SEZON 2010/11

25.06.2011

Dzielna walka młodzieży w Tyczynie! 

Strug Tyczyn – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 2:1 (0:0)

Mariusz Krasoń (57′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Pomykała, Warzybok, Rechul, Kołodziej (70′ Smycz) – Drozd B.(59′ Klimek) , Marut, Marciniak, Rzeszutek – Krasoń(74′ Drozd F.), Frączek

Na zakończenie sezonu Techform Orzeł po walce niestety uległ Strugowi Tyczyn, który do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie.
Nasz zespół przystąpił do tego spotkania w nieco odmłodzonym składzie. W zespole było kilka debiutów zawodników z kadry juniorskiej, którzy jeżeli nadal będą się rozwijać piłkarsko, to mają sporą szansę na regularne występy w drużynie seniorskiej. Początkowo żaden zespół nie obejmował zdecydowanej przewagi na boisku. Jednak z upływem minut to miejscowi przejęli inicjatywę. Swojego szczęścia próbowali strzelając z dystansu, wykorzystując śliską i nasiąkniętą murawę. Momentami bardzo swobodnie wdzierali się w nasze pole karne, jednak na posterunku zawsze czekał skoncentrowany Rafał Bąk. Z kolei nasi zawodnicy nie stworzyli żadnej groźnej akcji bramkowej. Pomimo ożywienia i świeżości jaką wprowadzili do gry nasi młodzi zawodnicy to widoczny również był brak zgrania z resztą zespołu. Niedokładne podania, zagrania nie w tempo, brak zrozumienia z innymi zawodnikami napewno nie sprzyjały w konstrułowaniu akcji bramkowych. Natomiast miejscowi poczynali sobie coraz śmielej zmuszając Rafała do coraz trudniejszych interwencji. Niewątpliwie Rafał miał zdecydowanie więcej pracy niż jego przeciwnik, broniący dostępu do bramki Strugu.
Druga część spotkania nie zaczęła się zbyt udanie dla naszego zespołu. Niespełna 5 minut po wznowieniu gry ładną akcją i precyzyjnym mocnym strzałem popisał się Brocki. Chwilę później, nastąpiły pierwsze zmiany, dobrze spisującego się w pierszej połowie Bartłomieja Drozda zmienił debiutant w seniorskiej kadrze, Karol Klimek. Kilkadziesiąt sekund po tej zmianie drugiego gola strzelił Brocki, wykorzystując gapiostwo naszej defensywy, znalazł się w sytuacji sam na sam, zupełnie zmylił bezradnego Rafała. Kiedy zdawało się, że kolejne bramki w wykonaniu gospodarzy są już tylko kwestią czasu Orzeł zdobył kontaktowego gola. Akcja rozpoczęta lewą stroną, odegranie do Mateusza Frączka, który mając obok siebie dwóch obronców zagrał wzdłuż lini piątego metra do nadbiegającego Mariusza Krasonia. Nasz napastnik tylko dostawił nogę strzelając przy samym słupku. Kontaktowa bramka wprowadziła sporo nerwowości w grę gospodarzy. Mimo, że dłużej utrzymywali się przy piłce to nic z tego nie wynikało. Nie zamierzali jednak poprzestać na dwóch trafieniach. I gdyby nie dobra postawa naszego golkipera z odrobiną szczęścia w postaci poprzeczki to wynik mógłby ulec podwyższeniu.
Ostatecznie mimo porażki Techform Orzeł zakończył sezon na 10 miejscu wyprzedzając swojego sobotniego rywala. Tym samym ligowe emocje czekają nas dopiero w sierpniu.

Dodał: lukas’88


23.06.2011

Ostatni mecz w sezonie 2010/2011! 

Strug Tyczyn – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.

25 czerwiec, godz. 17.00

Już w tą sobotę zawodnicy Orła rozegrają ostatni mecz w kończących się rozgrywkach. Jak wszyscy wiemy Orzeł ma już pewne utrzymanie w lidze i w Tyczynie szanse gry najprawdopodobniej dostana zmiennicy. Nie oznacza to jednak, że jedziemy do Tyczyna na wycieczkę. Nasz zespół mierzy w 3 punkty, które dadzą nam minimum 9 pozycję w tabeli i pozwolą w dobrym stylu zakończyć sezon. Początek meczu o godzinie 17:00. Zachęcamy kibiców do licznego wyjazdu na to spotkanie!

Dodał: david


19.06.2011

„Nigdy nie spadnie, Orzełek nigdy nie spadnie…” 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.- KS Dąbrówki 1:1 (1:1)

Dawid Gnatek (20′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykala, Kręcidło, Kuduk – Drozd(84′ Kołodziej), Marut(67′ Marciniak), Warzybok, Rzeszutek – Krasoń, Gnatek

Po niedzielnym meczu z Dąbrówkami utrzymanie Orła w V lidze stało sie faktem. Nasi zawodnicy wykonali plan minimum, czyli nie patrząc na inne drużyny ugrali z podopiecznymi Tomasza Szmuca brakujący do pozostania w lidze jeden punkt. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, a strzelcem gola był Wróbel. Niespełna pięć minut później w polu karnym rywala faulowany był Jerzy Rzeszutek. Arbiter główny zawodów nie miał wątpliwości i wskazał na „wapno”. Pewnym egzekutorem jedenastki był Dawid Gnatek i mieliśmy remis. Druga część meczu to wyrównana gra. Zarówno nasz zespół jak i goście nie kwapili się do zdecydowanych ataków. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W ostatnim kwadransie Orzeł przeprowadził dwie bardzo groźne kontry, po których nasi zawodnicy wychodzili na pozycje „sam na sam” z golkiperem przyjezdnych. Niestety zarówno Dawid Gnatek jak i Bartłomiej Drozd nie dali rady trafić do siatki Dabrówek i ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. W ostatniej kolejce Orzeł zmierzy się na wyjeździe ze Strugiem Tyczyn.

Dodał: david


12.06.2011

Trzebownisko zdobyte!!! 

LKS Trzebownisko – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:2 (0:1)

Piotr Gap (36′)
Dawid Gnatek (78′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykala, Kręcidło, Kuduk – Drozd, Marut, Warzybok, Rzeszutek – Krasoń(74′ Gnatek), Gap

Orzeł odniósł dziś bardzo ważne zwycięstwo, które praktycznie zapewnia nam utrzymania w V lidze. Wynik meczu otworzył Piotr Gap wykorzystując sytuacje „sam na sam” z golkiperem gospodarzy. LKS wyrównał na początku drugiej połowy i od tej pory zdecydowanie dominował na boisku. Nieustanne ataki miejscowych nie przyniosły jednak im żadnej korzyści bramkowej. W 78 minucie Orzeł wyprowadził szybką kontrę po której po raz drugi w tym spotkaniu wyszedł na prowadzenie. Pierwszą bramke w tej rundzie strzelił Dawid Gnatek, a asystę zaliczył dobrze spisujacy się Piotr Gap. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i Orzeł mógł się cieszyć z cennych 3 punktów. Za tydzień nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie z KS Dąbrowki.

Dodał: david


05.06.2011

Orzeł w końcu na 3 pkt!!!!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.- LKS Łąka 4:2 (3:0)

Michał Warzybok (4′)
Mariusz Krasoń (31′)
Jerzy Rzeszutek (41′)
Paweł Marut (70′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykala, Kręcidło, Kuduk – Drozd, Marut, Warzybok(80’Kołodziej), Rzeszutek – Krasoń(67′ Gnatek), Gap(75′ Marciniak)

Orzeł w niedzielnym meczu był stroną przeważającą. Potwierdził to już w 4 minucie, kiedy to dokładne dośrodkowanie z lewej strony od Jurka Rzeszutka zamknął Michał Warzybok, strzelając do pustej bramki. Szybkie objęcie prowadzenia pozwoliło zawodnikom Orła spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Przez kolejne kilkanaście minut Orzeł nie dopuszczał przeciwnika do słowa. Już w 15 minucie Techform mógł podwyższyć prowadzenie jednak karnego na Krasoniu nie wykorzystał Gap, trafiając w prawy słupek bramki gości. Kolejna dobra akcja to odważne wejście Rzeszutka z lewej jednak jego strzał powtórnie wylądował na słupku. Kilkadziesiąt sekund później zatrzymywany w nieprzepisowy sposób z prawej strony był Drozd, do stałego fragmentu gry podszedł Paweł Marut, jednak jego strzał trafił w poprzeczkę. Chwilę potem po składej akcji Techformu Gap minimalnie przestrzelił obok słupka. Po tym festiwalu słupków i poprzeczek przyszedł w końcu czas na podwyższenie wyniku. Była 31 minuta spotkania kiedy w okolicach połowy boiska piłkę wyłuskał Krasoń i odważnym rajdem powędrował w pole karne przeciwnika, kończąc całą akcję precyzyjnym strzałem w krótki róg. Niespełna 10 minut później było już 3:0. Ponownie jedną z głównych ról odegrał Krasoń, zagrywając dokładną piłkę miedzy obrońców Łąki do Jerzego Rzeszutka. Doświadczony piłkarz Techformu nie dał żadnych szans golkiperowi przyjezdnych.
Do drugiej części spotkania nasi zawodnicy przystąpili nieco rozluźnieni, jednak nie zamierzali poprzestać na trzech trafieniach. Ładna akcja dwóch młodzieżowców Orła, prostopadłe podanie Drozda do Krasonia, jednak jego strzał broni bramkarz, zaś dobitka Warzyboka niecelna. Bezpośrednio po tej akcji goście wyprowadzili kontre, która przyniosła im pierwszą bramkę w tym meczu. Piłkarze LKS-u wykorzystując chwilową dekoncentrację naszego zespołu przeprowadzili dwójkową akcję zakończoną strzałem na pustą bramkę. Dzięki tej bramce goście nieco się ożywili, na nasze szczęście dość nieporadnie radzili sobie pod naszym polem karnym. Techform cały czas kontrolował grę jednak przez kilka niepewnych zagrań mogło zrobić się nerwowo. Podwyższenie wyniku nadeszło w odpowiednim momencie. Do wolnego w odległości 20 metrów podszedł Paweł Marut i mocnym strzałem w długi róg bramki posłał piłkę do siatki. Mimo wszystko goście nie zamierzali się poddawać. Ponownie przeprowadzili bliźniaczą akcję do pierwszej bramkowej nie dając szans Rafałowi na skuteczną interwencję. Przy tej akcji nie popisali się nasi defensorzy. W doliczanym czasie gry piatą bramkę dla Orła mógł zdobyć Gnatek, jednak zabrakło nieco zimnej krwi.
Dobry mecz w wykonaniu Techformu. Mimo ostatniego miejsca LKS-u nie był on łatwym przeciwnikiem. Cieszą 3 pkt zdobyte przez Orła, tym samym przerwał on miesięczną bessę. Do zakończenia pozostały jescze 3 kolejki, najważniejsze żeby w każdym meczu grać na całego o komplet!

Dodał: lukas’88


27.05.2011

Bez punktów z Boguchwały! 

Izolator II Boguchwała – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 2:0 (2:0)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała(68′ Kołodziej), Warzybok, Kuduk – Marut, Gnatek(50′ Marciniak), Drozd, Rzeszutek – Krasoń (73’Frączek), Gap

Widzów: 40

Dodał: david


22.05.2011

Bez bramek, ale nie bez emocji! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Resovia II Rz-ów 0:0

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło(85 Marciniak), Kuduk – Marut, Gap, Gnatek(46′ Krasoń), Drozd, Rzeszutek – Frączek(73′ Warzybok)

Widzów: 300

Orzeł w niedzielne popołudnie miał nieałatwą przeprawę z liderującymi rezerwami Resovii Rzeszów. Zawodnicy z Rzeszowa mimo zapewnionego awansu nie zamierzali stać i przyglądać się poczynaniom naszych piłkarzy. To właśnie goście pierwsi stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, jednak albo brakowało precyzji albo kunsztem bramkarskim wykazywał się Rafał Bąk. Techniczna gra przyjezdnych, długie utrzymywanie się przy piłce nie pozwalała rozwinąć skrzydeł gospodarzom. W dodatku zawodnicy Techformu nie potrafili skonstrułować składnej akcji. Pierwsze zagrożenie ze strony Orła to groźny strzał z dystansu Pomykały. Dobrze zapowiadała się akcja z 34 minuty meczu, kiedy to ładnym rajdem z prawej strony popisał się Bartłomiej Drozd, odegrał do wychodzšcego Gapa, jednak strzał Piotrka był zdecydowanie za słaby dla golkipera przyjezdnych. Pod koniec pierwszej połowy zawodnicy Orła wyprowadzili jeszcze jedną groźnš akcję. Ponownie z prawej strony Drozd, jedyny wyróżniający się zawodnik Orła w pierwszej połowie, zmylił dwóch rywali i mocno po ziemi odegrał na piąty metr, niestety natychmiastowy strzał Gapa instynktownie wybronił bramkarz.
Druga połowa była nieco wolniejsza, ale to Orzeł był stroną przeważającą. Dużo kontrowersji wzbudzała postawa sędziego liniowego, który kilkakrotnie w dość spornej sytuacji wskazywał na pozycję spaloną naszych zawodników. Nie odebrało to jednak animuszu naszym piłkarzom. Dwie dobre akcje, które defensorzy Resovii przerywali tuż przed własnym polem karnym mogły zakończyć się golem, jednak za pierwszym razem Gap przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką, zaś za drugim razem strzał Maruta w długi róg wyśmienicie wybronił bramkarz. Nasi zawodnicy ożywili się nieco w 80 minucie meczu, kiedy to obrońca Resovii ujrzał czerwony kartonik (za drugą żółtą) za faul na Piotrku Gapie. Niestety mimo walki do końca nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.
Pomimo remisu gra piłkarzy Techformu wyglądała zdecydowanie lepiej niż w dwóch ostatnich potyczkach (z Koroną i Górnovią). Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy gorsze występy mają już za sobą i teraz będą szybować w góre tabeli.

Dodał: lukas’88


14.05.2011

Już trzecia porażka z rzędu!!!!!! 

Korona Rz-ów – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:0

Kolejna minimalna porażka Orła. Tworząc sporo akcji bramkowych nasi piłkarze nie wykorzystali ani jednej. Grając bez zaangażowania i woli walki nie można wygrać meczu. Jednocześnie nasuwa się pytanie ile Techform musi jeszcze przegrać meczów żeby zawodnicy wreszcie się przebudzili i zaczęli przykładać sie do rozgrywanych spotkań.

Dodał: lukas’88


09.05.2011

Zdjęcia z meczu z Górnem! 

W galerii seniorów została umieszczona fotorelacja z wczorajszego meczu z Górnovią.

Dodał: david


09.05.2011

Derby nie dla nas… 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Górnovia Górno 0:1 (0:1)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło, Kuduk – Marut, Rojcewicz, Drozd, Gnatek (76′ Krasoń) – Gap, Fraczek

Widzów: 400

Opisując mecz w jednym zdaniu można powiedzieć, że jedna akcja zadecydowała o wyniku spotkania. Mecz nie zachwycił, a ci którzy liczyli na niesamowity spektakl w wykonaniu obu jedenastek mogli się wielce rozczarować.
Przeciętne spotkanie dwóch najsilniejszych drużyn gminy Sokołów Młp. Obie ekipy zaczęły bardzo zachowawczo, rozgrywając piłkę głównie w środkowej strefie. Pierwsi groźną akcje wyprowadzili piłkarze Górnovii. Dokładne podanie do wybiegającego zawodnika Górnovii, który bez problemu poradził sobie z defensywą Orła strzelając precyzyjnie pod poprzeczkę obok interweniującego Bąka. Strata bramki podziałała orzeźwiająco na naszych zawodników. Jednak konstrułowane przez nich akcje konczyły się na defensywie Górna. Sześć minut po stracie gola przeciwnik mógł podwyższyć prowadznie gdyby nie pewna interwencja Piotra Pomykały. Obiecująco zapowiadała się akcja z 35 min meczu, Paweł Marut przejął piłkę w środku, szybko odegrał do Gapa, ten od razu przedłużył do Gnatka, który miekkim dośrodkowaniem obsłużył Mateusza Frączka, jednak sędzia zadecydował że nasz trener znajdował się na pozycji spalonej. Była to jedyna akcja godna wyróżnienia z pierwszej połowy. Niestety bez żadnego celnego strzału.
Druga część spotkania nie przyniosła jakieś istotnej zmiany w grze naszego zespołu. Nieudolnie wyprowadzane akcje nie zapowiadały szybkiej zmiany wyniku meczu. Pierwsza ciekawa i niebezpieczna akcja w wykonaniu zawodników Techformu zakończona celnym strzałem miała miejsce w 67 minucie. Kilkadziesiąt sekund później bliski zdobycia wyrównującej bramki był Piotr Gap, jednak jego strzał wylądował na słupku. Od tego momentu gospodarze przejęli inicjatywę, niestety nie potrafili udokumentować to bramką. Bliski zdobycia wyrównującego trafienia był Gap, jednak jego mocny strzał przeszedł obok lewego słupka. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem wyrównać mógł Piotr Pomykała jednak jego uderzenie głową padło prosto w ręce bramkarza.
Niestety do końca meczu kibice Orła licznie zgromadzeni na stadionie nie doczekali się choćby remisu. Na domiar złego Orzeł zanotował drugą z rzędu porażkę co napewno nie poprawi naszej sytuacji w ligowej tabeli.

Dodał: lukas’88


03.05.2011

Na tarczy z Grodziska! 

Grodziszczanka Grodzisko – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:0 (0:0)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło, Kuduk – Rojcewicz, Marut(41′ Fraczek), Rzeszutek, Drozd – Gnatek, Gap

Widzów: 300

Po raz kolejny potwierdziło się, że Orzeł w rundzie wiosennej gra w kratkę. Po dobrym meczu w kolejnym następuje obniżka formy i tak też było w dniu dzisiejszym. O ile do gry bloku defensywnego (poza golem dla gospodarzy) nie można mieć większych zastrzeżeń to zmarnowanie przynajmniej czterech stuprocentowych sytuacji pod bramką Woźniaka nie przynosi chluby naszym ofensywnym graczom. Grodziszczanka grała prostymi środkami z pominięciem drugiej linii. Zawodnicy Orła starali się bardziej pograć piłką, lecz w ich poczynaniach było dużo niedokładności, przez co często tracili piłkę przed szesnastką rywala. Jedyny gol w meczu padł po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i celnym strzale głową Czerwonki. Już w najbliższą niedzielę naszych zawodników czeka prestiżowy pojedynek z Górnovią Górno. Oby tem razem Orzeł był skuteczny w obronie, a także w ataku, a kibice z Wólki cieszyli się z 3 punktów.

Dodał: david


02.05.2011

Wtorkowy wyjazd do Grodziska! 

Grodziszczanka Grodzisko – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.

3 maja godz. 16.00

W jutrzejsze popołudnie Techform Orzeł zmierzy się na wyjeździe z Grodziszczanką. Nasz najbliższy przeciwnik z dorobkiem 27 punktów zajmuje aktualnie 11 lokatę. Miejscowi rundę wiosenną rozpoczęli od porażki na własnym boisku z rezerwami Izolatora 2:3. Zespół z Grodziska prezentuje się przeciętnie, ich aktualny bilans rundy wiosennej to 2-1-3, przy 10 strzelonych i 12 straconych golach. Jednak nadal sš bardzo nieprzewidywalni i groźni u siebie, chociaż skuteczniejsi na wyjazdach zdobywając do tej pory 17 z 27 punktów.
Napewno 3-cio majowe spotkanie nie będzie spacerkiem dla naszego zespołu. Dotychczasowe konfrontacje obu ekip konczyły się bezbramkowymi remisami. Jednakże dobrze zmotywowany i skoncentrowany zespół Orła niejednokrotnie udowaniał, że żaden przeciwnik mu nie straszny.

Dodał: lukas’88


30.04.2011

Dynów na kolanach! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Dynovia Dynów 2-0 (0-0)

Paweł Marut (62′)
Piotr Gap (82′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Rojcewicz, Kuduk – Marut, Rzeszutek(85′ Krasoń), Drozd, Gnatek – Gap(87′ Kołodziej), Fraczek (83 Marciniak’)

Widzów: 180

Orzeł po zaciętym meczu pokonał Dynovię 2:0. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnego gola. Na drugie 45 minut zawodnicy Orła wyszli bardziej zmotywowani od gości co przyniosło pożądane efekty. Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał Paweł Marut. Na 2:0 podwyższył Piotra Gap i niepokonana w tej rundzie Dynovia wróciła do domu bez żadnego dorobku punktowego. Już we wtorek nasi zawodnicy zmierzą się na wyjeździe z Grodziszczanką.

Dodał: david


28.04.2011

Ciekawy mecz z Dynovią

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Dynovia Dynów

30 kwiecień (sobota)
Godz. 16:00

W najbliższą sobotę Orzeł będzie podejmował na własnym stadionie Dynovie Dynów. W rundzie jesiennej nasza drużyna pokonała Dynovię 1:2, po dwóch golach nieobecnego już w Techformie Mirosława Nowaka. W ubiegłym sezonie na własnym terenie również bylismy lepsi od gości, wygrywając 1:0 po ładnym trafieniu Dawida Gnatka. Ostatnie korzystne wyniki w rywalizacji z Dynovią na pewno cieszą, aczkolwiek w obecnej rundzie ekipa byłego już trenera przyjezdnych Pawła Gieruli, a obecnie Krzysztofa Majdy spisuje sie znakomicie i po pięciu meczach rundy rewanżowej ma na swoim koncie komplet punktów. Na domiar złego w sobotnim pojedynku Orzeł najprawdopodobniej będzie musiał radzić sobie bez trzech podstawowych zawodników. Oprócz pauzującego za żółte kartki Dariusza Kręcidło, nie pewny jest również występ Piotra Gapa oraz Michała Warzyboka. Tak, więc szanse gry od pierwszych minut dostaną zapewne dotychczasowi zmiennicy, którzy będą mieć wyśmienitą okazję zaprezentować się z dobrej strony trenerowi i na dłużej zagościć w pierwszej jedenastce. Jednego możemy być pewni, emocji na stadionie w Wólce Niedźwiedzkiej w sobotnie popołudnie nie zabraknie, dlatego też gorąco zapraszamy Kibiców o liczne przybycie na to widowisko.

Dodał: david


23.04.2011

Bez goli w Rakszawie! 

Włókniarz Rakszawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 0-0

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło, Warzybok (78 Drozd) – Kuduk, Rzeszutek, Rojcewicz, Marut – Gap, Gnatek

Widzów: 300

Licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Rakszawie byli świadkami kiepskiego widowiska, w którym nie padła żadna bramka. W naszej drużynie zabrakło przede wszystkim woli walki, która tydzień temu poprowadziła nas do zwycięstwa nad Błażowianką. Gra toczyła się głównie w środku pola, a próby akcji ofensywnych kończyły sie niedokładnymi podaniami przez szesnastką rywala. W pierwszych 45 minutach na uwagę zasługują tylko dwie sytuacje. Pierwsza to strzał Paszkowskiego świetnie wybroniony przez Rafała Bąka. Druga zaś do ładna dwójkowa wymiana piłki pomiędzy Gapem i Gnatkiem, zakończona jednak słabym strzałem Pawła Maruta w środek bramki gospodarzy. Druga odsłona meczu również nie należała do porywających. Na domiar złego do niskiego poziomu prezentowanego przez zawodników obu drużyn dostosował się sędzia główny. Jak to często się zdarza na boiskach okręgówki chciał być najważniejszy na boisku i w 67 minucie ukarał zawodnika Włókniarza wątpliwą drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. Kilka minut później chcąc się zrewanżować za wcześniejszy błąd, „naprawił” go kolejnym. Tym razem wyrzucając z boiska Dariusza Kręcidło za rzekome wymuszenie rzutu wolnego. W szeregach gospodarzy dobrze spisywali się doświadczony Kus i Sobuś. Ten drugi był najbliżej pokonania Bąka w drugiej połowie, lecz nasz bramkarz podobnie jak przy strzale Paszkowskiego spisał się bez zarzutów i sparował futbolówkę na rzut rożny. W samej końcówce spotkania Dawid Gnatek mógł zapewnić 3 pkt. dla Orła. „Komar” minął w polu karnym miejscowych trzech obrońców i oddał silny strzał na bramkę Włókniarza. Piłka niestety trafiła wprost w bramkarza z Rakszawy, który skutecznie wybił ją do przodu ratując tym samym jeden punkt gospodarzom. W kolejnym meczu Techform zmierzy się na własnym stadionie z Dynovią Dynów, na który już teraz serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia z meczu w galerii seniorów.

Dodał: david


20.04.2011

W Wielką Sobotę w Rakszawie!

Włókniarz Rakszawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.

23 kwiecień (sobota)
Godz. 11:00

Wszystkich Kibiców Orła zachęcamy do licznego wyjazdu no to spotkanie i dopingowania naszej drużyny!

Dodał: david


10.04.2011 17.04.2011

Zasłużone zwycięstwo Orła!! 

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Błażowianka Błażowa 3:2 (1:1)

Piotr Gap (13′)
Jerzy Rzeszutek (56′)
Piotr Gap (78′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło, Warzybok – Kuduk, Rzeszutek (90′ Frączek), Rojcewicz, Marut – Gap(90′ Kołodziej), Gnatek(87′ Drozd)

Dodał: lukas’88


10.04.2011

Druga przegrana z rzędu!

ŁKS Łańcut – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 2:0 (0:0)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Kręcidło, Warzybok – Rojcewicz, Rzeszutek, Marut, Drozd, (82 Krasoń) – Frączek, Gnatek

Dodał: david


02.04.2011

Niewykorzystane okazje się mszczą…

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Stal II Rz-ów 1:2 (1:0)

Jerzy Rzeszutek (10′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło, Warzybok (90 Krasoń) – Kuduk, Rzeszutek, Rojcewicz, Marut (72 Drozd) – Frączek, Gnatek

Orzeł po raz kolejny nie zdołał ugrać choćby 1 pkt. w potyczce z rezerwami Stali Rzeszów. Od 10 minuty prowadziliśmy po golu doświadczonego Rzeszutka, który po tym trafieniu jest najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej drużynie w obecnym sezonie. Decydujące o zwycięstwie gole gości wpadły w ciagu dwóch minut. Stal II grała zdecydowanie lepiej „piłką” od naszego zespołu. Naszym sposobem na pokonanie przyjezdnych miały być szybkie kontry i ambitna gra. I kto wie czy ta taktyka nie przyniosłaby pożądanego skutku gdyby skuteczność naszych napastników w tym pojedynku była lepsza, a tak po dwóch meczach rundy wiosennej mamy na koncie jedno zwycięstwo i dzisiejszą przegraną.

Dodał: david


26.03.2011

Udany początek rundy wiosennej!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Sawa Sonina 2:0 (2:0)

Mateusz Frączek (15′)
Jerzy Rzeszutek (41′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Partyka, Pomykała, Kręcidło, Warzybok – Kuduk, Rzeszutek (82 Krasoń), Rojcewicz, Marut – Frączek(70 Drozd), Gnatek(90+3 Goch)

Dodał: lukas’88


22.03.2011

Podsumowanie okresu przygotowawczego!

Już w najbliższy weekend wznowi rozgrywki rzeszowska „okręgówka”.
Do rundy wiosennej Orzeł przygotowywał się od 17 stycznia. Nasza drużyna rozegrała w tym czasie dziewięć sparingów. Siedem z nich zakończyło się zwycięstwem Techformu, natomiast dwa kończyły się niekorzystnym rezultatem dla naszego klubu.
W trakcie przerwy zimowej doszło również do roszad personalnych w naszej drużynie. Do klubu dołączyli: Michał Partyka – obrońca, poprzednio Górnovia Górno, Dariusz Goch – obrońca, były zawodnik młodzieżowych drużyn Resovii Rzeszów, Artur Grabarz – bramkarz, ostatnio KS Stobierna. Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy w naszym klubie! W rundzie wiosennej w składzie Orła a nie zobaczymy następujących graczy: Mirosław Nowak (Start Brzóza Stadnicka), Łukasz Kida (LKS Łętownia), Krzysztof Kozak(Sokół Sokołów Młp.), Arkadiusz Szylar (Pogórze Husów – wypożyczenie na pół roku). Definitywnie do Pogoni Leżajsk odszedł również Mariusz Woś. Wszystkim byłym piłkarzom Techformu bardzo dziękujemy za wysiłek pozostawiony na boisku w walce o dobry wynik dla naszego klubu.

Dodał: david


22.03.2011

Sparingi!

Azalia Brzóza Królewska – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 0:4

Unia Nowa Sarzyna (Juniorzy) – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:4

Dodał: david


05.03.2011

Sparingi!

KS Stobierna – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 2:3

ŁKS Łańcut – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – odwołany

Start Brzóza Stadnicka – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:3

Dodał: david


20.02.2011

Sparing z Brzóza Stadnicką

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Start Brzóza Stadnicka 3:4

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Pomykała, Marciniak, Partyka, Kręcidł – Rojcewicz, Kowalski, Drozd, Marut – Frączek, Kuna

Orzeł przegrał u siebie ze Startem Brzóza Stadnicka 3:4. Gola dla naszego zespołu strzelili Mateusz Frączek na 1:2, Piotr Pomykała na 2:2 oraz Michał Partyka na 3:2. Była to trzecia przegrana Techformu w okresie przygotowawczym.

Dodał: david


16.02.2011

Pogoń lepsza o jedna bramke

Pogoń Leżajsk – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 2:1

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Pomykała, Rzeszutek, Partyka, Warzybok – Kręcidło, Krasoń, Drozd, Marut – Frączek, Gap

W dzisiejszym spotkaniu Orzeł przegrał na wyjeździe z Pogonią Leżask 2:1. Gola dla naszego zespołu strzelił Mateusz Frączek. Biorąc pod uwage, że w naszym skladzie z różnych powodów zabrakło dzisiaj m. in. Rafała Bąk, Piotra Kuduka, Arkadiusza Szylara, Wojciecha Rojcewicza i Dawid Gnatka wynikiem na pewno nie można się martwić. Kolejnym sparingpartnerem Orła będzie drużyna Startu Brzóza Stadnicka.

Dodał: david


13.02.2011

Wygrana z Włókniarzem!

Włókniarz Rakszawa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 0:3

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Marciniak, Pomykała, Partyka, Kręcidło – Rojcewicz, Krasoń, Rzeszutek, Marut – Frączek, Gnatek

W rozegranym wczoraj meczu na stadionie w Wydrzu Orzeł pokonał Włókniarza Rakszawa 0:3. Bramki dla naszego zespołu strzelili – Mateusz Frączek, Dawid Gnatek oraz Michał Partyka. Ozdobą meczu był gol na 0:3 strzelony przez Michała z ok 25 m. Było to trzecie zwycięstwo Techformu w okresie przygotowawczym.

Dodał: david


05.02.2011

Trzeci sparing za nami

Arka Albigowa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 0:4

TECHFORM Orzeł: Grabarz – Kuduk, Pomykała, Partyka, Warzybok – Rojcewicz, Krasoń, Drozd, Marut – Frączek, Gap

Bez Rafała Bąka, Dariusza Kręcidło, Dawida Gnatka, Jerzego Rzeszutka oraz Mirosława Nowaka (na wiosnę nie zobaczymy go już w naszym klubie z powodu braku czasu na trenowanie) Orzeł pokonał na wyjeździe Arkę Albigowa 0:4. Gole dla naszej drużyny strzelili: Mateusz Frączek – dwie i Piotr Gap – dwie. W kolejnym sparingu Orzeł zmierzy się z Włókniarzem Rakszawa.

Dodał: david


01.02.2011

Wznowienie rozgrywek pod koniec marca!

Jak informuje strona PZPN Podokręg Rzeszów rozgrywki ligowe w klasie okręgowej zostaną wznowione w dniach 26/27 marzec. Runda wiosenna potrwa niespełna trzy miesiące i zakończy się 22/23 czerwca. Przypomnijmy, że pierwszy mecz rundy rewanżowej Orzeł rozegra u siebie z Sawą Sonina, a ligę zakończy na wyjeździe w Tyczynie.

Dodał: david


29.01.2011

Pierwsza wygrana w tym roku!!!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Sokół Sokołów Młp. 4:0

TECHFORM Orzeł: Kołodziej – Kuduk, Pomykała, Marciniak, Partyka – Rzeszutek, Kręcidło, Krasoń, Rojcewicz – Frączek, Gnatek

W dniu dzisiejszym Orzeł pewnie pokonał u siebie zespół z Sokołowa. Bohaterem meczu był strzelec wszystkich goli Dawid Gnatek. Po raz kolejny trener Orła nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników. Miejmy nadzieję, że w kolejnym sparingu, a wcześniej w treningach ta niekorzystna sytuacje się zmieni, ponieważ tylko w ten sposób drużyna może się solidnie przygotować do rundy rewanżowej.

Dodał: david


05.01.2011

Michał Partyka zawodnikiem Orła!!

Do drużyny Orła w przerwie zimowej dołączył 25 letni obrońca Michał Partyka. Rozmowy o przyjściu Michała do naszego klubu były prowadzone już w listopadzie i w grudniu ubiegłego roku, jednak dopiero wczoraj dotarły do nas wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji Michała w Techformie. Były kapitan Górnovii może występować na wszystkich pozycjach w defensywie. Jego walorami są na pewno dobre warunki fizyce, a także doświadczenie na V-to ligowych boiskach, które nabył grając w Górnie. Ma za sobą również występy w IV lidze. Zadaniem „Miśka” w naszym klubie będzie zastąpienie na boku obrony wyjeżdżającego za granicę Łukasza Kidę, a także utrzymanie w dalszym ciągu dużej rywalizacji o miejsce w pierwszej jedenastce Orła w bloku defensywnym.
Witamy Michał w Techformie!!!

Dodał: david


22.01.2011

Pierwszy mecz w 2011 roku!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Victoria Łukowa 1:3

TECHFORM Orzeł: Bramkarz z Nowej Sarzyny – Kuduk, Pomykała, Marciniak, Kołodziej – Rzeszutek, Kręcidło, Frączek, Gap – Kuna, Gnatek

W pierwszym meczu kontrolnym w tym roku nasza drużyna nie miał większych szans z rywalem z Łukowej. Orzeł do meczu przystąpił bez kilku podstawowych zawodników, którzy w większości zmagają sie z chorobami. Szanse gry otrzymali młodzi zawodnicy naszego klubu i na pewno można uznać to na plus mimo niekorzystnego wyniku. Jedynego gola dla naszego zespołu strzelił Dawid Gnatek.

Dodał: david


05.01.2011

Start przygotowań coraz bliżej!

Kończy się powoli zimowa przerwa dla zawodników naszego klubu. Pierwszy trening w Nowym Roku zaplanowany jest na 17 stycznia i odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej. W okresie przygotowawczym oprócz wspomnianej hali sportowej gracze Orła do rundy wiosennej będą się przygotowywać na stadionie KS Orzeł, a także w terenie.

Dodał: david


29.11.2010

Podsumowanie rundy jesiennej!!!

Piłkarska jesień na boiskach ligi okręgowej już dawno za nami. Najwyższy czas na podsumowanie zmagań naszego zespołu z rundy jesiennej.
Wszyscy kibice pamiętają jak fatalnie Techform rozpoczął runde jesienną. Po 4 pierszych kolejkach Orzeł zdobył zaledwie punkt i znajdował się na samym dole ligowej tabeli. Przełom nastąpił w wyjazdowym meczu z Dynowem(1:2). Pierwsze zwycięstwo poprawiło nie tylko nastroje w zespole, ale i również styl gry. Niestety dobra postawa na boisku nie przekładała się na wynik końcowy. Po wyczerpaniu limitu pecha Orzeł zaczął w końcu wygrywać i piąć się w górę tabeli. Orzeł sześciokrotnie schodził z boiska w roli zwycięzcy: z Dynovią (1:2), Koroną (3:0), Izolatorem II (3:0), czy na zakończenie ze Strugiem Tyczyn (2:0), oraz zdecydowane wygrywając z beniaminkami z Trzebowniska (8:0!!) i Łąki (1:3). Cenne 4 remisy m.in z ŁKS Łańcut (2:2), Grodziszaczanką (1:1), Błażowianką (1:1) i z wiceliderem z Dąbrówek (1:1) dołożyły 4 pkt do 18 punktowej zdobyczy za 6 zwycięstw, co dało w sumie 22 pkt, dzięki czemu Orzeł po 15 rozegranych meczach znlazł się na 6 miejscu w tabeli. Gdyby nie kompromitująca porażka z Włókniarzem Rakszawa (1:4), Orzeł byłby niepokonany na własnym boisku.
Podsumowując, Orzeł w 15 meczach wygrywał 6 razy (4 dom, 2 wyjazd), 4 razy dzieląc się punktami z przeciwnikiem (2 dom, 2 wyjazd), oraz 5-krotnie uznając wyższość rywala (1 dom, 4 wyjazd). W porównaniu z jesienią 2009 Techform ustrzelił zdecydowanie więcej bramek, bo aż 29 (20 dom, 9 wyjazd) przy 19 (7 dom, 12 wyjazd) straconych golach (jesień 2009 16-12).
Mimo 22 pkt i 6 miejsca w tabeli piłkarze Techformu nie powinni czuć się zbyt pewnie. Lokaty między 4-10 dzieli niewielka liczba punktów dlatego nawet małe potknięcie wykorzystane przez przeciwników może nas zrzucić w dól tabeli. Najważniejsze by dobrze przepracować okres przygotowawczy i w rundzie rewanżowej nie popełniać już błędów z jesieni.

Dodał: lukas’88


22.10.2010

Jeszcze raz Orzeł – Strug!

W poniższym linku znajduje się fotorelacja z wczorajszego meczu ze Strugiem Tyczyn. Zapraszam do przeglądania.

Fotorelacja

Dodał: david


7.11.2010

Zwycięski Orzeł na zakończenie rundy!!!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Strug Tyczyn 2:0 (0:0)

Piotr Gap (53′)
Micha Warzybok (79′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kida, Pomykała, Kręcidło, Nowak – Rzeszutek(70′ Kuduk), Warzybok(88′ Krasoń), Rojcewicz, Szylar – Gap, Gnatek(80′ Drozd)

Niedzielny mecz na stadionie Orła był bardzo wyrównanym i emocjonującym widowiskiem. Obie jedenastki chciały udanie zakończyć runde jesienną, jednak to Techform zdobył załużone 3 pkt…

Więcej

Wkrótce fotorelacja z meczu i video z bramki Piotra Gapa…

Dodał: lukas’88


24.10.2010

Ostatnia kolejka rundy jesiennej!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Strug Tyczyn

7 listopad (niedziela)
Godz. 14:00

W ostatnim meczu tej rundy, Orzeł zmierzy się na własnym stadionie ze Strugiem Tyczyn. Nasz niedzielny przeciwnik po 14-tu kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Orzeł do tyczynian traci 5 pkt., co plasuje go na ósmej pozycji. W poprzednim sezonie nasza drużyna dwukrotnie pokonała Strug. Na wyjeździe Orzeł pokonał gospodarzy 1:2, natomiast w Wólce padł wynik 2:0. Miejmy nadzieję, że i tym razem nasza drużyna okaże się lepsza i w dobrym stylu zakończy zmagania ligowe w tym roku.

Dodał: lukas’88


30.10.2010

Remis z CCC!

CCC Dąbrówki – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:1 (0:1)

Jerzy Rzeszutek (28′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kida, Pomykała, Kręcidło, Nowak – Rzeszutek(64′ Kuduk), Marut(90 Frączek), Rojcewicz, Szylar – Gap(80′ Drozd), Gnatek (88′ Krasoń)

Orzeł na wyjeździe zremisował z CCC 1:1. Prowadzenie dla naszej drużyny w pierwszej połowie spotkania uzyskał Jerzy Rzeszutek. Asystę przy tej bramce zaliczył Mirosław Nowak. CCC mogło wyrównać na początku drugiej części meczu. Silny strzał A. Babki z rzutu wolnego fenomenalnie obronił jednak Rafał Bąk. W 77 minucie Orzeł powinien podwyższyć prowadzenie, lecz sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie wykorzystał Piotr Gap. W ostatniej akcji meczu (93 minuta) gospodarze strzelili wyrównującego gola. Strzał dający remis gospodarzom poprzedziła ewidentna ręka zawodnika miejscowych, jednak ku zdziwieniu wszystkich na stadionie sędzia nie odgwizdał tego przewinienia a chwilę po tym błędzie arbitra było już 1:1…

Dodał: david


24.10.2010

Sobotni sprawdzian z wiceliderem.

CCC Dąbrówki – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.

30 październik (sobota)

W sobotnie popołudnie zespół Orła czeka wyjazdowe spotkanie z aktualnym wiceliderem z Dąbrówek. Przeciwnik Techformu nie prezentuje ostatnio najwyższej formy, ale nadal jest bardzo wymagającym przeciwnikiem. Świadczy o tym pozycja klubu z Dąbrówek w ligowej tabeli, ale także liczba zdobytych bramek na własnym boisku (15). Pondto drużyna CCC przed własną publicznością dwukrotnie schodziła z boiska pokonana. Orzeł powinien powalczyć o dobry wynik na trudnym terenie i podtrzymać zwycięską passe.

Dodał: lukas’88


22.10.2010

Fotorelacja z meczu z Trzebowniskiem!

Zapraszam do przeglądnięcia galerii zdjęć z wczorajszego meczu
Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka – LKS Trzebownisko.

Galeria

Dodał: david


24.10.2010

Pogrom beniaminka!!!!!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – LKS Trzebownisko 8:0 (3:0)

Dawid Gnatek (2′)
Jerzy Rzeszutek (16′)
 Dawid Gnatek(32′)
 sam. (52′)
 Dawid Gnatek(54′)
 Dawid Gnatek(78′)
 Mateusz Frączek(85′)
 Mirosław Nowak(90’+3′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kida, Pomykała, Kręcidło(80′ M.Frączek), Nowak – Rzeszutek(61′ Drozd), Rojcewicz(72′ Krasoń), Warzybok(65′ Kołodziej), Szylar – Marut(87′ Krasoń), Gnatek

Dodał: lukas’88


22.10.2010

Kolejny z beniaminków naszym rywalem!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – LKS Trzebownisko

24 październik (niedziela)
Godz. 15:00

W dotychczasowej historii oba kluby spotkały się dwukrotnie. W sezonie 2008/2009 Orzeł u siebie pokonał LKS 3:0 po dwóch golach Grzegorza Sroki i jednym Mateusza Frączka. W rundzie rewanżowej nasza drużyna po raz drugi okazała się lepsza od rywala tym razem deklasując LKS na wyjeździe 2:5, a bramki w tamtym meczu strzelali: Grzegorz Sroka – dwie, Mateusz Frączek, Piotr Pomykała i Tomasz Bigas. Miejmy nadzieję, że i tym razem Orzeł okaże się lepszy do przeciwnika i 3 pkt. pozostaną w Wólce!

Dodał: david


16.10.2010

Kolejne zwycięstwo!

LKS Łąka – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:3 (0:2)

Paweł Marut (10′)
Jerzy Rzeszutek (34′)
Dawid Gnatek (53′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kida, Pomykała, Kręcidło, Nowak – Rzeszutek(61′ Warzybok), Marut, Rojcewicz, Szylar – Gap(87′ Krasoń), Gnatek (78′ Drozd)

Orzeł pewnie pokonał na wyjeździe beniaminka z Łąki 1:3. Wynik meczu w 10 minucie otworzył Paweł Marut. Na 0:2 strzałem głową podwyższył Jerzy Rzeszutek po dośrodkowaniu Arkadiusza Szylara. Jeszcze w pierwszych 45 minutach pojedynku gospodarze mieli doskonałą okazje do strzelenia bramki kontaktowej. Rafał Bąk faulował w naszym polu karnym napastnika miejscowych i sędzia odgwizdał rzut karny. Na szczęście Rafał zachował do końca zimną krew, wyczekał przeciwnika i skutecznie obronił jego strzał. Druga połowa podobnie jak pierwsza dobrze zaczęła się dla naszego klubu. Dawid Gnatek przejął piłkę w okolicach środka boiska i po szybkim rajdzie z piłką ładną „podcinką” strzelił trzeciego gola dla Orła. W 63 minucie po błędzie naszej defensywy wpadła bramka dla LKS-u. Chwilę później powinno być już 2:3, lecz niewiadomo dlaczego znajdujący się na pozycji spalonej zawodnik miejscowych dobił zmierzejącą do naszej bramki futbolówkę, a sędzia odgwizdał słusznego spalonego. W końcówce meczu arbiter zawodów powinien podyktować rzut karny po faulu na Piotrze Gapie. Niestety tego nie czyni a na domiar złego ukarał Piotrka żółtą kartką, która eliminuje go z kolejnego spotkania. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i Techform pokonał w Łące LKS 1:3.

Dodał: david


09.10.2010

Zasłużone zwycięstwo z Izolatorem II!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Izolator II Boguchwała 3:0 (2:0)

Dawid Gnatek (37′)
Jerzy Rzeszutek (43′)
Piotr Gap (78′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Kręcidło, Nowak – Rzeszutek(72′ Warzybok), Marut(90+2 M.Frączek), Rojcewicz, Szylar – Gap(80′ Krasoń), Gnatek (75′ Drozd)

Dodał: lukas’88


08.10.2010

Z Izolatorem II w sobotę!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Izolator II Boguchwała

09 październik (sobota)
Godz. 15:30

Dodał: david


06.10.2010

Przegrywamy z Pogonią po dogrywce

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Pogoń Leżajsk 2:4 dog. 2:2 (2:1)

Mirosław Nowak 
Piotr Gap

Orzeł po emocjonującym meczu przegrał po dogrywce u siebie z Pogonią Leżajsk 2:4. Przegrana ta oznacza dla nas pożegnanie się z rozgrywkami pucharowymi w tym roku.
Najbliższy mecz Orzeł rozegra na własnym stadionie z Izolatorem II Boguchwała w ramach 11 kolejki o Mistrzostwo V ligi. Początek spotkania w sobotę o godz. 15:30. Zapraszamy!

Dodał: david


03.10.2010

Minimalna porażka z Resovią II. 

CWKS Resovia II Rzeszów – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:0 (1:0)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Kręcidło, Kida – Gap, Gnatek, Marut, Szylar – M.Frączek(60′ Rzeszutek), Drozd(80′ Krasoń)

Dodał: lukas’88


01.10.2010

Stal II, Korona, czas na Resovie II Rz-ów. .

Resovia II Rzeszów – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.

W niedzielę Techform Orzeł zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Resovii Rzeszów. Aktualny lider rzeszowskiej okręgowej klasy rozgrywkowej prezentuje się wyśmienicie. Po 9 rozegranych kolejkach Resovia II przegrała tylko raz z Sawą w Soninie 2:1, by w środowym meczu zaległej 5 kolejki rozjechać LKS Łąke 1:9. Do tej pory tegoroczny beniaminek zainkasował 24 pkt, zdobywając 30, a tracąc 5 bramek, pewnie prowadząc w tabeli. Orzeł już w meczu ze Stalą II pokazał, iż nie straszne mu rezerwy wspomagane piłkarzami pierwszego składu, dlatego możemy spodziewać się sporych emocji i liczyć po cichu na wywiezienie z Rzeszowa dobrego wyniku.

3 październik (niedziela)
godz 11.00

Dodał: lukas’88


28.09.2010

Pary II rundy Pucharu Polski. Pogoń po raz drugi.

Rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski podokręgów Rzeszów – Dębica…

Dodał: lukas’88


26.09.2010

Pewne 3 pkt z Koroną!!!!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Korona Rzeszów 3:0 (1:0)

Piotr Gap (45′)
Piotr Pomykała (58′)
Mariusz Krasoń (90′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Kręcidło, Nowak – Rzeszutek (68 Szylar), Rojcewicz (85′ Krasoń), Marut(90’+2 Kuna), Kida – Gap, Gnatek,

Zawodnicy Orła rozegrali bardzo dobre 90 minut w meczu z rzeszowską Koroną. Mimo że gra nie układała się od pierwszych minut, to zawodnikom należą się słowa uznania i pochwały nie tylko za końcowy rezultat, ale też za styl w jakim go osiągnęli….

Dodał: lukas’88


22.09.2010

Remis w Błażowej!

Błażowianka Błażowa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:1 (1:0)

Piotr Gap (71 – karny)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kida (90 Mikołajczyk), Pomykała, Kręcidło, Nowak – Rzeszutek (60 Frączek), Rojcewicz (68 Drozd), Gnatek, Marut, Szylar – Gap

Gospodarze obieli prowadzenie już w 3 minucie spotkania. Bramka ta niewątpliwie ustawiła przebieg dzisiejszego meczu. W kolejnych minutach Orzeł próbował odrobić straty, natomiast gospodarze ograniczali się do grania długich piłek w kierunku Kruczka. Nasza drużyna dopięła swego w 71 minucie. Faulowany w polu karnym miejscowych był Piotra Gap. Jedenastkę na gola zamienił sam poszkodowany, strzelając swojego pierwszego gola w barwach Techformu w pojedynkach ligowych. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, mimo, że zawodnik Błażowianki w 90 minucie ładnie uderzył z rzutu wolnego, lecz trafił tylko w słupek. Kolejny mecz Orzeł rozegra na własnym stadionie z Koroną Rzeszów.

Dodał: david


19.09.2010

Pechowa porażka w derbach!!!

Górnovia Gorno – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:0 (1:0)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Kręcidło, Nowak – Ł.Kida(80′ Rzeszutek), Rojcewicz, Gnatek, Marut(75′ M.Fršczek), Szylar – Gap

Dodał: lukas’88


17.09.2010

Czas na derby!!!

Górnovia Gorno – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź.

19 wrzesień (niedziela)
Godz. 17:00

Zbiórka kibiców na stadionie o godz. 16:15!!! Wyjazd samochodami.

Dodał: david


15.09.2010

Remis na własne życzenie

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:1 (0:0)

Gol samobójczy (48′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Nowak, Kręcidło – Rzeszutek (63 Kida), Rojcewicz (82 Drozd), Gnatek, Marut (70 Warzybok), Szylar – Gap

Widzów: 100

Po zwycięstwie w Dynowie kibice Orła po cichu liczyli na kolejne 3 pkt.. Mecz z zawsze groźną Grodziszczanką od pierwszych minut był bardzo wyrównany z małą liczbą sytuacji podbramkowych. Pierwsze 45 minut spotkania nie przyniosły żadnego gola. Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze. Z lewej strony dośrodkował Arkadiusz Szylar, a naciskany przez Piotra Gapa obrońca z Grodziska popełnił błąd i trafił do własnej siatki. Orzeł z prowadzanie cieszył sie do 67 minuty. Wtedy to goście wyrównali po zamieszaniu pod bramką Rafała Bąka. W 78 Orzeł miał doskonałą okazje na obięcie po raz drugi w tym meczu prowadzenia. Sędzia główny spotkania dopatrzył się zagrania ręką defensora przyjezdnych i odgwizdał „jedenastkę”. Do piłki ustawionej na wapnie podszedł Mirosław Nowak. Niestety jego zamiary przeczytał golkiper Grodziszczanki niedopuszczając do utraty gola. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Już w najbliższą niedzielę nasz zespół czeka derbowa potyczka z Górnovią. Początek meczu w Górnie o godz. 17:00. O 16:15 na stadionie w Wólce zbierają się kibice chętni dopingować naszą drużynę w tym prestiżowym meczu!!!

Dodał: david


14.09.2010

Powtórzyć wynik z PP!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Grodziszczanka Grodzisko Dolne

15 wrzesień (środa)
Godz. 16:30

Dodał: david


12.09.2010

Pierwsze zwycięstwo w lidze!

Dynovia Dynów – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:2 (0:2)

Mirosław Nowak (9′-k)
Mirosław Nowak (27′-k)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Nowak, Kręcidło – Rzeszutek, Rojcewicz, Gnatek, Marut, Szylar – Gap

Dodał: lukas’88


08.09.2010

Wygrana w PP!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:0 (1:0)

Piotr Gap (27′)
Piotr Pomykała (63′)
Mateusz Frączek (78′)
Mariusz Krasoń (85′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Nowak(46′ Warzybok), Kręcidło – Rzeszutek, Rojcewicz, Gnatek(73′ Drozd)), Szylar(46′ Marut) – Frączek, Gap(79′ Kranoń)

Dodał: david


05.09.2010

Sromotna porażka z Rakszawą!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Włókniarz Rakszawa 1:4 (0:2)

Jerzy Rzeszutek (64′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Nowak, Kida(62′ J. Rzeszutek) – Drozd(54′ Rojcewicz), Gnatek(68′ Kuna), Warzybok, Szylar – Marut(78′ Mikołajczyk), Gap

Dodał: lukas’88


03.09.2010

Ważny mecz z Włókniarzem!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Włókniarz Rakszawa

5 wrzesień (niedziela)
Godz. 15:00

Dodał: david


01.09.2010

Mecz odwołany!

Dzisiejszym mecz z Błażowianką Błażowa został odwołany z powodu obfitych opadów deszczu.

Dodał: david


29.08.2010

Pierwsze punkty Orła w lidze!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – ŁKS Łańcut 2:2 (1:1)

Paweł Marut (8′)
Mirosław Nowak (58′-k)

Początek meczu to przewaga Orła, którą juz w 8 min golem potwierdził Paweł Marut. Lewa strona, rajd z piłką Arkadiusza Szylara, po czym dokładnie dośrodkował w pole karne gości. Po pewnym strzale głową Pawła piłka znalazła się w siatce. Po tym golu Orzeł nieco zwolnił tempo. Gra się wyrównała i toczyła głównie w środku boiska. W ostatniej min pierwszej połowy Łancut doprowadzil do remisu. Gola dla przyjezdnych strzelił Walkowicz.
Drugą połowę ponownie dobrze rozpoczynają gospodarze. Po falulu na Łukaszu Kidzie sędzia dyktuje rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenestki okazał się Mirosław Nowak i Techform ponownie prowadzi. Gdy wydawało się, że Orzeł dowiezie korzystny wynik do końca goście ponownie doprowadzają do remisu. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska drugiego gola dla ŁKS-u strzela Frączek. Ostatecznie mecz kończy się podziałem pkt.
Obiektywnie patrząc jest to rezultat sprawiedliwy. Obie drużyny zasługiwały na zwycięstwo, jednakże podział pkt żadnej jedenastki nie skrzywdził.

Już w najbliższą Środę Orzeł zmierzy się na wyjeździe z Błażowianką o godz 17.

Dodał: lukas’88


27.08.2010

Orzeł wzmocnił ofensywę!

Piotr Gap od dziś jest zawodnikiem naszego klubu. Były piłkarz Unii Nowa Sarzyna na pewno będzie dużym wzmocnieniem naszej siły ofensywnej. Piotrek to bardzo utalentowany zawodnik. W przeszłości miał szansę gry na zapleczu ekstraklasy, jednak jego transfer do Heko Czermno nie doszedł do finalizacji. Najprawdopodobniej już w niedzielnym spotkaniu z ŁKS-em Łańcut „Gapik” zaprezentuje się naszym kibicom. Gol w debiucie? Czemu nie!

Dodał: david


22.08.2010

Porażka z „rezerwami” Stali Rz-ów…

Stal II Rzeszów – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 5:2 (0:1)

Paweł Marut (44′)
Paweł Marut (67′)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Nowak, Pomykała, Warzybok, Kuduk – Szylar(84′ Kozak), Kręcidło, Gnatek, Kida – Drozd, Marut(88′ Krasoń)

Stal II Rzeszów: Szczęch-Solecki, Domka(67′ Bukowski), Kloc, Szacki-Weres, Kiema, Wolański(76′ Prucnal), Majda-Gryboś, Szala(70′ Sowa)

Mimo tego, że Stal II przystąpiła to konfrontacji z Techformem silnym składem to zdecydowanie lepszą piłkę w pierwszej połowie prezentowali piłkarze z Wólki Niedźwiedzkiej. To zawodnicy Orła konstruowali groźniejsze akcje, jeszcze niebezpieczniej kontratakując. To właśnie po jednym z kontrataków nasi zawodnicy objęli prowadzenie. Z boku boiska przedarł się Bartłomiej Drozd, dośrodkowując w pole karne, gdzie Paweł Marut precyzyjnym „szczupakiem” doprowadza bramkarza Stali do kapitulacji.
Niestety drugiej połowy nasi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie. Sił na przeciwstawienie się natarciom rzeszowiaków starczyło na 10 minut drugiej części spotkania. Główne role przy zdobytych bramkach dla Stali odgrywali zawodnicy pierwszej drużyny. I tak wyrównująca bramka padła w 57 minucie, której zdobywcą był Gryboś. 4 minuty później bramkę zdobył Szala, a następnie z dystansu strzelił Kloc. Chwila dekoncentracji stalowców i Techform za sprawą Pawła Maruta zdobywa bramkę kontaktową. Jednak marzenia na uzyskanie choćby remisu rozwiewa w końcówce Majda zdobywając dwa gole.
Wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. Zawodników Orła należy pochwalić za walkę jaką podjęli w tak nierównej potyczce z „rezerwami” Stali Rz-ów. Gdyby nie posiłki z pierwszego składu wynik niedzielnego meczu mógł wyglądać zupełnie inaczej.

Dodał: lukas’88


15.08.2010

Na tarczy z Soniny

Sawa Sonina – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:0 (0:0)

TECHFORM Orzeł: Bąk – Nowak, Pomykała, Warzybok, Kida – Szylar, Kręcidło, Gnatek, Kozak – Drozd, Rzeszutek (46 Marut)

Widzów: 150

W pierwszym meczu sezonu 2010/2011 Orzeł przegrał na wyjeździe z Sawą Sonina 1:0. Obie ekipy w tym meczu nie zachwyciły, lecz to gospodarze strzelili jednego gola i 3 pkt. zostały w Soninie. Bramka padła w 82 minucie pojedynku po szybkiej kontrze miejscowych. Kolejny mecz Orzeł rozegra również na wyjeździe ze Stalą II Rzeszów.

Dodał: david


14.08.2010

Z Grodziszczanką w PP!

W ramach I Rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgów Rzeszów – Dębica nasza drużyna zmierzy się z Grodziszczanką Grodzisko Dolne. Spotkanie zostanie rozegnane 8 września (środa) o godz. 17:00 na stadionie w Wólce Niedźwiedzkiej.

Dodał: david


14.08.2010

Zmiany kadrowe!

Wojciech Rojcewicz, ostatnio Azalia Brzóza Królewska od tego sezonu będzie bronił barw Orła. Do porozumienia między klubami doszło dopiero dziś, dlatego też jutrzejszy mecz w Soninie Wojtek będzie obserwował jeszcze z trybun. Do rozgrywek zostanie zgłoszony w poniedziałek. Witamy w Techformie!

W tym tygodniu doszło też do dwóch transferów z naszego klubu. Wacław Kida został wypożyczony na pół roku do Herkulesa Trzebuska. Zgodę na odejście do LKS-u Jasionka otrzymał również Łukasz Frączek. Życzymy udanych występów w nowych klubach!

Dodał: david


14.08.2010

Ligę czas zacząć!

Sawa Sonina – Techform Orzeł Wólka Niedź.

15.08.2010
godz. 17:00

Dodał: david


08.08.2010

Trzecie miejsce w Górnie!

Półfinał:

Górnovia Górno – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:0 (0:0)

Mecz o III miejsce:

Wola Rafałowska – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 1:2 (0:1)

Piotr Pomykała 
Arkadiusz Szylar

Dodał: david


07.08.2010

Oby tak w lidze!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Włókniarz Rakszawa 3:0 (0:0)

Dawid Gnatek 
Paweł Marut 
Wojciech Rojcewicz

Po zaciętym i ciekawym widowisku Orzeł wysoko pokonał u siebie Włókniarz Rakszawa. Po bezbramkowej pierwszej połowie nic nie wskazywało, że w drugich 45 minutach będziemy świadkami aż trzech goli. Wynik meczu otworzył nowy nabytek naszego klubu, Dawid Gnatek. Na 2:0 podwyższył Paweł Marut, a wynik spotkania ustalił Wojciech Rojcewicz.
Pamiętajmy, że to nie koniec zmagań piłkarskich naszych zawodników w ten weekend. Już jutro w Górnie, Orzeł zaprezentuje się w Pucharze Starosty. Orzeł w pierwszym meczu (półfinał) zmierzy się z Górnovią Górno. Oprócz naszej drużyny oraz gospodarzy w turnieju zobaczymy zespoły z Świlczy i Woli Rafałowskiej. Początek turnieju zaplanowano na godz. 13:00.

Dodał: david


07.08.2010

Dawid Gnatek zawodnikiem Orła!

Orzeł pozyskał z Unii Nowa Sarzyna Dawida Gnatka. Zawodnik ten jest nam już dobrze znany, ponieważ w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu Dawid był wypożyczony do naszego klubu.
Witamy „Komar” ponownie w Orle!

Dodał: david


06.08.2010

Mariusz Woś wypożyczony do Pogoni!

Spekulacje jakie można było słyszeć w ostatnim czasie dotyczące gry Mariusza Wosia w Pogoni Leżajsk stały się dziś faktem. Nasz młody zawodnik został wypożyczony do zespołu z Leżajska na rundę jesienną.
Powodzenia „Mario” na IV-to ligowych boiskach!

Dodał: david


05.08.2010

Spacerek z Nienadówką!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Plantator Nienadówka 5:1 (0:0)

Mimo nieobecności kilku zawodników Orzeł pewnie pokonał beniaminka A klasy. Gole dla naszej drużyny strzelili: Krzysztof Kozak, Michał Warzybok – dwie, Dariusz Kręcidło, Arkadiusz Szylar.
Zbliżający się weekend będzie bardzo intensywny dla naszych zawodników. W sobotę na naszym stadionie o godz. 17:00 odbędzie się sparing z Włókniarzem Rakszawa, a już w niedzielę Orzeł weźmie udział w turnieju o Puchar Starosty, który zostanie rozegrany w Górnie.

Dodał: david


01.08.2010

Zwycięstwo w turniej o Puchar Burmistrza gm. Sokołów Młp.!

Pierwszy mecz:

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Zorza Trzeboś 1:0 (0:0)

Mirosław Nowak – karny (23′) 

Drugi mecz:

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Sokół Sokołów Młp. 0:0

Finał:

TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. – Herkules Trzebuska 2:0 (1:0)

Mirosław Nowak (10′) Dawid Gnatek (24′) 

Turniej został rozegrany w Nienadówce. Mecze były rozgrywane 2×15 minut. Końcowa klasyfikacja:

1. Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2. Herkules Trzebuska
3. Plantator Nienadówka
4. Sokół Sokołów Młp
5. Górnovia Górno
6. Zorza Trzeboś

Dodał: david


24.07.2010

Porażka w pierwszym sparingu!

Głogovia Głogów – TECHFORM Orzeł Wólka Niedź. 3:1 (1:1)

Mariusz Woś (32′) 

TECHFORM Orzeł: Bąk – Kuduk, Pomykała, Warzybok, Szylar – Rychel (84′ Miazga), Kręcidło, Marut, Frączek Ł. (26′ Krasoń) – Kuna, Woś

Dziś odbył się pierwszy mecz kontrolny Orła przed nowym sezonem. Dość nietypowa godzina spotkania (9:30) spowodowała, że na mecz nie dotarli wszyscy nasi zawodnicy. Nasz dzisiejszy sparingpartner występuje obecnie w A klasie, jednak po wzmocnieniach jakie poczynił przed zbliżającym się sezonem możemy go traktować jako rywala z zupełnie wyższej półki. Głogovia od początku narzuciła swój styl gry. Orzeł nastawił się na grę w „kontry”. Nieoczekiwanie w 32 minucie znakomitym uderzeniem popisał się Mariusz Woś dając prowadzenie naszej drużynie. „Mario” hukną z 25 metrów nie dając szans golkiperowi miejscowych na skuteczną interwencję. Jeszcze przed przerwą równie pięknym uderzeniem wyrównał zawodnik z Głogowa. Po tym trafieniu miejscowi mieli jeszcze przynajmniej dwie stu procentowe sytuacje na zmianę wyniku, jednak zawodnikom z Głogowa brakowało skutecznego wykończenia akcji. Druga połowa zaczęła się od groźnego strzału z ok 16 m. Pawła Maruta, lecz futbolówka o milimetry minęła słupek bramki gospodarzy. Głogovia również miała swoje okazje do wyjścia na prowadzenia, lecz pewnie bronił uderzenia z dystansu Rafał Bąk. W 70 minucie bliski szczęścia był po raz kolejny Paweł Marut, którego strzał z 7 m. instynktownie nogami obronił bramkarz głogowian. Kilka minut później ponownie miejscowych ratuje ich golkiper broniąc silny strzał aktywnego dziś Pawła Maruta. Z upływem minut nasz zespół opadł z sił i na boisku zaczęli rządzić gospodarze, którzy po błędach naszych zawodników w końcówce strzelili dwa gole pieczętując zasłużone zwycięstwo 3:1. Gra naszej drużyny na pewno nie zachwyciła, lecz nie ma jeszcze powodów do zmartwień. Pierwszy sparing z drużyną, która przed meczem z nami rozegrała już 5 spotkań kontrolnych powinna podpowiedzieć w jakim kierunku mamy postępować aby nasza gra wygladała coraz lepie, a zarazem zgranie odmłodzonego zespołu postępowało szybciej.

Dodał: david


24.07.2010

Zmiany personalne w Orle!

W przerwie letniej 2010 w kadrze naszego klubu zaszły pewne zmiany. Najważniejszą jest zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorskiej. Dotychczasowego, Marka Koguta zastąpił Mateusz Frączek, który będzie pełnił funkcje trenera, a także zawodnika. W tym momencie składamy podziękowania byłemu trenerowi Orla za wynik jaki osiągną z naszym zespołem oraz za trud który włożył w jego osiągnięcie. Panie Marku dziękujemy! Wracając do teraźniejszości kilka słów o nowym opiekunie Techformu. Dla Mateusza to pierwsza przygoda trenerska z zespołem seniorskim. Wcześniej przez kilka sezonów trenował grupy juniorskie grające w naszym klubie. Przed nowym trenerem na pewno wielkie wyzwanie, któremu miejmy nadzieje z powodzeniem podoła.

W okresie przerwy między sezonami doszło również do zmian w samej kadrze. W rundzie jesiennej raczej nie zobaczymy Grzegorza Chwasty, który z powodu kontuzji kolana musi poddać się operacji. Kolejnym zawodnikiem którego tym razem już na pewno nie zobaczymy w koszulce Orła jest Tomasz Bigas. Powodem całkowitej rezygnacji Tomka z gry są kłopoty zdrowotne. „Bibek” wielkie dzięki za grę w barwach naszego klubu, za licze asysty oraz gole dla Orła. Liczymy, że będziesz nas nadal odwiedzał i kibicował z trybun. Niepewna jest również przyszłość Marcina Muskusa. Na chwile obecną to jedyni zawodnicy których nie zobaczymy w rundzie jesiennej w drużynie Orła.

Do nowych możemy ponownie zaliczyć Mirosława Nowaka, który trenuje z naszym zespołem. Były zawodnik Unii Nowa Sarzyna zapowiada pomoc w osiągnięciu celu na nadchodzący sezon, czyli pozostania w V lidze. Kolejnym wielkim powrotem jest niewątpliwie fakt wznowienia treningów przez Łukasza Frączka. Jak się okazuje były kapitan Orła nie zawiesił jeszcze korków na kołku i jest szansa, że ponowni w Wólce zobaczymy na boisku dwóch braci Frączków. Z seniorską drużyną trenuje również nasza młodzież, czyli juniorzy starsi, na których bardzo liczymy w tym sezonie. Jak wszyscy doskonale wiemy zmienił się przepis o wieku młodzieżowca, który teraz mówi, że na boisku musi przebywać przynajmniej 2 zawodników nie starszych niż rocznik 1990. Do takich zawodników należą m. in. T. Kuna, B. Drozd, Ł. Rychel, M. Krasoń, B. Miazga, P. Stopyra, którym życzymy sukcesów w seniorskiej piłce. Czynione są także starania aby do obecnej kadry dołączył jeszcze jeden, ewentualnie dwóch zawodników. Jeśli dojedzie do takich zmian natychmiast poinformujemy na stronie.

Dodał: david


24.07.2010

Zapowiedź sezonu 2010/2011!!!

Po chwilowych problemach z serwerem ponownie strona będzie aktualizowana. Część zaległości postaramy się nadrobić już dzisiaj. Wieczorem powinno pojawić się podsumowanie sezonu 2009/2010, natomiast już teraz kilka zdań o nadchodzących rozgrywkach, których inauguracja już za 3 tygodnie.

W sezonie 2010/2011 nasza grupa podobnie jak w ubiegłym roku będzie liczyć 16 drużyn. W nadchodzącym sezonie w okręgówce rzeszowskiej zaprezętuje się czterech beniaminków. Pierwszym z nich jest LKS Łąka, z którą przed laty rywalizowaliśmy w B klasie. Drugą nową ekipą w naszej klasie rozgrywkowej jest LKS Trzebownisko, z którym dwa sezony temu graliśmy na boiskach A klasy. Przypomnijmy, że był to sezon w którym Orzeł wywalczył awans do V ligi. Dwa pozostałe zespoły to Resovia II Rzeszów oraz Izolator II Boguchwała.
Pierwsza kolejka zbliżającego się sezonu została zaplanowana na 14/15 sierpnia. Nasz zespół na początek rywalizacji czeka wyjazd do Soniny na mecz z tamtejszą Sawą. Rundę jesienną zakończymy 7 listopada spotkaniem ze Strugiem Tyczyn. Mecz ten odbędzie się w Wólce Niedźwiedzkiej. W 8 kolejce dojdzie do najbardziej interesującego nasz pojedynku, a mianowicie derbowej potyczki z Górnovią Górno. 18 lub 19 wrześnie w Górnie zagramy w roli gości.

Poniżej przedstawiam wszystkie drużyny, które przystąpią do rozgrywek V-tej ligi rzeszowskiej w sezonie 2010/2011.

Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Dynovia Dynów
Błażowianka Błażowa
Korona Rzeszów
Sawa Sonia
Górnovia Górno
ŁKS Łańcut
Włókniarz Rakszawa
KS Dąbrówki
Strug Tyczyn
Stal II Rzeszów
LKS Łąka (b)
LKS Trzebownisko (b)
Resovia II Rzeszów (b)
Izolator II Boguchwała (b)

Dodał: david


24.07.2010

Podsumowanie sezonu 2009/2010

Najwyższy czas na podsumowanie minonego sezonu 2009/2010, w którym Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka zmagał się na boiskach klasy okręgowej z wieloma wymagającymi przeciwnikami.
Po udanej rundzie jesiennej i szóstej pozycji na jej zakończenie, apetyty sympatyków Orła były bardzo duże przed rundą rewanżową. Oczekiwania kibiców plasowały nasz zespół w pierwszej piątce, a te bardziej optymistyczne mówiły nawet o podium dla naszego klubu. Niestety rzeczywistość okazała się nieco inna. Po serii remisów Orzeł systematycznie spadał o kolejne oczka w dół. Po 5 kolejkach miał na koncie 3 remisy i 2 porażki. Pierwsze zwycięstwo to wygrana na wyjeździe z Piastem 1:2. Następnie znowu seria dwóch remisów z rzędu i porażka z Dynovią. Nastroje uspokoiło zwycięstwo ze Strugiem, jednak kolejne dwie porażki z liderującą Crasnovią i znajdującym się za nami Włókniarzem wprowadziły nieco nerwową sytuację. Wizja spadku stawała się coraz bardziej realna, jednak piłkarze w końcówce rundy pokazali charakter i wolę walki, co ostatecznie przedłużyło nasz byt w „okręgowce”. Tej nerwowej sytuacji i strachu przed spadkiem zapewne by nie było gdyby zawodnicy Orła w kilku meczach wykazali się troche wiekszym zaangażowaniem (jak w przegranym meczu z Wisłokiem 0:1), czy odrobiną koncentracji (remis z Górnovią 2:2, ze Stalą II 1:1, czy ŁKS Łańcut 2:2). Najważniejsze, że zawodnicy potrafili się zmobilizować i utrzymać w lidze. Tym bardziej, że jest to historyczne osiągnięcie klubu z Wólki Niedźwiedzkiej.
Ostatecznie Techform Orzeł uplasował się na 7 pozycji, odnosząc 10 zwycięstw (4-dom: 6-wyjazd), 12 remisów (8-dom; 4-wyjazd) i 8 porażek (3-dom; 5-wyjazd). Na V-ligowych boiskach piłkarze Orła zdobyli 34 bramki, tracąc 30. Goli może nie zdobywaliśmy zbyt wiele, ale te strzelone były bardzo ważnymi trafieniami, poza tym pod względem ilości straconych bramek Orzeł był drugim zespołem w V lidze znajdując się tuż za Crasnovią. Najlepszym snajperem okazał się Grzegorz Chwasta 8 goli, tuż za nim Tomasz Bigas 7 goli, zaś trzecią lokatę w klasyfikacji strzelców zajął Mateusz Frączek 5 goli. Dwaj ostatni byli najbardziej skutecznymi zawodnikami w rundzie wiosennej, zdobywając po 4 bramki.
Po wielu wzlotach i upadkach Techform zaliczył udany sezon wypełniając plan minimum, zajmując miejsce w środku tabeli. Dzięki temu zawodnicy Orła zagwarantowali swoim sympatykom ogrom emocji w zbliżającym się nowym sezonie. Miejmy nadzieję, że będzie on udany conajmniej tak jak ten pierwszy, historyczny w V lidze.

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter