkovia Palikówka
4 - 0
25 maja 2014 14:00
Błażowianka Błażowa Markovia Markowa
2 - 2
25 maja 2014 14:00
Grom Handzlówka Tatyna Dylągówka
1 - 1
25 maja 2014 14:00
Arka Albigowa Wisłok Czarna
0 - 1
25 maja 2014 14:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Zorza Trzeboś
3 - 0
1 czerwca 2014 14:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka ŁKS Łukawiec
3 - 1
1 czerwca 2014 14:00
Zorza Trzeboś Arka Albigowa
3 - 2
1 czerwca 2014 14:00
Wisłok Czarna Grom Handzlówka
4 - 1
1 czerwca 2014 14:00
Tatyna Dylągówka Błażowianka Błażowa
1 - 1
1 czerwca 2014 14:00
Markovia Markowa Szarotka Rogóżno
1 - 1
1 czerwca 2014 14:00
Palkovia Palikówka Błękit Żołynia
1 - 3
1 czerwca 2014 14:00 0
Start Brzóza Stadnicka Leśna Wólka Podleśna
7 - 1
8 czerwca 2014 14:00
ŁKS Łukawiec Start Brzóza Stadnicka
1 - 6
8 czerwca 2014 14:00
Leśna Wólka Podleśna Palkovia Palikówka
0 - 5
8 czerwca 2014 14:00
Błękit Żołynia Markovia Markowa
3 - 0
8 czerwca 2014 14:00
Szarotka Rogóżno Tatyna Dylągówka
1 - 0
8 czerwca 2014 14:00
Błażowianka Błażowa Wisłok Czarna
2 - 0
8 czerwca 2014 14:00
Grom Handzlówka Zorza Trzeboś
1 - 0
8 czerwca 2014 16:00
Arka Albigowa TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
6 - 2
15 czerwca 2014 11:00
Arka Albigowa ŁKS Łukawiec
3 - 2
15 czerwca 2014 11:00 W Wolce Niedźwiedzkiej
TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka Grom Handzlówka
0 - 2
15 czerwca 2014 11:00
Zorza Trzeboś Błażowianka Błażowa
1 - 1
15 czerwca 2014 11:00
Wisłok Czarna Szarotka Rogóżno
4 - 1
15 czerwca 2014 11:00
Tatyna Dylągówka Błękit Żołynia
1 - 0
15 czerwca 2014 11:00
Markovia Markowa Leśna Wólka Podleśna
0 - 1
15 czerwca 2014 11:00
Palkovia Palikówka Start Brzóza Stadnicka
3 - 2
22 czerwca 2014 11:00
ŁKS Łukawiec Palkovia Palikówka
1 - 2
22 czerwca 2014 11:00 0
Start Brzóza Stadnicka Markovia Markowa
5 - 1
22 czerwca 2014 11:00
Leśna Wólka Podleśna Tatyna Dylągówka
2 - 1
22 czerwca 2014 11:00
Błękit Żołynia Wisłok Czarna
3 - 0
22 czerwca 2014 11:00
Szarotka Rogóżno Zorza Trzeboś
1 - 2
22 czerwca 2014 11:00
Błażowianka Błażowa TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4 - 2
22 czerwca 2014 11:00
Grom Handzlówka Arka Albigowa
2 - 2

Strzelcy sezon 2014/15

Arkadiusz Szylar – 18
Mariusz Woś – 14
Wojciech Wawrzaszek – 8
Mariusz Krasoń – 5
Krzysztof Partyka – 4
Wojciech Smalarz – 3
Piotr Smycz – 3
Matusz Rzeszutek – 2
Mateusz Frączek – 2
Filip Drozd – 1
Paweł Mączka – 1

 WPISY SEZON 2013/14
KLIKNIJ

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter