23 kolejka. Jedności Niechobrz przyjeżdża do Wólki.

orzel - niechobrz

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jedność Niechobrz

1 maj (środa)
Godzina: 14:00

Przy obfitych opadach deszczu Orzeł przegrał w Błażowej.

Błażowianka Błażowa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:1 (1:0)

bramka 90+2′ Mateusz Serafin – rzut karny

Orzeł: F. Matusiak – P. Smycz, P. Kuduk, M. Chorzępa (67′ B. Chorzępa), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (80′ B. Cisek), M. Krasoń- A. Bałut, T. Szwaja

W rezerwie pozostali: A. Ożóg, D. Iwanicki

Nieobecni: P. Gaca, R. Lorenc, B. Kutyła

Więcej w rozwinięciu.

W ostatnim meczu 22 kolejki Orzeł zmierzy się na wyjeździe z Błażowianką.

blazowa orzel

Błażowianka Błażowa – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

28 kwiecień (niedziela)
Godzina: 17:00

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2018

Orzeł przełamał passę porażek. 3 punkty pozostały w Wólce!

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka  – Wisłok Strzyżów 1:0 (1:0)

bramka 23′ Arkadiusz Bałut

Orzeł: F. Matusiak – P.Smycz, P. Kuduk, M. Chorzępa (58′ R. Lorenc), D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (88′ B. Chorzępa), M. Krasoń – A. Bałut (81′ B. Cisek),  T. Szwaja (84′ D. Iwanicki)

Więcej w rozwinięciu.

W Wielką Sobotę Orzeł powalczy o przełamanie złej passy.

orzel- strzyzwoTECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Wisłok Strzyżów

20 kwiecień (sobota)
Godzina: 14:00

Trzecia porażka z rzędu

Klasa okręgowa – 20 kolejka
13.04.2019, 12:00, sobota
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – RESOVIA II Rzeszów 1-2 (0-1)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotnie południe z Resovią II Rzeszów

orzel - resovia

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Resovia II Rzeszów

13 kwiecień (sobota)
Godzina: 12:00

Przegrywamy w Sokołowie. Kontrowersyjne decyzje sędziów…

_20190408_192410

Sokół Sokołów Młp. – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:1 (1:0)

bramka 52′ Mateusz Rzeszutek

Orzeł: F. Matusiak – P. Gaca (80′ Kutyła), P. Kuduk, B. Chorzępa, D. Bałut – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (78′ M. Chorzępa), M. Krasoń (84′ D. Iwanicki)–  R. Lorenc, T. Szwaja

W rezerwie pozostali: A. Ożóg, B. Cisek,  B. Słonina

Nieobecni: P. Smycz (kartki), A. Bałut (kontuzja), M. Frączek

Więcej w rozwinięciu.

19 kolejka – Orzeł jedzie do Sokołowa Młp.

sokolow - orzel

Sokół Sokołów Młp. – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

7 kwiecień (niedziela)
Godzina: 16:00

Trzebownisko przerywa fatalną serię wygrywając w Wólce

DSC03120Klasa okręgowa – 18 kolejka
31.03.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – LKS Trzebownisko 1-3 (0-1)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielne popołudnie Orzeł będzie gościł LKS Trzebownisko.

orzel - trzebownisko

TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka – LKS Trzebownisko

31 marzec (niedziela)
Godzina: 14:00

ZAPRASZAMY!!!

Wywozimy 3 punkty z Zaczernia!

DSC_1824

KS Zaczernie – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 (0:1)

bramka 22′ Mateusz Rzeszutek

Orzeł: F. Matusiak – P. Gaca, P. Smycz, P. Kuduk, R. Lorenc – M. Serafin, M. Rzeszutek, W. Śliż (80′ M. Frączek), M. Krasoń–  A. Bałut(76′ B. Kutyła), T. Szwaja (90′ B. Cisek)

W rezerwie pozostali: D. Iwanicki, M. Chorzępa, A. Ożóg

Widzów: 170

Więcej w rozwinięciu.

KS Zaczernie kolejnym rywalem Orła.

zaczernie - orzel

KS Zaczernie – TECHFORM Orzeł Wólka Niedźwiedzka 

24 marzec (niedziela)
Godzina: 14:00

,,Żółto” na inaugurację wiosny

DSC03120Klasa okręgowa – 16 kolejka
17.03.2019, 14:00, niedziela
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka – BRATEK Bratkowice 2-2 (2-0)

Więcej o meczu klikając CZYTAJ WIĘCEJ

Statystyki Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter