Bilans spotkań z ligowymi rywalami

Przedstawiam kompletny bilans spotkań z ligowymi rywalami 2015/16. W porównaniu z poprzednim notowaniem tabela została uzupełniona o brakujące historyczne wyniki oraz o te uzyskane podczas rundy jesiennej.
Najpoważniejsze zmiany to to, że wyszliśmy na ,,minus” z Iskrą Jawornik Polski oraz doznaliśmy pierwszej porażki z Szarotką Rogóżno.
Na pewno cieszy fakt, że po raz kolejny sposobu na naszą drużynę nie znalazła Leśna Wólka Podleśna. Ponadto do ekip, które nam ,,leżą” z pewnością zaliczyć można ŁKS Łukawiec, Błękit Żołynia, Tatynę Dylągówka oraz Markovię Markowa.
Grom Handzlówka to jedyna drużyna z tej ligi z którą graliśmy na 3 poziomach rozgrywkowych, z kolei z Wolą Dalszą rozegraliśmy najwięcej meczów – 15 (także 8 sezonów graliśmy z Dąbrówkami i Sawą Sonina).
Jak wspomniałem poniższe zestawienie jest kompletne. Wcześniej brakowało m.in. 3 wyników spotkań z Wolą Dalszą, co ciekawe wszystkie one zakończyły się remisami (chociaż jednego wyniku nie jestem pewien – 4 maja 2002 ,,Super Nowości” podały: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Wola Dalsza 3-1 (1-1), z kolei 2 tygodni później pojawiła się informacja: zweryfikowano wynik meczu Orzeł – Wola Dalsza z 3-0 na 1-1 (???)). W tabeli ująłem remis, ale jak było naprawdę, tego chyba nie wiadomo.

Był to ostatni wpis w tym roku i przez najbliższy czas strona nie będzie aktualizowana. Nowe wiadomości pojawią się pewnie w lutym przy okazji meczów sparingowych.

 DSC07946

Stan na 29 luty 2016
(dane z lat 1999 – 2015)

Legenda:
Odległ. – odległość łącząca stadion Orła z obiektami rywali
Śr. pkt – średnia punktów na mecz zdobyta przez Orła
M – ilość rozegranych spotkań
Z – zwycięstwa Orła
R – remisy
P – porażki Orła
Br – bramki strzelone przez Orła – bramki stracone przez Orła

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter